Кондуктор троллейбуса• Изменено 23 сентября в 12:55
От звідки в людей гроші на житло в новобудовах, будинках?
Я зараз не кажу за якісь топ цінники від 250 тисяч і вище.
Де взяти хоча б 90-100 тисяч?
Просто 🤔 цікаво.
Де взяти хоча б 90-100 тисяч?
Просто 🤔 цікаво.
Чай не пью, только кофе• 23 сентября в 14:44
Ответ дляШотуткоїться?
цены разные
материалы разные
квадратура разная
полно компаний которые делают на любой вкус и цвет и бюджет
я поинтересовалась - цены знаю
можно ремонт в однушке и за 40 тыс баксов сделать
плюс - руки если не с попы - то все можно сделать бюджетно
материалы разные
квадратура разная
я поинтересовалась - цены знаю
Але не 6.000
в чорновій
Фиктивная• 23 сентября в 14:44
Ответ дляВ курсі діла
А чего вы считаете сейчас что я должна собирать, я своё уже отсобирала и купили. за 4 года откладывания по 25 тыс мы насобирали на машину. 25 тыс на расходы. Общий доход 52 тыс.
Ну колись і таких зп на ваших роботах не було, це зараз такі зп.
В курсі діла• 23 сентября в 14:46
Ответ дляФиктивная
Так і доллар не був по 42, треба збирати і вкладати гроші у валюту , у облігації. У нас все гроші працювали а не лежали вдома.
Фиктивная• 23 сентября в 14:48
Ответ дляВ курсі діла
Ну зараз депозит наприклад не вигідний на відміну від того що було 15років тому. Курс інший. Мова йде про теперішній час, а не колись в минулому.
В курсі діла• 23 сентября в 14:50
Ответ дляФиктивная
А що вам заважає покласти у військові облігації під 17-21% річних, там немає податків, виплати завжди вчасні. Ми добре заробили і гроші вдома не лежали.
Аннуитет• 23 сентября в 15:01
Ответ дляБринзолетта
Власний бізнес
100% Я еще лет15 назад не представлял где можно намыть деньги на квартиру даже не в столице, а в маленьком городе 30-40т$. т.е. чесно заработать не получится, это нужно быть крупным взяточником или иметь большой стартовый капитал от бабушки в наследство, а простым смертным это не доступно, а когда занялся собственным бизнесом, нашел свою нишу, то все стало возможно, за последний год я заработал примерно +-50т.$ конечно не ахти какие деньги, тут читаешь что 10к евро в месяц это ниочем, так чисто на кофе на безлактозном чисто потусить, но слава Богу хоть что-то
Фиктивная• 23 сентября в 15:01
Ответ дляВ курсі діла
11% річних на військових облігаціях. Тобто поклавши на рік 1000доларів я зароблю 100, за рік? А якщо 10.000 то тисячу? Ви серйозно, це мені якось дуже допоможе швидко зібрати гроші?
В курсі діла• 23 сентября в 15:03
Ответ дляФиктивная
Де ви бачите 11%? Я зараз дивлюся 17-18% і то не всі передивилася. Я вже бачу що вам щось розповідати немає сенсу, бо ви не розумієте як це відкладати гроші, збирати на мрію.
Фиктивная• 23 сентября в 15:04
Ответ дляВ курсі діла
Тільки що гуглила купити військові облігації 11%річних
Вишнёвая Леди• 23 сентября в 15:09
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, бізнес якийсь, айті.
Що ще?
Хімія
В курсі діла• 23 сентября в 15:10
Ответ дляФиктивная
Гугліть краще
ви навіть не знаєте де їх дивитися а розказуєте і щось мені доказуете
Фиктивная• 23 сентября в 15:12
Ответ дляВ курсі діла
Гугліть краще
Дивлюся в різних місцях. Є і такі і вище. Все одно це не тей заробіток щоб швидко отримати гарний прибуток.
Аль де Барановна• 23 сентября в 15:13
Ответ дляВ курсі діла
Автор нужно уметь экономить и собирать. Мы с мужем на обычных работах, двое детей. Собрали на квартиру, купили в новострое и недавно купили машину, конечно ещё и небольшую часть помогли родители. Но что бы купить, вернее дойти до цели мы каждый месяц обязательно откладывали, на всем экономили. Просто для кого то это не приемлемо и люди снимают и живут на всю. Мы выбрали экономию но жить в своей квартире.
Мои квартиры в Запорожье, как и шикарная дача. Район мой утюжат сейчас , мы выехали. Вот и думаю , лучше бы жили на полную катушку ,а не в имущество вкладывались.
В гости звали?• 23 сентября в 15:14
Я ніколи не складала гроші. Завжди вони працювали+ я постійно вчу щось нове. Коли я тут пишу - вкладайте в навчання, в розвиток...ліплять морди, бо краще під подушку запхати, але стабільно отримувати своїх 40 тис і 100 дол відкладати. З такими мисленням нічого не купити, ну або через 15 років.
