Кинг-Конгша• 23 сентября в 22:11
У нас з дівчатами дискусія: скільки назбирати собі на декрет, щоб бути спокійною
При зарплаті 20 тисяч.... п.с. чоловік не мільйонер, заробляє трошки більше, ніж 20 тисяч...думки розділились, а що думаєте Ви?
Результат:
вже голосів:
30 (54.55%)
200 тисяч дуже мало
21 (38.18%)
200 тисяч вистачить
4 (7.27%)
нічого собі не відкладати
Ку-кусик• 23 сентября в 22:46
Ответ дляКинг-Конгша
Коли автор видумувала тему, то зазначила, що працюють двоє, а відповідно - зп жінки відкладати, а на зп чоловіка жити, і так 10 місяців, все просто
Идеально!
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 22:46
Ответ длясладкий_ноябрь
Сорі, але при таких доходах я б не наважилася народжувати.
Чоловіку мінімум прийдеться 2 роки тягнути все на собі.
Ну відкладете ви 200т, витратите за рік. Далі як?
Це якщо ще дитина народиться здоровою, а якщо їй потрібна буде терапія, масажі, логопед і тд. Це ж все гроші.
Страшно й подумати які у всіх доходи)
Куплю орехи• 23 сентября в 22:47
Ответ дляКинг-Конгша
ну нащо Ви так? а якби Ваші батьки на нього назбирали? не було б кому тут навіть свій саркастичний коментар написати
Ничего страшного не случилось бы, вы бы это пережили)
бибизяна• 23 сентября в 22:47
Ответ дляКинг-Конгша
Згодна, страшно, а куди діватись?
Вас вынуждают под пистолетом?
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 22:47
Ответ дляRemensa
Живеш одним днем. Що буде завтра - не знаєш. А ви про 200 тис. Може через 9 місяців ті 200 тис будуть копійками?
це така собі образна сума (у валюті наприклад), як подушка безпеки
Тут как тут• 23 сентября в 22:48
Ответ дляКинг-Конгша
Потрібно 10 місяців, дуже легко порахувати
Правда?
Вы с мужем можете жить на 20 тыс и 20 откладывать?
Ну тогда о чем разговор
Сколько лет вы живете с мужем? Сколько уже отложили?
Если живете 2 года, то уже должны отложить 240 тыс, тогда нет нужды отдельно на декрет откладывать
Если 3 года, то 360 отложили
Если на данный момент не отложили ни копейки, то все это бла-бла
Ну тогда о чем разговор
Если 3 года, то 360 отложили
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 22:48
Ответ дляВоздух в банке
Думаю, що якщо на декрет потрібно збирати, то краще туди не йти
А я думаю, що збирати на декрет потрібно обовязково при будь яких доходах і розкладах, щоб почуватись нормально
Тут как тут• 23 сентября в 22:49
Ответ дляКинг-Конгша
При любых доходах и расходах без всякого декрета нужно иметь финансовую подушку.
Какая у вас сейчас?
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 22:49
Ответ дляБоВжеВільна
Треба було вибирати чоловіка, з яким не потрібно збирати на декрет
Збирати на декрет потрібно з будь яким чоловіком (якщо майбутня мама, звісно, хоч трохи відчуває відповідальність)
бибизяна• 23 сентября в 22:49
Ответ дляКинг-Конгша
А работу муж не хочет сменить?
Кому вы годовалого оставите,когда через год на работу пойдете?
БоВжеВільна• 23 сентября в 22:50
Ответ дляКинг-Конгша
У вас не було нормального чоловіка
сладкий_ноябрь• 23 сентября в 22:50
Ответ дляКинг-Конгша
Страшно й подумати які у всіх доходи)
Чому страшно??
Я не бачу сенсу і дитині, якщо я її не в стані забезпечити мінімум
Тут как тут• 23 сентября в 22:51
Ответ дляКинг-Конгша
А что этой ответственной потенциальной маме мешало все годы откладывать финансовую подушку? Без декретов?
