Пуки-куки• Изменено 23 сентября 2025
Бесит необустроенность жилья
...и невозможность это изменить. Прям домой иногда идти не хочется. Не тяну финансово ремонт абсолютно, и это ужасно раздражает и вводит в депрессивное состояние. Так хочется комфорта, уюта. Хотя бы элементарных условий для жизни. Я сама много чего умею делать, но ремонт не моё, к сожалению...
Расскажите, кому удалось малыми средствами обустроить квартиру или дом, пожалуйста. Мне нужно немного оптимизма и веры в себя.
Полюю на дрони• 23 сентября 2025
Это все в голове, вам бы в новое быстро б приелось, ищите причину с кем вы живёте или наоборот дома одиноко
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Вот . А многие идут вечером в арендованное примерно с такими же мыслями. Ещё и страх, что выселят и ищи потом денег на новую аренду и переезд.
А по теме, смотря в каком месте ваше жилье. Продайте и купите уютный смарт. Или уютную комнату в общаге. Или сдайте ваше под склад, на эти деньги снимите. Вариантов значительно больше, чем если б своего не было
Смарт... в Киеве?
Ковбой Хагис• 23 сентября 2025
Ответ дляФайна дівка
Робіть потроху. Ми, коли придбали квартиру, грошей більше не мали. Я взяла в приватні кредит готівкою, там не надто великий відсоток. Зробили найнеобхідніше, щоб можна було переїхати, далі несподівано зʼявилися гроші на двері, потім на стелю в дитячій, потім взяли в оплату частинами стелю у спальні, потім у вітальні… потроху все зробиться.
У вас ключове ’ми’, тобто дві зарплати і мабуть не мінімальні. На відміну від самотньої авторки
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляФайна дівка
Потроху не виходить.
Ковбой Хагис• 23 сентября 2025
Ответ дляПуки-куки
Смарт... в Киеве?
Купите не в Киеве.
Начинаете напоминать уточку
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Ні, це ремонт не квартири, а всього будинку, і це не робиться локалізовано в одній квартирі.
Робиться. Це частина будинку. Інша частина будинку в прекрасному стані.
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляPrervana
За то, что получите с продажи
Ви ж прекрасно розумієте, що за квартиру в аварійному стані нічого не купиш.
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Дякую за розуміння.
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Купите не в Киеве.
Начинаете напоминать уточку
Я живу за 30 км від кордону з недокраїною. Які смарти
Заліковий троль• 23 сентября 2025
Автор,якщо не секрет, яка сума приблизно вам потрібна щоб привести будинок у норм.стан?
СкумбріяП8• 23 сентября 2025
Ответ дляПуки-куки
ааа так вам просто понити, поради не потібні... таааак уточка... нафік нафік...
Ковбой Хагис• 23 сентября 2025
Ответ дляПуки-куки
Продайте и едьте заграницу
Ну а какие ещё варианты?
И почему сразу не описать все нюансы? Все по капле надо выдавать
Ну а какие ещё варианты?
СкумбріяП8• 23 сентября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Продайте и едьте заграницу
Ну а какие ещё варианты?
інакше тема не залетить, тому автор і цедить...
Ковбой Хагис• 23 сентября 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ніяка. За 30 км це марні витрати коштів.
Ковбой Хагис• 23 сентября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Та все, заглохло.
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Не секрет. Дешевше купити іншу(( І це найбільше дратує. Тисяч 200-250 - це тільки на стелю, що падає.
Кнопус• 23 сентября 2025
Ответ дляПуки-куки
Обьясните, пожалуйста, как можно ’постепенно’ поменять балки между подвалом и жилым помещением на з/п 12 тысяч? И изолировать от влаги мокрые стены?
Почніть з гідроізоляції. Мішок 500грн + грунтовка. Берете і робите. Це план на цей місяць. Наступного місяця щось інше. Це і зветься поступово. В мене на три тисячі більше вашого, я роблю ремонти. От тільки террасу закінчила в приватному будинку. Роботи розтягнуті були на все літо. Так, це не швидко і комфорт страждає, алеце тимчасово і дає змогу розтягнути витрати по часу і в підсумку мати той результат до якого прагнеш. І додам, що я не можу робити самостійно, наймаю людей.
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Куда тема должна ’залететь’?
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Тим не менш, багато хто у нас купляє і продає і ремонти роблять активно.
Файна дівка• 23 сентября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Так. Якщо авторка одна і зарплата 12000, тоді ніяк, хіба що шпалери переклеїти. У мене теж низька зарплата, віддаю її за кредит, але чоловік заробляє.
Насправді, коли ми 20 років знімали квартиру в убитому хрущі, я мріяла, що буду щаслива у будь якій квартирі, тільки б своїй, планувалася покупка найдешевшої, але пощастило.
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляКнопус
Гідроізоляцію чого, не зрозуміла? Я повний пеньок в ремонті - вмію фарбувати і шпалери клеїти, і дуже погано шпаклюю. Все.
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Звичайно, я розумію, що на вулиці гірше жити було б...
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Смотря где она находится и какого она размера
36 кв м, центр міста. Але маленького міста на прикордонні.
Кнопус• 23 сентября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Немає відміни. В мене є чоловік, але в ремонтах і тим більше в фінансуванні він мені не товариш
Не танцую- но пою• 23 сентября 2025
Ответ дляПуки-куки
то хотя бы обои поклейте и покрасьте окна, двери, полы. пошейте пару-тройку декоративных подушек и уже хоть не сарай будет.
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
У меня еще и стены мокрые - нет гидроизоляции фундамента, обои по углам и откосы на окнах чернеют. Мою постоянно.
Пуки-куки
• 23 сентября 2025
Багато, що було за останні роки зроблено: газ, воду проведено, зроблено окремий вхід, окна замінено. Але цього недостатньо. Все дуже печально((