Кондуктор троллейбуса• Изменено 23 сентября 2025

От звідки в людей гроші на житло в новобудовах, будинках?

Я зараз не кажу за якісь топ цінники від 250 тисяч і вище.
Де взяти хоча б 90-100 тисяч?
Просто 🤔 цікаво.
Царівна Жабка• 23 сентября 2025
Ответ дляА що таке?
Деякі розводять, цей наш ні. Але питання в тому, як розводять. То самим краще, хоч знаєш, що за провід тягнеш до плити, духовки, бойлера та інших потужних споживачів. І ДІФи ставиш кули тобі треба, а не 5 автоматів на всю квартиру. Ну і точно забудовник не робить прохідні вимикачі і різні сценарії світла
Ви не розумієте навіть глобальних маштабів ремонту, коли тільки голі стіни. Навіть не буду сперечатись з вами.
Пульт от линолеума• 23 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ага, у нас це лиш ванна. Люди думають, що сантехніку можна самому закліпсувати і провід від щитка кинути - заходь і живи. Одного кабеля на 50 кв потрібно 600м
Ну то порахуйте нормально навантаження в зробіть коробки, як і має бути. А як за погонний метр плати, то вам електрик і кілометр нарахує, йому то що. І щиток потім файно моцно буде виглядати. Що вам там на тих 50 метрах, коноплі вирощувати???
А що таке?• 23 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
А хто замість вас працював поки Ви ремонт робили?
Бо якщо тільки у вихідні ремонт робити, то більше року знадобиться, а якщо в цей час ще й платиш оренду, то взагалі економії немає, тому що треба швидше переїхати
Завжди доводиться чимось жертвувати, в нашому випадку - часом))) Як вже вище писали - на голову даром нічого не падає
Не пью, не курю• 23 сентября 2025
Продали выгодно доложили в кредит и купили у
Карапулька• 23 сентября 2025
Ответ дляА що таке?
Так якщо жертвувати часом і знімати в цей час житло, то в чому економія?
Якщо жити десь з батьками, то так, економія.
А що таке?• 23 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Я розумію. Тому без штукатурки/стяжки/опалення не купляла. Навіщо мені за мої ж гроші обирати варіант з купою додаткового гемору? Вас теж не змушували таке купляти, то ваш вибір
Оксана_12• 23 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Розскажіть як по ютубу самому сходити у ліс і зробити інженерну дошку, 70 мішків шпаклівки, штукатурки, де безкоштовно взяти кабель, труби, розетки, як самому зробити тканину на натяжний потолок...
Дуже просто. Не робити нічого з перерахованого. Акуратно на 7-10 мішків вивести стіни і пофарбувати. На підлогу лінолеум. Стеля теж прекрасно фарбується. Все. Але якщ
А що таке?• 23 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
Ми заїхали, коли лиш санвузол і плитку зробили. Далі жили і дороблювали
Царівна Жабка• 23 сентября 2025
Ответ дляА що таке?
Ви вибрали дешевий варіант і це теж ваш вибір. Але не треба тут розказувати, що ваш чоловік сам все робив. Коли голі стіни, то це неможливо.
Карапулька• 23 сентября 2025
Ответ дляА що таке?
А кухня? Де їли? Ви з дитиною?
А що таке?• 23 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Електрику, сантехніку, плитку, душевий піддон з трапом, ламінат, підвіконня, відкоси, декоративну штукатурку тощо. Майстри тільки стелю натягували, кондер ставили і двері. Все інше самі. Але вам видніше, ок)))
ДолькиКабана• 23 сентября 2025
Ответ дляДама с собачкой
У медсестры тысяч 30, но часто больше
У докторов и по 100+ бывает
Ось відгук працівника добробуту ,а консультація там коштує на хвилинку 1300 гривень а то і більше ,все бабло іде керівництву та засновникам
А що таке?• 23 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
А кухня? Де їли? Ви з дитиною?
