УжеВотДа• 24 сентября в 12:51
Які обрати ?
Потрібні якесь зручне взуття , щоб перевзуватися на роботі. Маю проблемний розмір, ось знайшла два варіанта нормальної якості в своєму розмірі. Які б з цих ви обрали.
Результат:
вже голосів:
24 (52.17%)
З коричневим кантом
18 (39.13%)
Зі світлою підошвою
4 (8.7%)
тиць
Ло Шарик• 24 сентября в 13:37
якщо у вас широка нога, то пожаліти себе і купити з широким передом - це ж 8-9 годин в них бути
УжеВотДа
• 24 сентября в 16:01
Ответ дляЛо Шарик
Ні, не широка й в мене такого плану цього виробника світлі є. Дуже зручні , що тапки
Ло Шарик• 24 сентября в 19:05
Ответ дляУжеВотДа
тоді ті, які вже є і 100% зручні:) на свій 42 я завжди беру ще 1-2 пари такі ж, якщо знайшла зручні