Получается не такая она и ответственная жиночка
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 22:51
Ответ дляЖирафовое варьенье
С такой зарплатой хоть бы вам самим прожить, а не плодить нищебродов
яка Ви груба! жах
Тут как тут• 23 сентября в 22:53
Ответ дляКинг-Конгша
яка Ви груба! жах
Автор, вы отмалчиваетесь на неудобные вопросы
Без всякого декрета какую финансовую подушку вы уже отложили?
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 22:55
Ответ дляТут как тут
Правда?
Ну тогда о чем разговор
Если 3 года, то 360 отложили
Ну тогда о чем разговор
Если 3 года, то 360 отложили
Правда. Уявляєте, навіть так люди живуть, я вам більше скажу, в оточенні дуже багато хто так живе, ну оточення простих смертних звичайно
Тут как тут• 23 сентября в 22:56
Ответ дляКинг-Конгша
Что вы вы все пустые фразы лепите
Если вы несколько лет откладывали по 20 тыс в месяц, зачем вам сейчас отдельно на декрет откладывать? У вас уже деньги есть
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 22:56
Ответ дляТут как тут
Какая у вас сейчас?
В мене, Слава Богу, все нормально. Питання було абстрактне, до прикладу, уявімо собі .... і т.д.
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 22:57
Ответ дляБоВжеВільна
У вас не було нормального чоловіка
А у вас?
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 22:59
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому страшно??
Тут, напевно, в кожного своє поняття мінімуму. На підприємстві, де я працюю 20 тисяч - це не найменша зп. Люди і самі живуть, і дітей виховують, але то таке
Тут как тут• 23 сентября в 22:59
Ответ дляКинг-Конгша
За последние годы, кто из знакомых рожал, никто не ’откладывал на декрет’
Тем более ни одна жена не взваливала на себя эту миссию
У всех есть мужья, их задача обеспечить
Все нормально живут
И никому не приходит в голову назвать этих нормальных мам - безответственными
Они как раз были ответственными - выбрали нормальных мужей.
У всех есть мужья, их задача обеспечить
Все нормально живут
БоВжеВільна• 23 сентября в 22:59
Ответ дляКинг-Конгша
А у вас?
Мені з моїм чоловіком немає необхідності в економії та збиранні грошей на декрет, сама такого обирала
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 23:11
Ответ дляТут как тут
У всех есть мужья, их задача обеспечить
Все нормально живут
У всех есть мужья, их задача обеспечить
Все нормально живут
Я й не сперечаюсь, але хіба в нормального чоловіка не може бути невисока зп? чи всі їхні чоловіки - це слуги народу? бо наші друзі та знайомі з приблизно таким бюджетом - це лікарі, пожежники, електрики і т.д.
an.ge.lina• 23 сентября в 23:11
Дітей не маю і не планую, але якби було в планах відкладати на декрет якісь гроші, то звичайно чим більше тим краще, бо живемо в такі часи, що невідомо що буде завтра
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 23:13
Ответ дляБоВжеВільна
молодець! але ж є й інші, які такого не обрали, або обрали, але він помер, наприклад, що тоді?
an.ge.lina• 23 сентября в 23:19
Ответ дляКинг-Конгша
Автор,раджу вам не звертати увагу на такі коменти, бо окрім якоїсь невпевненості, в собі і своєму партнері, комплексів, більше вам нічого це не дасть. Кожен обирає своє, для багатьох ’нормальний чоловік’ це питання виключно його гаманця, але є також люди які вибирають за інші якості, окрім бабла, у кожного свій шлях
сладкий_ноябрь• 23 сентября в 23:27
Ответ дляКинг-Конгша
Та можна й на 5 прожити.
Але навіщо в ці злидні тягнути дитину?
Кинг-Конгша
• 23 сентября в 23:30
Ответ длясладкий_ноябрь
Та можна й на 5 прожити.
Але навіщо в ці злидні тягнути дитину?
Ну тут я з вами погоджуюсь, в злидні тягнути нічого, але думаю 1200 $ на сімю в маленькому віддаленому містечку не можна назвати злиднями
сладкий_ноябрь• 23 сентября в 23:32
Ответ дляКинг-Конгша
Для мене це занадто мало, щоб народжувати.
Якщо перспектив не має, то живіть для себе, це набагато краще, ніж постійно думати в що одягати і чим годувати дитину.