Кухню фабричну ставили. Не на замовлення . Зібрали самі. Дітей не маю.
Оксана_12• 23 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Розкажіть про весь процес штукатурення, сітки укладання, стартовою, фінішною. От у нас 70 мішків тільки штукатурки пішло.
Маєте час і натхнення, а головне гроші - на здоров´я. Якщо останнього в обріз, штукатурка робиться не по нівеліру, а на око, щоб візуально нормально було. І ніяких сіток. Грунковка і відразу фініш, зовсім критичні дефекти перекрити. Все. Але то не по богатому
ЗдохниПуйло• 23 сентября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ні, мені там жити.
ЗдохниПуйло• 23 сентября 2025
Ответ дляОксана_12
А потім через рік тріщини і збивати все?
Пульт от линолеума• 23 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Ну може він у вас електрик, не знаю. Нормальний чоловік без знань цього не зробить.
Бляха, це навіть я зроблю))) Нормальний це який? Що там знати? Що на світло 1,5 а на силові не менше 2,5???
Царівна Жабка• 23 сентября 2025
Ответ дляА що таке?
Та мені не видніше, просто 10 000 у.о на ремонт навіть своїми руками це якась фантастика. І я не уявляю як це забудовник провів світло до квартири, при цьому зробив штукатурку? Навіщо? Щоб тоді все це штробити. Що це за забудовник, хоч подивлюсь.
ЗдохниПуйло• 23 сентября 2025
Ответ дляОксана_12
Як я можу пофарбувати стелю? Ви хоч розумієте що пропонуєте? Приблизно така стеля
Пульт от линолеума• 23 сентября 2025
Ответ дляА що таке?
Я вам так скажу, на квартиру з головою 5 автоматів. Але за ваші гроші можна забрати щитову як на завод, чом би й ні. Якщо є що тратити - завжди можна більше
Царівна Жабка• 23 сентября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Подивіться нижче фото. Ви особисто зробите таке на стелі? Дива та й годі.
Царівна Жабка• 23 сентября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Лікарі стоматологи там мають по 100-250 000
Пульт от линолеума• 23 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ні, мені там жити.
Ну тоді не плачтеся. Але і не пишіть маєти, що дешевше ніяк. Запросто можна і дешевше
Фиктивная• 23 сентября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ну то грайте в лотерею) бо так, як вам треба - тільки там. Вам де написали. - відкладати. А це довго і нудно. На відміну від ’швидко і гарний’
Поки не везе купляла. Мені вже 40+ тож звісно часу по 10-20років збирати я вже немаю.
Пульт от линолеума• 23 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ну це ж ви її такою зробили. Нафіга воно все там? Провід до центру прекрасно штробиться і замащується ковшем штукатурки
Сокодавка ще та• 23 сентября 2025
Ответ дляА що таке?
У нас зараз ремонт, то нам плитку клав майстер і штукатурка машинна, а все інше сам, зараз стелю замовив, теж сам буде натягувати. І двері сам. Шпалери жіночка буде клеїти, ми як би і самі можемо, але самі і після роботи, то це на місяць нас роботи а вона 3-4 дні і все
Пульт от линолеума• 23 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Без проблем. Але я особисто нафіг не розумію, нащо люди таке роблять. Щоб що? Прохідні вимикачі, точкові підсвітки.. Все буде просто щоб було. Єдина дійсно потрібна річ - це підсвітка робочої поверхні на кухні. Усе. Все інше фігня, не варта ні доброго слова, ні вкладених грошей. Ще плінтуси підсвітіть)))
Царівна Жабка• 23 сентября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Розетки куди кинути?
Сокодавка ще та• 23 сентября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
В плані прохідних ви не праві. Це дуже зручно і реально в користуванні, але коли у вас не маленька квартира
Пульт от линолеума• 23 сентября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Це для квартир від 100 квадратів. У панянки 50. і пів кілометра дроту))) Є у мене прохідні. Чотири штуки. Інколи використовується один)