Кондуктор троллейбуса• Изменено 23 сентября в 12:55

От звідки в людей гроші на житло в новобудовах, будинках?

Я зараз не кажу за якісь топ цінники від 250 тисяч і вище.
Де взяти хоча б 90-100 тисяч?
Просто 🤔 цікаво.
Сокодавка ще та• 23 сентября в 22:53
Ответ дляПульт от линолеума
Це для квартир від 100 квадратів. У панянки 50. і пів кілометра дроту))) Є у мене прохідні. Чотири штуки. Інколи використовується один)
У нас 71 кв. І дуже в користуванні в коридорі , і прохідний для підсвітки штор, коли лягаєш спати, зручно вимикати з ліжка
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:54
Ответ дляЦарівна Жабка
Розетки куди кинути?
Ой, та куди хочете, хіба я вам забороняю. Ми ж починали з того, що вписатись у 7 тисяч неможливо? Так ні, цілком можливо. Без дошки, натяжних потоків, зонованого освітлення, прохідних вимикачів і всіляких інших надлишків. За 50 баксів за квадрат матимеш чистеньке, рівненське, біленьке і новеньке в жилому стані, ні більше, ні менше. Це ваш перший ремонт чи чому такі проблеми?
Пульт от линолеума• 23 сентября в 22:57
Ответ дляСокодавка ще та
У мене штора на пульті, так що не треба ще окремий вимикач. Зараз впринципі технології дозволяють сильно спрощувати базу. Але, чесно кажучи, нафіг щторі підсвітка я досі не знаю. Ну... Є і добре. Вже ж зробили.
А що таке?• 23 сентября в 22:59
Ответ дляСокодавка ще та
У нас зараз ремонт, то нам плитку клав майстер і штукатурка машинна, а все інше сам, зараз стелю замовив, теж сам буде натягувати. І двері сам. Шпалери жіночка буде клеїти, ми як би і самі можемо, але самі і після роботи, то це на місяць нас роботи а вона 3-4 дні і все
Ми стелю не ризикнули, бо ще пушку би треба купувати, вивчати тему і т.д. Але стеля відносно недорого вийшла, якщо не робити парящий профіль. А з плиткою довго возився, були б гроші, то краще платити..
Ваш чоловік має золоті руки! Цікаво було б потім про стелю почитати
Слухи-руки не распускаю• 23 сентября в 23:11
Ответ дляДолькиКабана
Яка сума першого взносу там?
20%, можна менше але не вигідний %, ми взяли під 6%
А що таке?• 23 сентября в 23:12
Ответ дляПульт от линолеума
В спальні зробили собі прохідний і дуже задоволені. Можемо увімкнути/вимкнути біля входу (робили до речі вмикач в кімнату в коридорі, виявилося зручно) і біля кожної половини ліжка. Користуємося часто
А що таке?• 23 сентября в 23:13
Ответ дляСокодавка ще та
У вас довгий коридор? Тоді точно там мастхев
Бачу_майбутнє• 23 сентября в 23:34
Не хотела писать... тема очень больная. У меня погиб на войне единственный сын в начале 2024 г. Я долго думала , что же делать с этими деньгами, вы понимаете о чем я. Живу во Львове. Квартира есть, в квартире ремонт, дачный дом на 2 этажа есть( но это уже не дачный, а обычный дом). В нем газ, свет, вода, канализация. В общем мне ничего уже не надо- смысл жизни утрачен из- за гибели сынули. Что делать с этими деньгами? Их конечно надо вкладывать. Муж моей подруги работает в техническом надзоре за новостроями. Я спросила какой застройщик строит на ’ совесть’. Сказал, и я купила 1- комн . 46 кв м. Но выплачивала год и пару месяцев( такой договор был, конечно после разговора мужа подруги с директором фирмы- застройщика). Миллионы сразу не дают, их выплачивают каждый месяц по определенной сумме. А если еще несколько человек претендуют на эту сумму, то остается не так много, как кажется большинству людей. Валютный рынок скачет, сумма вначале и потом отличается. Я не хотела этих денег , или каких -либо других материальных благ. Я хочу живого ребёнка! И поверьте, ни это вложение , ни любое другое не приносит в жизнь никакого удовольствия. Я абсолютно равнодушна стала к деньгам после того, что случилось с сыном . Да и вообще ,многое переосмыслила и поняла, что ничего нет дороже на свете , чем жизнь своего ребёнка. Не верю до сих пор, что самого родного , любимого сынули нет....Пишу и слёзы льются...
