Кондуктор троллейбуса• Изменено 23 сентября 2025

От звідки в людей гроші на житло в новобудовах, будинках?

Я зараз не кажу за якісь топ цінники від 250 тисяч і вище.
Де взяти хоча б 90-100 тисяч?
Просто 🤔 цікаво.
Бачу_майбутнє• 26 сентября 2025
Ответ дляДолькиКабана
А тут на форумі жіночки топлять тільки за офіційне одруження,щоб потім ось так відгребти ,те на до чого немає відношення,бо не вкладався туди та не заробляв на то
В як син взагалі пояснював,що ось так на рандомній дівчині із інтернету одружився?невже не можна було почекати та не одружуватися так швидко?
Не пробували його відмовити від цього на той час?
Взагалі в нас дивні закони, квартира ця була до неї ваша і сина до яке відношення вона та права має претендувати на це?
Це ж не спільно нажите майно під час шлюбу.?

Взагалі для мене дико коли ось так швидко військові одружуються офіційно,ну зустрічайтесь ,живіть , навіть розписуватися із людиною від якої немає навіть дітей.
Син коли сказав, що в нього типу є дівчина. Я з гумором спитала: ’ Ти що її в окопі знайшов?’. Він посміявся сказав, що переписувались, а пізніше то взнала , що по інтернету було знайомство. Вона не молода, їй зараз 34 р, а синулі було би 35 в серпні. То може був останній вагон...Звичайно я вмовляла відтермінувати цей шлюб( хоча в церкві не вінчались ). Син сказав, що вона Хоче сімʼю , дітей. До речі я сама сину сказала, що перстень має бути тільки з діамантом, коли він повідомив, що хоче зробити пропозицію руки і серця . І я цей перстень сама вибирала( розуміюсь на діамантах, тому, що сама ношу). Але син оплачував сам цю покупку. Щодо законів, то вони не досконалі, то мʼяко сказати. Так, якщо би вони розлучились, то вона б пішла умовно’ з голим задом’, тому, що квартира куплена до шлюбу. А в даній ситуації це є спадок. І вона спочатку казала, що претендувати не буде, і що напише відмову на мою користь, а потім мені мій нотаріус дзвонить і каже: ’ Ваша невістка прийшла і пишу заяву на спадщину’. Я би зробила поправку в Законі, як в інших країнах. Якщо прожили в шлюбі 3 роки- маєш право на спадщину чоловіка, якщо ні, виходиш з його дому, в чому прийшла .

