Кондуктор троллейбуса• Изменено 23 сентября в 12:55

От звідки в людей гроші на житло в новобудовах, будинках?

Я зараз не кажу за якісь топ цінники від 250 тисяч і вище.
Де взяти хоча б 90-100 тисяч?
Просто 🤔 цікаво.
А що таке?• 23 сентября в 20:54
Ответ дляЗдохниПуйло
Ок, давайте про шпаклювання стін поговоримо, розскажіть як бюджетно
Берете готову фінішну у відрах і самі шпаклюєте. Ми так робили. І ви зможете
Пульт от линолеума• 23 сентября в 20:54
Ответ дляТреба підробіток
А ну научите. На каких обычных работах?
Супермаркет? Электрик? Медсестра? Врач? Учитель?
Моя подружка купила так будинок. В супермаркеті працювала. Але будинок в селі. Нерухомість вона різна буває...
Пульт от линолеума• 23 сентября в 20:58
Ответ дляЧай не пью, только кофе

Новий хіт
Ремонт 6 тис в новобудові
6*4 приблизно 250 тисяч. Це будуть пофарбовані стіни і стеля, лінолеум на підлозі, недорогі міжкімнатні двері і базовий набір техніки -сантехніки. Навіть на меблі трішки залишиться. Що вам так смішно? Наразі більше половини вартості ремонту становить робота.
Пульт от линолеума• 23 сентября в 21:02
Ответ дляСижу_и_плачу
Угу-угу, это древнее и малоосваемое искусство - не просрать)
Саме так. Я зараз просираю. А могла б і на житло збирати. Це просто вибір.
Пульт от линолеума• 23 сентября в 21:03
Ответ дляНадпотужнаПотужність
ТЦК, НАЗК,АРМА, Антимонольний комітет, НАБУ, НКРЕКП, в кінці кінців долучитися до офісних посіпак зелених (норм себе чухать від час молотілова)
Ці люди не купують фігню по 100 тисяч, окстіться. То зовсім інший рівень.
Пульт от линолеума• 23 сентября в 21:06
Ответ дляСижу_и_плачу
Сколько лет нужно снимать комнату чтобы накопить на квартиру? С ЗП, к примеру, 20к гривен. 100 лет или 200? Ок, пусть будет 30к. Сколько?
В середньому 15-20 років, за цей час обов´язково буде спад/криза, під час яких можна вигідно прилаштувати навіть невеликі заощадження. Я все це вже бачила і ще не раз побачу. А вам то скільки років, що ви криз не застали?
В танке• 23 сентября в 21:20
Ответ дляНадпотужнаПотужність
ой я вас умоляю.вон петька и его партия сколько наворовали что хватит пра пра правнукам
В танке• 23 сентября в 21:21
Ответ дляПульт от линолеума
шо да то да.у леши порошенка офицера ВСУ )))НЕДВИГА В СИНГАПУРАХ И ЛОНДОНАХ
ЗдохниПуйло• 23 сентября в 21:23
Ответ дляА що таке?
Розкажіть про весь процес штукатурення, сітки укладання, стартовою, фінішною. От у нас 70 мішків тільки штукатурки пішло.
А що таке?• 23 сентября в 21:35
Ответ дляЗдохниПуйло
Так ви про шпаклівку питали, а не про штукатурку. Штукатурка в мене вже була, я без неї новобудови не розглядала
Блондинка в Шоколаде• 23 сентября в 21:42
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Та чому
Моліться за його здоровʼя
Щовечора! Щовечора!
ДолькиКабана• 23 сентября в 21:54
Ответ дляОно само купилось
Это понятно. Но, например, у меня нет друзей или близких, которые бы зарабатывали 20 тыс. Киев
Ни одного человека. Есть те, у кого з/п 20, например врач, но сверху у неё ещё 50 неофициально
У друга сто, очень хорошие заработки
Второй прораб - строительная компания, жена не работает, он и по 150к зарабатывает
Вот тот, что его сто, искал механика, так предлагал 60 тыс и еще очень долго искал
Есть одна знакомая, очень ленивая и не очень умная и то, у неё 27 тыс
Сидит накладные проводит в 1С
Ну вот нет никого, что бы зарплата 20
Круг общения большой
Маникюрша моя от 30к точно имеет, а колорист молчу, меняет машины каждый год и суда у неё нет, в разводе
Да, у многих заработки неофициальные
Такое есть, они идут в статистику минималки
Колорист може підробляти те чим іншим)
Наприклад я працювала нещодавно зп була 15-17 тисяч на місяць, Київ
Навіть якщо взяти 27 то це теж не великі гроші ,як для Києва
ДолькиКабана• 23 сентября в 21:55
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ми взяли гіпотечний у Варшаві, але до цього багато років відкладали, при заробітку 4-5$ на двох їздили відпочивати раз в рік на 7-10днів, одягалися в основному на розпродажах, коли найбільші знижки. По їжі не можу сказати що економили, але в більшості дивились і купували по акціях, ресторани і тп дуже рідко, відкладали на свою мрію. Правда в нас також велика стаття витрат на лікування і терапію неповносправної дитини з аутизмом
Яка сума першого взносу там?
Царівна Жабка• 23 сентября в 22:01
Ответ дляА що таке?
А ми з чоло віком корони познімали і самі повзали ремонт робили. Багато що по Ютубу вивчали. Витратили менше 10 тис доларів. А вам шо заважає так зробити? Ну то платіть 50
Ага, чорнову сантехніку і електрику повзали робили. Чи може штукатурили бетонні стіни?
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:01
Ответ дляМарафетчица
Работая официально на квартиру не заработаешь так просто и экономя (процент таких на белой зп ничтожно мал в крупных компаниях таких на тысячу рабов-сотрудников не больше десятка начальников с зп 100+тысяч.