Фиктивная• 23 сентября в 15:15
Ответ дляВ курсі діла
Гугліть краще
А ще у випадку купівлі цих облігацій, це як з депозитом, оформлення заповіту щоб в разі смерті їх змогли отримати є таке?
Кофе в лобби• 23 сентября в 15:16
Вот в тему откуда у людей деньги:
Новоспеченій «захисниці» Чернігова світить підозра за участь в розкраданні 100 мільйонів гривень
Начальниця фінуправління Чернігівської міськради Олена Лисенко напередодні Дня міста отримала нагоду «За оборону Чернігова». А вже незабаром має отримати ще й підозру за минулорічну крадіжку 100 бюджетних мільйонів. Мова йде про кошти для водоканалу за роботи, які не виконувалися. Так, наприкінці минулого року в міськраді зʼявилися акти виконаних робіт, які відмовилися підписувати всі, хто на це мав право. Але знайшли того, хто своїм підписом освятив крадіжку - це заступника міського голови Черненко без повноважень. Цього виявилося достатньо, щоб начальниця фінуправління Лисенко оформила платіжні доручення і провела їх через Держказначейство. Чи знала Лисенко, що стає співучасницею, звісно, що так! Тепер «захисниця» Чернігова отримає підозру, відсторонення і гарантоване увʼязнення. А ми проконтролюємо і все документально супроводимо.
P.S. Наші співрозмовники переконані, що саме для майбутніх судів Лисенко і нагородили, щоб заздалегідь створити їй помʼякшувальні обставини. А те, що в такий спосіб дискредитується сама нагорода «За оборону Чернігова», екс-мера та його оточення мародерів мало хвилює. Нагадаємо, що Віктор Геращенко, який нагороджував Лисенко, наразі сам є обвинувачуваним в крадіжці 30 мільйонів на закупівлі трансформатору для ТЕЦ і як злодій носить браслет, щоб не втік. Команда Атрошенко і цим все сказано.
Аль де Барановна• 23 сентября в 15:16
Вкладывать надо в свои знания и в свое здоровье. Надо что-то головой уметь делать или руками. А квадратные метры -фигня.
Сунуся в чужі справи• 23 сентября в 15:18
Ответ дляВ курсі діла
Только не говорите,что в военные облигации
ЯспАкойнаЯ• 23 сентября в 15:25
Ответ дляЛупаю цю скелю
А ещё есть люди которые официально зарабатывают хорошие деньги.
Судьи, да? Или три главных менеджера укрпочты?
Мрію про космос• 23 сентября в 15:30
Ответ дляВесела пiсенька
А для того щоб купити квартиру, треба Армані? Без нього ніяк? Де зв`язок?
Конечно . Только Армани . Любой продавец квартир , если видит на покупателе , например , Гуччи - ни за что квартиру не продаст .
Сижу_и_плачу• 23 сентября в 15:50
Ответ дляВ гости звали?
Что сейчас учите?
Море Щастя• 23 сентября в 15:58
Наша квартира в новобудові зараз 120 тис коштує після будівельників.
Купляли в 2018 в розстрочку з котловану. Коштувала 70 тисяч, 35 - заплатили одразу, остаток суми протягом трьох років поки йшло будівництво.
ДолькиКабана• 23 сентября в 16:03
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Наприклад, заробити....
Середня по країні зп 20 тисяч,заробиш?)
ДолькиКабана• 23 сентября в 16:04
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, бізнес якийсь, айті.
Що ще?
Айцівці беруть іпотеки
ДолькиКабана• 23 сентября в 16:04
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ні, я бачу цих людей щодня, бо ходжу на майданчик з дитиною. Звичайні на вигляд сімейні пари. Ну ок, є пару мам в Армані та Хуго Босс, але не більше.
Може вони на оренді
БоВжеВільна• 23 сентября в 16:04
Ответ дляОпля Картопля
Адвокаты связаны с войной?Нет.Но зарабатывают именно из за войны.Тысячи исков в суд касаются беспредела властей в отношении военных и мобилизованных.
Это вообще не те дела и не те суммы на которых зарабатывают адвокаты
ДолькиКабана• 23 сентября в 16:05
Ответ дляЩедрик ведрик
Не подумали, что люди работали всю жизнь, собирали, а теперь покупают и строят?
Не завжди так,я знаю людей котрі на хабарі будують
ДолькиКабана• 23 сентября в 16:05
Ответ дляЧу Ча
Да какой всю жизнь. 25 летние скупают новостройки
Батьки купили
В гости звали?• 23 сентября в 16:07
Ответ дляСижу_и_плачу
Что сейчас учите?
Англ с1. Готуюсь до тестів