Бачу_майбутнє• 27 сентября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Прийміть щирі співчуття. Це все дуже страшно. У мене в 2022 році була мрія, щоб чоловіку відірвало ногу. Бо з цим можна жити і вже він буде вдома. В цьому році він звільнений після поранень. У нас теж квартира з грошей з війни і виплат по звільненю. І я б з радістю від цього відмовилася, це страшні гроші, якщо б можна було цього всього уникнути. У нас загинули близькі друзі, побратими чоловіка, це дуже важко і страшно, це біль на все життя. Це ти ніби живий, але всередині порожнеча. Обіймаю вас міцно. Я не розумію фрази «Герої не вмирають». Вмирають( а пам’ять живе серед близьких і рідних людей. Хай живе пам’ять і спогади. Дякуємо за виховання сина.
Дуже Вам дякую за теплі слова. В жодній мові світу неможливо висловити те, що відчуває мама, яка втратила свою дитину. Цей невгамовний біль до кінця моїх днів буде . А ще одне слово, для мене воно саме найстрашніше- це слово НІКОЛИ... Ніколи не почую, ніколи не подзвонить, ніколи не обійме і т. д. Як вживаю це слово в голові, одразу плачу... і зараз пишу і сльози котяться...
ви бережіть себе і чоловіка. Війна- це саме жахливе, що може бути на Землі.
Міцно обіймаю Вас.🙏
ДолькиКабана• 27 сентября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Я з чоловіком вже понад 7 років і то не розписувались ,я б взагалі заборонили розписуватися на період війни із військовими ,бо потім гроші затьмарюють розум жіночкам,можна було жити та завести дитину і без офіційного шлюбу,бо спадкоємця вашому сину ця жінка не народила все одно,тобто взагалі жодної користі від неї не було
Оно само купилось• 27 сентября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Встигнув... Це ще одна болюча тема. Офіційно були одружені 7 міс( познайомились в інтернеті), а фізично, тобто фактично разом були 1 місяць. Дітей немає. Те, що ’ невістці’( я її по іншому називаю😡) виплачують мільйони- це по закону ок. Але ще року не було , як син загинув, то вона в суд подала на частку нашої квартири з сином. Я коли купила квартиру 9 років назад, 1/2 записала на сина, хоча могла цього не робити, він в любому випадку єдиний спадкоємець. Але на той момент я рахувала, що це чесно по відношенню до дитини. Щоб зберегти свою нервову систему, я погодилась виплатити ’невістці 😡’ 10 тис.$ за 9 кв м своєї квартири, таку суму вона захотіла і навіть на 9 тис $ не погодилась. Я в цій квартирі повністю зробила ремонт, на який працювала закордоном 6 років.
Мало того, вона забрала з квартири атестат школи і диплом про закінчення Академії сина собі , мене не було в той час вдома. До того всього в неї Орден за мужність ІІІ ступеня , яким синуля був нагороджений посмертно. Яке вона має відношення до Ордену?! Вони з сином навіть знайомі не були, коли він їхав на війну. Я його проводжала. Я дуже хотіла, щоб Орден був вдома, це для мене дуже- дуже важливо.
Що стосується могили, то після похорону на Марсовому полі ( Львів) , я повністю робила облаштування могили. Через 1 рік і 3 міс, вона разом зі своєю мамою перевернули все на могилі і повикидали. Ну коли я приїхала на День народження синулі, то пішла в поліцію і написала заяву. Отримала відповідь, що вони провели з нею бесіду. І після цього вже тиша. А могилу я облаштувала так, як було перший раз.
Нажаль подібних випадків з горе- невістками дуже багато, я вже наслухалась різних історій.
Але які люди?! Мало того, що мати вже життя буде переживати втрату дитини, ця рана в серці ніколи не загоїться, так до того ще ’ невістка😡’ встромила ніж в спину і провернула. Але закон бумеранга ніхто не відміняв... колись все вернеться.
Не вірю, що то була любов. То був від початку жорсткий розрахунок.
Гроші в порівнянні з людським фактором нічого не варті. Така моя дужа тяжка історія.
Це просто жах
Я співчуваю вам
Бачу_майбутнє• 27 сентября 2025
Ответ дляОно само купилось
Це просто жах
Я співчуваю вам
Щиро дякую Вам. Бережіть себе і родину🙏
Бачу_майбутнє• 27 сентября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Після похорону кума сина( вони хресними були у дитини спільного друга) говорила, що син жалівся їй, що невістка😡 не хоче дітей і щоб кума на цю тему з нею поговорила. Так що і дітей вона не хотіла.
Згодом я подумала- добре, що немає дітей. В моєму випадку мені би прийшлось через суд добиватись бачитись з дитиною. Там родина якась ненормальна психічно. ’ Невістки😡’ мама то взагалі. Син ще при житті мені казав: ’ мамуля, не звертай уваги на її маму, в неї щохвилі настрій змінюється’. То злюча ні з чого, то нормальна. Вона на могилі моєї дитини керує що і де має стояти. Моя мама живе біля Марсового Поля( 4 хв. пішки), і кожного дня ходить до внука. Це єдиний внук був. ’Мама невістки😡’ , коли бачились , давала вказівки моїй мамі що ставити і де. Ну Ви представляєте?!
З друзів і знайомих сина ніхто не вітається і не підтримує звʼязок з тою родиною. А для моїх подруг і всіх, хто мене знає і цю ситуацію , і в кого є одна дитина ,це повчальний урок- не переписувати майно на дитину.
ДолькиКабана• 27 сентября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Так ви могли не переписувати ,бо син і так вашим єдиним спадкоємцем був би,а так ситуації треш із цією жінкою і закони теж дивні в нас
Бачу_майбутнє• 28 сентября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Так могла не писати 1/2 на сина. Він тоді спитав чого я на себе не записала. В той час я рахувала, що поступила чесно по відношенню до сина. Але то було 9,5 років назад , про війну навіть думки ні в кого не було.
Сокодавка ще та• 02 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Ми стелю не ризикнули, бо ще пушку би треба купувати, вивчати тему і т.д. Але стеля відносно недорого вийшла, якщо не робити парящий профіль. А з плиткою довго возився, були б гроші, то краще платити..
Ваш чоловік має золоті руки! Цікаво було б потім про стелю почитати
Пишу як і обіцяла. Вчора натягнув 2 кімнати, 17 і 19 кв.м. Можу сказати, що зроблено набагато краще, ніж 2 роки тому мамі робили на замовлення типу майстри. 93 квадрата з округленням і більшу сторону вийшло 25 т грн. Фірма рахувала нам 1700 дол.

А що таке?• 02 октября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Нічого собі, яка економія вийшла! А на першому фото біля вікна що плануєте робити? Там буде стельовий карниз, а потім ще сантиметрів 15 полотна?
Сокодавка ще та• 02 октября 2025
Ответ дляА що таке?
І на першому, і на другому фото карнизи, вони вбудовані. Чоловік вчора ті маленькі кусочки ще не робив. Карнизи як на фото тут
А що таке?• 02 октября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Круто! Справді! Ще й мінімум 1000 баксів зекономив.