Раздражевская• 21 сентября в 10:00

Як відучити собаку підбирати на вулиці всяку гидоту?

Тоскующая• 21 сентября в 10:00
Намордник
Та_шо_ж_таке• 21 сентября в 10:00
Для собаки це не гидота, а смаколики
А я нівроку• 21 сентября в 10:26
Я вчила з дитинства щеням нічого не брати. Не допомогло. Вже в 13 років зїв щурячу отруту во дворі. Тоді травили щурів і помер разом з іншими декількома домашніми собаками.
Поросенка• 21 сентября в 10:27
А команду фу ви вчили? У нас цуценя 3 міс, живе у нас тиждень, ще на карантині, на вулиці виходити починаємо потроху. Дома почали вчити команди, і команду фу також почали. Чи цього не достатньо?
Та_шо_ж_таке• 21 сентября в 10:36
Ответ дляПоросенка
Якщо привчити і взагалі собака вихована, то достатньо. А якщо вихованням ніхто не займається, лише сюсі-пусі , то і жере всяку дурню, і з рота не дає вирвати, і тікає на прогулянці, і шкодить.
Тундиринда• 21 сентября в 10:48
Кінолог
Собака - це не іграшка.
Якщо не можете навчити самостійно, треба звертатися до професіонала. Це безпека тварини на все життя
Поросенка• 21 сентября в 11:31
Ответ дляТундиринда
Кінолог
Собака - це не іграшка.
Підкажіть 3 місяці папільон, вчимо ко мне, сидіти, лежати, место, і фу. І гуляти на поводку, яку команду ще можно зараз добавити?
Valentina shop2020• 21 сентября в 12:26
Любительки собак,увидите с газонов ,не гуляйте на газонах ,ваши псины засрали и засцали все газоны,вонь невозможная ,это Киев...левый берег
Жінка з перцем• 21 сентября в 12:32
Именно научить - кинолог.
У них есть разные методы.
Вообще, собака - это хищник-падальщик, и для нее такое поведение нормально.
Но можно переучить.
Жінка з перцем• 21 сентября в 12:33
Ответ дляПоросенка
Их вообще по одной учат)
Но до результата. Выученная Сидеть, например, должна выглядеть так: собака по первому называнию команды (лучше с жестом) садится и сидит до тех пор, пока не прозвучит команда отпуска. Гуляй, например. При этом собака сидит, не взирая на раздражители и даже если хозяин уходит на некоторое время из поля зрения. Для 3х месячного щенка это пока невыполнимое задание.
По команде Ко мне собака должна сразу отвлекаться от любых своих дел или раздражителей, подходить к хозяину и садиться спереди от него.