Кинг-Конгша• 22 сентября в 18:18

Антиэйдж уход из EVA или Prostor, реально ли такое купить?

автор Кинг-Конгша • 22 сентября в 18:19
Чтоб хорошие действенные составы.
3@йk@• 22 сентября в 18:19
нет никакого антиэйдж ухода
Я такая - жду трамвая• 22 сентября в 18:19
Электричка• 22 сентября в 18:24
Ответ дляКинг-Конгша
Чтоб хорошие действенные составы.
На кожен товар свій покупець. Якщо обирати між «нічого» та, на приклад, ЛʼОреаль, то ЛʼОреаль по складу краще.
Але зараз набігуть багаті в білих пальтах і розкажуть вам про «активи»
Эт вернячОк• 22 сентября в 18:26
В интернет магазине евы сейчас есть любые бренды, так что реально
Из Виа-гры• 22 сентября в 18:31
Ефективного антіейдж немає. Гени є гени. Ну і стиль життя.
Дієві будуть косметичні процедури типу лазерних, але знову ж не назавжди, а ціна недешева.
Косметикою можна просто підтримувати стан, зволожувати, зменшувати пігментацію.
В Єві (магазин, а не сайт, бо на сайті там і дорогі марки) мені подобається NIVEA Luminous630 - флюід з спф50 і сиворотка.
Пілінги Sane і сиворотка з ніацинамідом, і їх заспокійлива сиворотка пребіотік+лецитин (хоча це легкий крем). До речі, не зовсім антиейдж у Sane наступного року куплю сонцезахисний крем, тільки в Єві його і бачила. Там на першому місті оксид цинку - фізичний фільтр. Зараз так важко навіть за 1000 знайти крем з фізичним фільтром.
Можливо ще глянути в лореалі щось з антиейдж типу сивороток з ніацинамідом.
аромат Жука• 22 сентября в 18:31
тз недорогого-корею посмотрите
Электричка• 22 сентября в 18:32
Ответ дляЭт вернячОк
Напевно автор має на увазі цінову політику. Інакше вона б спитала про Брокард або корейську косметику, або профкосметмку
Аноним_• 22 сентября в 18:33
Ответ дляИз Виа-гры
Может автору 23
Электричка• 22 сентября в 18:34
Ответ дляАноним_
Может автору 23
Ну а що, 23 то вже не 16, вже пора
Из Виа-гры• 22 сентября в 18:34
Ответ дляАноним_
Может автору 23
Може.
Це ж саме час прикупити крему з маркуванням 65+
Эт вернячОк• 22 сентября в 18:34
Ответ дляЭлектричка
Корея. Сейчас надену белое пальто и упомяну активы, у Кореи они бюджетные, даже ретинол и ретиналь.
Все это есть в Еве
Аноним_• 22 сентября в 18:35
Ответ дляЭлектричка
Ну а що, 23 то вже не 16, вже пора
Так да, если бы я понимала это, сейчас бы меньше проблем было с кожей.
Аноним_• 22 сентября в 18:36
Ответ дляЭт вернячОк
Все это есть в Еве
А пальто причем😀
Электричка• 22 сентября в 18:36
Дивіться, ось я попросила ШІ порівняти 2 креми, перший 300 грн, другий 1240 грн. Торгові марки різні, але глобально виробник один той самий концерн

