Кондуктор троллейбуса• Изменено 23 сентября в 12:55

От звідки в людей гроші на житло в новобудовах, будинках?

Я зараз не кажу за якісь топ цінники від 250 тисяч і вище.
Де взяти хоча б 90-100 тисяч?
Просто 🤔 цікаво.
Царівна Жабка• 23 сентября в 22:13
Ответ дляА що таке?
Деякі розводять, цей наш ні. Але питання в тому, як розводять. То самим краще, хоч знаєш, що за провід тягнеш до плити, духовки, бойлера та інших потужних споживачів. І ДІФи ставиш кули тобі треба, а не 5 автоматів на всю квартиру. Ну і точно забудовник не робить прохідні вимикачі і різні сценарії світла
Ви не розумієте навіть глобальних маштабів ремонту, коли тільки голі стіни. Навіть не буду сперечатись з вами.
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:14
Ответ дляЗдохниПуйло
Ага, у нас це лиш ванна. Люди думають, що сантехніку можна самому закліпсувати і провід від щитка кинути - заходь і живи. Одного кабеля на 50 кв потрібно 600м
Ну то порахуйте нормально навантаження в зробіть коробки, як і має бути. А як за погонний метр плати, то вам електрик і кілометр нарахує, йому то що. І щиток потім файно моцно буде виглядати. Що вам там на тих 50 метрах, коноплі вирощувати???
А що таке?• 23 сентября в 22:15
Ответ дляКарапулька
А хто замість вас працював поки Ви ремонт робили?
Бо якщо тільки у вихідні ремонт робити, то більше року знадобиться, а якщо в цей час ще й платиш оренду, то взагалі економії немає, тому що треба швидше переїхати
Завжди доводиться чимось жертвувати, в нашому випадку - часом))) Як вже вище писали - на голову даром нічого не падає
Не пью, не курю• 23 сентября в 22:17
Продали выгодно доложили в кредит и купили у
Карапулька• 23 сентября в 22:17
Ответ дляА що таке?
Так якщо жертвувати часом і знімати в цей час житло, то в чому економія?
Якщо жити десь з батьками, то так, економія.
А що таке?• 23 сентября в 22:17
Ответ дляЦарівна Жабка
Я розумію. Тому без штукатурки/стяжки/опалення не купляла. Навіщо мені за мої ж гроші обирати варіант з купою додаткового гемору? Вас теж не змушували таке купляти, то ваш вибір
Оксана_12• 23 сентября в 22:19
Ответ дляЗдохниПуйло
Розскажіть як по ютубу самому сходити у ліс і зробити інженерну дошку, 70 мішків шпаклівки, штукатурки, де безкоштовно взяти кабель, труби, розетки, як самому зробити тканину на натяжний потолок...
Дуже просто. Не робити нічого з перерахованого. Акуратно на 7-10 мішків вивести стіни і пофарбувати. На підлогу лінолеум. Стеля теж прекрасно фарбується. Все. Але якщ
А що таке?• 23 сентября в 22:19
Ответ дляКарапулька
Ми заїхали, коли лиш санвузол і плитку зробили. Далі жили і дороблювали
Царівна Жабка• 23 сентября в 22:20
Ответ дляА що таке?
Ви вибрали дешевий варіант і це теж ваш вибір. Але не треба тут розказувати, що ваш чоловік сам все робив. Коли голі стіни, то це неможливо.
Карапулька• 23 сентября в 22:20
Ответ дляА що таке?
А кухня? Де їли? Ви з дитиною?
А що таке?• 23 сентября в 22:23
Ответ дляЦарівна Жабка
Електрику, сантехніку, плитку, душевий піддон з трапом, ламінат, підвіконня, відкоси, декоративну штукатурку тощо. Майстри тільки стелю натягували, кондер ставили і двері. Все інше самі. Але вам видніше, ок)))
ДолькиКабана• 23 сентября в 22:24
Ответ дляДама с собачкой
У медсестры тысяч 30, но часто больше
У докторов и по 100+ бывает
Ось відгук працівника добробуту ,а консультація там коштує на хвилинку 1300 гривень а то і більше ,все бабло іде керівництву та засновникам
А що таке?• 23 сентября в 22:24
Ответ дляКарапулька
А кухня? Де їли? Ви з дитиною?
