Пік Антна• 24 сентября 2025

Людина може прожити на 2000 в місяць?

Історія з життя, навіть якщо платити лише за газ, світло, інтернет, їжа, побутова хімія, це нереально просто?!
ХаДиДиШь• 24 сентября 2025
Ответ дляПік Антна
Працювати неможе вже, а пенсія в 65 аж, виживає на підробіток.
Нужно оформлять инвалидность. Тогда подработка+пенсия по инвалидности хоть будет
автор Пік Антна • 24 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Этого нынче и на коммуналку не хватит, какая еда (
Не платить, лише газ, світло, можливо вивіз сміття, все, борги більше 50000.
Кусман Сиру• 24 сентября 2025
Ответ дляПік Антна
Дітей немає, щоб трохи допомогли?
Не за Будка• 24 сентября 2025
Ви знаете людину яка так живе?
Треба підробіток• 25 сентября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Діти допомогають, субсидії на комунальні плюс городи. Здають кімнати
Працюють
Ага, субсидия. Мои свекры когда переехали ( прислали работать) в село еще при ссср построили огромный дом. Село сейчас бесперспективное, ЖД нет. При ссср ходил один автобус в обл центр и район, сейчас и этого нет. До райцентра 50 км по разбитым дорогам. Свекр умер, дом не продался и 10 тыс, т к село загибается, да и отапливать дорого, сейчас до фронта 50 км он вообще никому не нужен. Итог: 75 лет свекрови, еле ходит, куча болячек. Пенсия 4200. Да, субсидия есть. Хватает поддержать зимой температуру +15. Но налог на роскошь 7 тыс где хочешь там и возьми.
Lacrimo• 25 сентября 2025
Ні, бо це менше навіть чим самий нижчий прожитковий у тих дурнуватих при владі. Реальний прожитковий як деякі визнають - зараз стрімко наближається від 10 до 15 без оренди і можливо і комуналки.
автор Пік Антна • 25 сентября 2025
Ответ дляКусман Сиру
Дітей немає, щоб трохи допомогли?
Немає ні дітей, ні особистого життя.
автор Пік Антна • 25 сентября 2025
Ответ дляНе за Будка
Ви знаете людину яка так живе?
Знаю.
an.ge.lina• 25 сентября 2025
Ответ дляПік Антна
У мами сусідка, в схожому становищі, не такому скрутному але було дуже важко, здала одну кімнату жінці, зараз має якихось пару тисяч +, звичайно якщо є вільна кімната у квартирі.Чи може спробувати виїхати закордон на тей соціал, бо це жах, людина реально голодує
Губки-уточкой• 25 сентября 2025
Ответ дляТреба підробіток
такого полно. плохо жили при ссср, строили хоромы и думали, что такая лафа будет все время.
в нашем селе еще 7 лет назад сообщение автобусное было 3 раза в день до областного центра. Все, нетути, и жд электричку отменили вечернюю, утренняя пока держится- но до нее еще пройтись километра 2-3, на тот полустанок
Дюйм оф о4ка• 25 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Почему нет субсидии ? Вы там прописаны ?
Нет
Не за Будка• 25 сентября 2025
Ответ дляПік Антна
Знаю.
Доброго ранку , як з вами звязатись , е телеграм у вас?хочу допомогти цій людині ..
Танго утрьох• 25 сентября 2025
Ответ дляПік Антна
Знаю.
Це чоловік чи жінка? Ким Вам доводиться? Скільки років і що зі здоров`ям що не може працювать? Хоча б сторожувать десь в дитсадку на мінімалку. Скільки ця людина вже так живе? В місті чи в селі? Можливо живе так, тому що психічна хвороба або алкоголізм?
Щас ухожу• 25 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
2700 у мамы,без субсидий
а почему субсидии нет?