Пульт от линолеума• 23 сентября в 23:34
Ответ дляА що таке?
Комусь зайде, комусь не дуже. Але, давайте чесно, жити без них можна і цілком комфортно. База освітлення - центральна точка відповідної потужності, все інше за бажанням і, звісно, додатковими тратами. Я вже тих ремонтів пережила... Із них два ’для себе,’ то це взагалі звиздець, не вартий вкладеного. Ну люблять зараз на кожен прилад автоматів, скрізь прохідних... Навіщо? Окремий автомат має зиск лише для холодильника - залишити увімкненим, якщо з дому надовго їдеш. Все інше... Зате виглядає солідно і звучить професійно, тут не посперечаєшся)
А що таке?• 23 сентября в 23:41
Ответ дляПульт от линолеума
В основному згодна. Але ось мажмо видовжену кухню-вітальню, довжина більше 7 метрів. То там одна люстра по центру - не варіант. По щитку - вже був у нагоді окремий автомат на ПММ та на кондер, але в цілому згодна, нема чого цього роздувати, бо тільки в щиток можна чималу суму закопати.
Пульт от линолеума• 23 сентября в 23:46
Ответ дляА що таке?
Ну навіщо він вам ’знадобився’ для пмм і кондиціонера? Вимкнути на час ремонту. Я вам відкрию таємницю - там є така штука - вилка, її треба витягнути з розетки))) А у випадку чого то спільний на лінію автомат спрацює так само, як і персонально пмм ний. А воно усе таке при ремонті - куди не кинь, завжди можна дорожче. Ну якщо є бажання в гроші, то чом би й ні. Але ж це не робить бюджетний варіант чимось неможливим чи непридатним до використання. Трохи менше пафосу, трохи менше комфорту і от вони - 50 доларів за квадрат.
На 7 метрів буде дві точки. Буде світло, гарантую. У мене 8, підсвітка майже не використовується.
А що таке?• 23 сентября в 23:52
Ответ дляПульт от линолеума
Кондер напряму підключений, без вилки. Часто ще плиту і духовку теж напряму підключають. Але так, спільний на лінію не гірший, згодна з Вами. Якби чоловік не сам робив, то платити за це не було б сенсу.

Так, двох достатньо. І підсвітка робочої зони кухні, але то копійки.
Дама с собачкой• 24 сентября в 00:39
Ответ дляДолькиКабана
Ось відгук працівника добробуту ,а консультація там коштує на хвилинку 1300 гривень а то і більше ,все бабло іде керівництву та засновникам
Там выше зарплаты
Карапулька• 24 сентября в 00:43
Ответ дляА що таке?
Кухню фабричну ставили. Не на замовлення . Зібрали самі. Дітей не маю.
Ви ж написали що коли заїхали буб тільки санвузел
До речі ми кухню теж замовляли модульну і самі збирали.
Сирожено_пирожено• 24 сентября в 01:46
В мене немає знайомих, хто живе в новобудові, всі працюють, зп 30000+-.
Марічка• 24 сентября в 10:03
Ответ дляТреба підробіток
Знакомый один купил в 40 лет квартиру и машину. Семьи нет. Жил с мамой, откладывал всю зарплату. Очень худой
мама плохо кормила?
Сокодавка ще та• 24 сентября в 10:20
Ответ дляА що таке?