Кухню фабричну ставили. Не на замовлення . Зібрали самі. Дітей не маю.
Оксана_12• 23 сентября в 22:32
Ответ дляЗдохниПуйло
Розкажіть про весь процес штукатурення, сітки укладання, стартовою, фінішною. От у нас 70 мішків тільки штукатурки пішло.
Маєте час і натхнення, а головне гроші - на здоров´я. Якщо останнього в обріз, штукатурка робиться не по нівеліру, а на око, щоб візуально нормально було. І ніяких сіток. Грунковка і відразу фініш, зовсім критичні дефекти перекрити. Все. Але то не по богатому
ЗдохниПуйло• 23 сентября в 22:32
Ответ дляПульт от линолеума
Ні, мені там жити.
ЗдохниПуйло• 23 сентября в 22:33
Ответ дляОксана_12
А потім через рік тріщини і збивати все?
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:34
Ответ дляЦарівна Жабка
Ну може він у вас електрик, не знаю. Нормальний чоловік без знань цього не зробить.
Бляха, це навіть я зроблю))) Нормальний це який? Що там знати? Що на світло 1,5 а на силові не менше 2,5???
Царівна Жабка• 23 сентября в 22:35
Ответ дляА що таке?
Та мені не видніше, просто 10 000 у.о на ремонт навіть своїми руками це якась фантастика. І я не уявляю як це забудовник провів світло до квартири, при цьому зробив штукатурку? Навіщо? Щоб тоді все це штробити. Що це за забудовник, хоч подивлюсь.
ЗдохниПуйло• 23 сентября в 22:35
Ответ дляОксана_12
Як я можу пофарбувати стелю? Ви хоч розумієте що пропонуєте? Приблизно така стеля
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:37
Ответ дляА що таке?
Я вам так скажу, на квартиру з головою 5 автоматів. Але за ваші гроші можна забрати щитову як на завод, чом би й ні. Якщо є що тратити - завжди можна більше
Царівна Жабка• 23 сентября в 22:37
Ответ дляПульт от линолеума
Подивіться нижче фото. Ви особисто зробите таке на стелі? Дива та й годі.
Царівна Жабка• 23 сентября в 22:40
Ответ дляДолькиКабана
Лікарі стоматологи там мають по 100-250 000
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:40
Ответ дляЗдохниПуйло
Ні, мені там жити.
Ну тоді не плачтеся. Але і не пишіть маєти, що дешевше ніяк. Запросто можна і дешевше
Фиктивная• 23 сентября в 22:40
Ответ дляПульт от линолеума
Ну то грайте в лотерею) бо так, як вам треба - тільки там. Вам де написали. - відкладати. А це довго і нудно. На відміну від ’швидко і гарний’
Поки не везе купляла. Мені вже 40+ тож звісно часу по 10-20років збирати я вже немаю.
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:42
Ответ дляЗдохниПуйло
Ну це ж ви її такою зробили. Нафіга воно все там? Провід до центру прекрасно штробиться і замащується ковшем штукатурки
Сокодавка ще та• 23 сентября в 22:43
Ответ дляА що таке?
У нас зараз ремонт, то нам плитку клав майстер і штукатурка машинна, а все інше сам, зараз стелю замовив, теж сам буде натягувати. І двері сам. Шпалери жіночка буде клеїти, ми як би і самі можемо, але самі і після роботи, то це на місяць нас роботи а вона 3-4 дні і все
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:45
Ответ дляЦарівна Жабка
Без проблем. Але я особисто нафіг не розумію, нащо люди таке роблять. Щоб що? Прохідні вимикачі, точкові підсвітки.. Все буде просто щоб було. Єдина дійсно потрібна річ - це підсвітка робочої поверхні на кухні. Усе. Все інше фігня, не варта ні доброго слова, ні вкладених грошей. Ще плінтуси підсвітіть)))
Царівна Жабка• 23 сентября в 22:46
Ответ дляПульт от линолеума
Розетки куди кинути?
Сокодавка ще та• 23 сентября в 22:46
Ответ дляПульт от линолеума
В плані прохідних ви не праві. Це дуже зручно і реально в користуванні, але коли у вас не маленька квартира
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:51
Ответ дляСокодавка ще та
Це для квартир від 100 квадратів. У панянки 50. і пів кілометра дроту))) Є у мене прохідні. Чотири штуки. Інколи використовується один)