Обидва креми мають багато спільних інгредієнтів, але також містять унікальні компоненти, що визначають їхню основну функцію.
Спільні інгредієнти та їх функції:
• Aqua, Glycerin — основа крему, зволожувачі.
• Butyl Methoxydibenzoylmethane, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine — це хімічні УФ-фільтри, які забезпечують захист від сонця (SPF). Їх наявність в обох кремах свідчить про їхню сонцезахисну дію.
• Creatine (Креатин), 1-Methylhydantoin-2-Imide — ці компоненти часто використовують для стимуляції вироблення колагену та енергетичного метаболізму клітин шкіри.
• Parfum, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin — це допоміжні компоненти, які відповідають за текстуру, аромат, стабілізацію та консервацію продукту.
Унікальні інгредієнти Крему #1:
• Butyrospermum Parkii Butter (Масло ши) — потужний емоліент, який живить і пом´якшує шкіру, допомагає відновити її захисний бар´єр.
• Tocopheryl Acetate (Вітамін Е) — антиоксидант, захищає шкіру від вільних радикалів і допомагає утримувати вологу.
• C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride — емоліенти, які надають крему легку, приємну текстуру.
Унікальні інгредієнти Крему #2:
• Sodium Hyaluronate (Гіалуронова кислота) — один з найефективніших зволожувачів. Вона здатна утримувати велику кількість води, забезпечуючи глибоке зволоження шкіри.
• Arctium Lappa Fruit Extract (Екстракт кореня лопуха) — компонент, який часто використовують для поліпшення еластичності та пружності шкіри, а також має протизапальні властивості.
• Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol — інгібітор тирозинази, що означає його потенційну ефективність у боротьбі з пігментацією та вирівнюванні тону шкіри.
• Ethylhexyl Triazone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate — додаткові УФ-фільтри, які посилюють сонцезахисну дію крему.
Порівняння ефективності
Крем #1 має простіший, але ефективний склад, орієнтований на базовий догляд, зволоження та живлення. Наявність масла ши робить його ідеальним для сухої та зневодненої шкіри, яка потребує відновлення. УФ-фільтри забезпечують денний захист.
Крем #2 має більш розширений склад і, ймовірно, є ефективнішим для комплексного догляду. Його формула не лише зволожує завдяки гіалуроновій кислоті та живить за допомогою екстракту лопуха, але й має додаткову дію:
1. Потужніший сонцезахист: більше різноманітних УФ-фільтрів.
2. Боротьба з пігментацією: компонент Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol цілеспрямовано працює над вирівнюванням тону шкіри.
Висновок
Якщо ви шукаєте засіб для базового зволоження та живлення з денним захистом від сонця, Крем #1 буде гарним вибором, особливо для сухої шкіри.
Однак, якщо ваша мета — комплексний догляд, що включає глибоке зволоження, захист від пігментації та потужніший сонцезахист, то Крем #2 буде ефективнішим завдяки наявності гіалуронової кислоти, екстракту лопуха та специфічного інгредієнта для боротьби з пігментацією.
Эт вернячОк• 22 сентября в 18:36
Ответ дляАноним_
А пальто причем😀
При том, что девушка выше его упомянула
Аноним_• 22 сентября в 18:39
Ответ дляЭт вернячОк
При том, что девушка выше его упомянула
О боже😂
Электричка• 22 сентября в 18:40
Ответ дляАноним_
А пальто причем😀
При тому що білопальтові це ті, хто завжди ставлять себе вище, засуджуючи інших. У тому числі в питаннях вибору косметики та фінансовій складовій
Электричка• 22 сентября в 18:50
Ответ дляАноним_
В мене перші доглядові продукти зʼявилися в підлітковому віці, в середині 90-х вибір був обмежений, тому в мене був Ів Роше та Оріфлейм для жирної шкіри. Але саме тоді я звикла до щоденної рутини. Перші зволожуючі креми для обличчя та навколо очей Люмене в мене зʼявилися десь в 23 роки, після народження першої дитини. Потім росли доходи, росла вартість кремів. До 40 років я виглядала набагато молодше своїх літ, але зараз в свої 45 я таки наздогнала паспортний вік і ніякий ретельний догляд дорогими кремами мені не допоміг. Проти природи не попреш, вона все одно всіх нас з часом старить. Хоча можливо якби не війна і хронічний стрес, то я б ще якийсь час протрималась

Правильно вище написали, що апаратні процедури більш дієві, але і вони не дають довготривалий результат. Еліксир молодості ще не винайшли
Твердая валюта• 22 сентября в 19:09
Ответ дляЭлектричка
Я теж за Лореаль, постійно купую ось такий, мені дуже заходить.
https://makeup.com.ua/ua/product/1063004/#%2Foptio...
Твердая валюта• 22 сентября в 19:11
Ответ дляЭлектричка

Спільні інгредієнти та їх функції:
Унікальні інгредієнти Крему #1:
Унікальні інгредієнти Крему #2:
Порівняння ефективності
Висновок
А що порівнювали, показуйте.
автор Кинг-Конгша • 22 сентября в 20:07
Ответ дляИз Виа-гры
У меня нивея люминос 630 эксфолиант есть , а в сыворотке спирт или на 2 или 3 месте .
автор Кинг-Конгша • 22 сентября в 20:07
Ответ дляЭлектричка
+++++
автор Кинг-Конгша • 22 сентября в 20:08
Ответ дляЭт вернячОк
Все это есть в Еве
Напишите пожалуйста название или ссылки на эти продукты???
автор Кинг-Конгша • 22 сентября в 20:11
Ответ дляТвердая валюта
Цены хорошие доступные .