Не маленький 17 кв. м. То вмикається у вхідної двері, а другий вже біля кімнати
Сокодавка ще та• 24 сентября в 10:22
Ответ дляПульт от линолеума
О, у нас підсвітка на шторі в спальні взагалі постійно використовується як освітлення))) ми рідко вмикаємо основне
Сокодавка ще та• 24 сентября в 10:27
Ответ дляА що таке?
Пушка є, покупали трішки для інших цілей. Нам стелю порахували 1700 дол. На сьогодні профіль, закладні вийшло в 12 т грн і полотно десь 10 т грн. То якщо б не така велика різниця у вартості, то може і замовили. Але у нього є час і бажання цим займатися, то робить. Якщо тема буде активна, я напишу з фото по результатах) поки так як на фото, профіль, закладні, карнизи ( електрика теж він робив, закладні під кондиціонери теж)
Сокодавка ще та• 24 сентября в 10:34
Ответ дляБачу_майбутнє
Прийміть щирі співчуття. Це все дуже страшно. У мене в 2022 році була мрія, щоб чоловіку відірвало ногу. Бо з цим можна жити і вже він буде вдома. В цьому році він звільнений після поранень. У нас теж квартира з грошей з війни і виплат по звільненю. І я б з радістю від цього відмовилася, це страшні гроші, якщо б можна було цього всього уникнути. У нас загинули близькі друзі, побратими чоловіка, це дуже важко і страшно, це біль на все життя. Це ти ніби живий, але всередині порожнеча. Обіймаю вас міцно. Я не розумію фрази «Герої не вмирають». Вмирають( а пам’ять живе серед близьких і рідних людей. Хай живе пам’ять і спогади. Дякуємо за виховання сина.
Пульт от линолеума• 24 сентября в 11:08
Ответ дляСокодавка ще та
У мене з цією функцією зараз прекрасно справляється якась фігня з Китаю - лампа на акумуляторі, де взялась не пам´ятаю, а так стоїть на комоді нікого не чіпає. А до того просто центральний використовувався в режимі підсвітки. А штора якось не зайшло. Ну це ж усе опціонально, що не кажи. Дійсно необхідний - лише центральний. А це один єдиний провід, а не ото все наляпане. Розетки розводяться взагалі по стіні за стандартом. Зібрав коробку - дешево й сердито. Що там в тих кімнатах має відбуватись? Праска дві години на тиждень, фен? Навантаження, звісно, що капець. Аж спеціально для окремих автоматів, без них ніяк, як і без підсвітки штори)))
ЗдохниПуйло• 24 сентября в 11:55
Ответ дляПульт от линолеума
Ну це ж ви її такою зробили. Нафіга воно все там? Провід до центру прекрасно штробиться і замащується ковшем штукатурки
Ну дійсно, на фіга, можна переноскою вирішити всі питання розеток, підсвічування, вимикачів
Пульт от линолеума• 24 сентября в 12:33
Ответ дляЗдохниПуйло
Можна зробити штробу по стіні, як за стандартом. Але так не модньо. Модньо на кожен вимикач окремий автомат, бажано узо) Ще раз, ремонт без зонованого освітлення і надлишкових кілометрів цілком можливий. Якщо люди обирають інший варіант - мають на нього гроші. Дешевше можна. Навіть значно дешевше. Базовий ремонт не коштує, як ще одна квартира. То що у нас прийнято так робити не значить, що інших варіантів не існує
Укр_жіночка• 24 сентября в 13:19
Ответ дляПульт от линолеума
У інженерії є одна проблема - майбутньому інженеру треба капітальну шию років 5-7 після ВУЗу, доки він гроші заробляти почне.
мій чоловік закінчив Академію з червоним дипломом по спецальності -інженер по системам безпеки на залізниці. Таких спеціалістів -не багато. Вже має 24 роки досвіду і роботи за копійки. Бо Укрзалізниця платить аж 21 тис грн за щоденну роботу +чергування у вихідні.
