Федорино Горе• 23 сентября 2025
Аденоїди у дитини? чи реально можуть зменшитись?
в кого були таки випадки зменшеня аденоїдів? чи це реально чи міф? дитині 4 роки, виросли як реакція на алерген а саме пліснява. зараз вже поміняли квартиру на суху, пройшли закладення носа, отити
я от думаю чи можуть зникнути і аденоїди чи якщо вони вже виросли то не зникнуть?
Тут надолго• 23 сентября 2025
А толку ждут до 12 лет что перерастет лицо деформировалось челюсть тоже толку
Коварная Зая• 23 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
Как можно иммунитет укрепить если аденоиды уже не несут защиту, ребенок все цепляет, моя до 12 лет каждый месяц болела, как удалили раз в год сопли три дня обструкций нет
Ну то ви довго ще чекали до 12 років, кожен місяць хворіючи
так, в певний момент аденоїди можуть самі запалюватись і ставати джерелом інфекції. Кожна ситуація індивідуальна... тут навіть швидкість росту і статура впливає... якщо дітки дрібненькі, ростом низенькі, дочекатись поки вони переростуть проблему нереально мабуть
Коварная Зая• 23 сентября 2025
Ответ дляФедорино Горе
коли прошу дихати носом каже шо складно і через час знов вибирає дихати ротом. тобто коли не хворий і без грві то все одно ніс аля закладений
Ну весь час ротом дихати теж не добре, може прикус формуватись неправильно потім. Доведеться коригувати.