Chaterbox• 23 сентября в 11:32

Собака почав тягти шкарпетки з кошика для білизни й складати їх у кутку.

Хто розбирається і може підказати, що це означає і як з цим боротися.
пАлАвинкА• 23 сентября в 11:35
Йому нудно, хоче уваги та гратися.
Бджолина королева• 23 сентября в 11:37
Що ваші шкарпетки пахнуть
размахер• 23 сентября в 11:38
Купить кошик с крышкой и застежкой. Есть такие тканевые.
Собаки и коты любят растаскивать вещи из стирки, ничего с этим не поделаешь
КартаБезКомиссий• 23 сентября в 12:06
Нехай грається дитина
tereska• 23 сентября в 12:19
Якщо це дівчинка, то в них є таке поняття як «кублиться» або хибна вагітність, таке було у моєї пуделишки колись.
Не заздріть тьоті• 23 сентября в 12:19
У меня собаки трусы ношенные достают и сжирают