ДолькиКабана• 24 сентября в 13:28
Ответ дляДама с собачкой
Там выше зарплаты
Звідки інфа?
Працювали там?
Лупаю цю скелю• 24 сентября в 14:09
Ответ дляДолькиКабана
Ким працюєте в банку?
В ит отделе
Дама с собачкой• 24 сентября в 14:12
Ответ дляДолькиКабана
Звідки інфа?
Працювали там?
У меня тетя там работала 7 лет медсестрой больше 40 тыс зарабатывала, операционная сестра
Хирурги несколько лет назад 120 и больше получали
ДолькиКабана• 24 сентября в 22:12
Ответ дляБачу_майбутнє
Не встиг завести сім´ю?
Бачу_майбутнє• 25 сентября в 01:22
Ответ дляДолькиКабана
Не встиг завести сім´ю?
Встигнув... Це ще одна болюча тема. Офіційно були одружені 7 міс( познайомились в інтернеті), а фізично, тобто фактично разом були 1 місяць. Дітей немає. Те, що ’ невістці’( я її по іншому називаю😡) виплачують мільйони- це по закону ок. Але ще року не було , як син загинув, то вона в суд подала на частку нашої квартири з сином. Я коли купила квартиру 9 років назад, 1/2 записала на сина, хоча могла цього не робити, він в любому випадку єдиний спадкоємець. Але на той момент я рахувала, що це чесно по відношенню до дитини. Щоб зберегти свою нервову систему, я погодилась виплатити ’невістці 😡’ 10 тис.$ за 9 кв м своєї квартири, таку суму вона захотіла і навіть на 9 тис $ не погодилась. Я в цій квартирі повністю зробила ремонт, на який працювала закордоном 6 років.
Мало того, вона забрала з квартири атестат школи і диплом про закінчення Академії сина собі , мене не було в той час вдома. До того всього в неї Орден за мужність ІІІ ступеня , яким синуля був нагороджений посмертно. Яке вона має відношення до Ордену?! Вони з сином навіть знайомі не були, коли він їхав на війну. Я його проводжала. Я дуже хотіла, щоб Орден був вдома, це для мене дуже- дуже важливо.
Що стосується могили, то після похорону на Марсовому полі ( Львів) , я повністю робила облаштування могили. Через 1 рік і 3 міс, вона разом зі своєю мамою перевернули все на могилі і повикидали. Ну коли я приїхала на День народження синулі, то пішла в поліцію і написала заяву. Отримала відповідь, що вони провели з нею бесіду. І після цього вже тиша. А могилу я облаштувала так, як було перший раз.
Нажаль подібних випадків з горе- невістками дуже багато, я вже наслухалась різних історій.
Але які люди?! Мало того, що мати вже життя буде переживати втрату дитини, ця рана в серці ніколи не загоїться, так до того ще ’ невістка😡’ встромила ніж в спину і провернула. Але закон бумеранга ніхто не відміняв... колись все вернеться.
Не вірю, що то була любов. То був від початку жорсткий розрахунок.
Гроші в порівнянні з людським фактором нічого не варті. Така моя дужа тяжка історія.
ДолькиКабана• 25 сентября в 09:57
Ответ дляБачу_майбутнє
А тут на форумі жіночки топлять тільки за офіційне одруження,щоб потім ось так відгребти ,те на до чого немає відношення,бо не вкладався туди та не заробляв на то
В як син взагалі пояснював,що ось так на рандомній дівчині із інтернету одружився?невже не можна було почекати та не одружуватися так швидко?
Не пробували його відмовити від цього на той час?
Взагалі в нас дивні закони, квартира ця була до неї ваша і сина до яке відношення вона та права має претендувати на це?
Це ж не спільно нажите майно під час шлюбу.?

Взагалі для мене дико коли ось так швидко військові одружуються офіційно,ну зустрічайтесь ,живіть , навіть розписуватися із людиною від якої немає навіть дітей.