Много покупают квартиры из сел где продали земли/паи родителей/бабушек и тп - некоторые хапали гектарами - могут теперь себе позволить и не одну квартиру и авто.
По що ви говорите. Це з яких сіл? З козина? Бо так то вартість паю 2-4 тисячі, залежить від власне паю. Накупляєшся...
ДолькиКабана• 23 сентября в 22:03
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вы знаете, очень наивно так полагать. Я лично с самого нуля собирала деньги, никто ничего не дал. Работала с 18 лет, паралельно с универом, в 23 пришла работать в банк - с ночными сменами, зп меньше в 2 раза чем офис менеджером в фирмочке кофе варить, отвечать на звонки, и таблички эксель шлёпать.
Но я приняла такое решение и пошла на перспективу. Начала учиться сама, потом на курсы ездила, росла в проф плане, в целом я самоучка.
Сама из бедной семьи, папы давно нет в живых, мама работала на минималку, я ей всё время помогала финансово.
Паралельно с основной работой занималась интернет продажами детской одежды, паковала по ночам посылки.
Сейчас мне 35, за эти годы моя зп в банке выросла с 1700 грн до 75 тыс грн. Это не огромные деньги, но они мне позволили накопить на первый взнос и взять квартиру в ипотеку.
И да, ребёнка я родила не в 19 а в 29 и в декрете была не 6 лет, а год, потому что условием сохранения должности было выйти через год на работу.
Потому вот вам вариант, но каждый ли готов на это всё? Нет, мне у виска крутили когда я шла на работу за 1700 с ночными сменами когда можно было кофе варить за 4000. А теперь те кто тогда решил варить кофе за 4000 прожолжает варить за 15 000
Ким працюєте в банку?
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:03
Ответ дляКликОЛЬКА
ну до войны и ковида я старые квартиры продавала и вкладывала в новострои (я коренная Киевлянка и родители и бабушки ,одна дочь,родители тоже единственные дети в семьях) плюс тетя бездетная, завидуйте ..правда для понаехов я живу и вкладываюсь в ужасном районе да еще и о ужас на левом берегу (продав на правом)по мнению селюков тут жизни нет , а мне нравиться
А мені страшнувато. Дамба та над вами як дамоклів меч, вибачте.
А що таке?• 23 сентября в 22:03
Ответ дляЦарівна Жабка
Чоловік робив. І сантехніку, і електрику. Стіни зі штукатуркою були. В чому проблема? Ви не можете, то платіть іншим
Царівна Жабка• 23 сентября в 22:04
Ответ дляА що таке?
Штробив стіни, робив щиток? Чи так як з штукатуркою?
А що таке?• 23 сентября в 22:05
Ответ дляЦарівна Жабка
Штробив стіни, збирав щиток, так
Царівна Жабка• 23 сентября в 22:05
Ответ дляА що таке?
Штробив стіни, збирав щиток, так
Ну може він у вас електрик, не знаю. Нормальний чоловік без знань цього не зробить.
А що таке?• 23 сентября в 22:07
Ответ дляЦарівна Жабка
Не електрик. А ваш що, навіть розетку поставити не зможе? Співчуваю
Царівна Жабка• 23 сентября в 22:07
Ответ дляА що таке?
Штробив стіни, збирав щиток, так
Який це забудовник штукатурить стіни і при цьому не розводить хоча б якісь розетки?
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:07
Ответ дляФиктивная
Ну зараз депозит наприклад не вигідний на відміну від того що було 15років тому. Курс інший. Мова йде про теперішній час, а не колись в минулому.
Тобто ви так собі думаєте, що колись у майбутньому гривня стане дорожчою долара чи євро? Починайте, там долар по 100 підтягнеться, немало збільшивши ваші статки.
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:10
Ответ дляФиктивная
Дивлюся в різних місцях. Є і такі і вище. Все одно це не тей заробіток щоб швидко отримати гарний прибуток.
Ну то грайте в лотерею) бо так, як вам треба - тільки там. Вам де написали. - відкладати. А це довго і нудно. На відміну від ’швидко і гарний’
А що таке?• 23 сентября в 22:10
Ответ дляЦарівна Жабка
Деякі розводять, цей наш ні. Але питання в тому, як розводять. То самим краще, хоч знаєш, що за провід тягнеш до плити, духовки, бойлера та інших потужних споживачів. І ДІФи ставиш кули тобі треба, а не 5 автоматів на всю квартиру. Ну і точно забудовник не робить прохідні вимикачі і різні сценарії світла
ДолькиКабана• 23 сентября в 22:11
Ответ дляДама с собачкой
У медсестры тысяч 30, но часто больше
У докторов и по 100+ бывает
Звідки інфа?
В вакансіях вказана геть інша цифра , якщо ви звісно не про стоматологів чи хірургів.
Вони працюють наполовину в державній та приватній тобто неповний робочий день виходить і там і там, звідки тоді тут намалювали 100+
автор Кондуктор троллейбуса • 23 сентября в 22:11
Ответ дляЦарівна Жабка
Те що я бачила, то заводять електрику (провід) в квартиру. Потім робиш розводку і штробиш, щоб прокласти провід.
А що таке?• 23 сентября в 22:13
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Є забудовники, які роблять і розводку електрики в тому числі. У нас було так, як ви описали
Карапулька• 23 сентября в 22:13
Ответ дляА що таке?
А хто замість вас працював поки Ви ремонт робили?
Бо якщо тільки у вихідні ремонт робити, то більше року знадобиться, а якщо в цей час ще й платиш оренду, то взагалі економії немає, тому що треба швидше переїхати