hrystia• 23 сентября 2025

Сковорідки Tefal

Дівчата, у кого такі сковорідки з нержавійки? Ручки не нагріваються? Чи не дуже важкі? Як у користуванні?
Буду вдячна за відповідь ❤️

P. S. Чи є сенс дати таку дитині у гуртожиток? Непогана ціна за набір, тому виникла така думка.
автор hrystia • 23 сентября 2025
Фото забула додати)
Дикая Роза• 23 сентября 2025
Не греются на индукции
Молчалка• 23 сентября 2025
У мене набір Тефаль Інженіо зі знімною ручкою уже 5 років. Його компактність в гуртожитку буде великим плюсом і невеликі розміри ковшиків і сковорідок
Молчалка• 23 сентября 2025
автор hrystia • 23 сентября 2025
Ответ дляДикая Роза
Не греются на индукции
У мене звичайна газова 🤔 Як Вам якість?
Шопингмонстр• 23 сентября 2025
Ответ дляhrystia
У мене звичайна газова 🤔 Як Вам якість?
Ви ж у гуртожиток зібралися
Шопингмонстр• 23 сентября 2025
Оті заклепки мені не гра
В посудомийку не можна
Дитині в гуртожиток купила в комфі по 300-400 грн залежно від діаметру, knauf, чи якось так
Вони норм
автор hrystia • 23 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Ви ж у гуртожиток зібралися
Так. Хочу взяти комплект. Одну дати в гуртожиток, інші залишити собі. В наборі 3 шт. У гуртожитку, теж, газова плита
автор hrystia • 23 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Оті заклепки мені не гра
В посудомийку не можна
Вони норм
Думала про крауф.
Дикая Роза• 23 сентября 2025
Ответ дляhrystia
У мене звичайна газова 🤔 Як Вам якість?
Сковородка как сковородка. На год один фиг, а потом начинает прилипать
Гигиенишвили• 23 сентября 2025
Ответ дляhrystia
Думала про крауф.
в мене rohen собі брала та дитині купляла в гуртожиток, другій доньці просто подарувала, всі задоволені, у епіцентрі була велика знижка на них 28 см була 600 грн це норм, якість гарна, в мене три роки вже
Стебель березы• 23 сентября 2025
Ответ дляhrystia
У меня такие год уже. Пользуюсь газовой плитой, ручки не нагреваются. Но в посудомойке не мою. Покрытие внутри идеальное
автор hrystia • 23 сентября 2025
Ответ дляСтебель березы
Щиро дякую Вам? Чи не дуже важка?
автор hrystia • 23 сентября 2025
Ответ дляГигиенишвили
Дякую
сою не люблю• 23 сентября 2025
В мене така, тільки Ікеа. Її можна тільки на середній або малий вогонь. Ручка трохи нагрівається.
МинерАлочка• 23 сентября 2025
я б ці не брала, якщо без кришок - тим більше ні. Тільки пластик ручки, а краще ті, що мають окрему ручку.
Але їх в общазі просто покрадуть. Краще щось просто. Бо візьмуть на раз, залізними приборами пошаркають, і викинути їх потім.
автор hrystia • 23 сентября 2025
Ответ дляМинерАлочка
Дякую за відповідь) Напевне, ви праві