Прагматик флегма• 25 сентября 2025
Чи легко отримати інший статус, у тій країні, якій ви зараз?
Скажіть, у вашій приймаючій країні наскільки важко чи легко отримати на сьогодні певний статус, щоб відійти від статусу «тимчасового захисту»?
Якщо ви вже маєте інший статус, який дозволяє вам залишитись в країні приймаючий, що ви для цього зробили і наскільки важко це було?
А я женатая• 25 сентября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Моя подруга каже, що готова залишатися до кінця своїх днів з дітьми на виплатах. Їй все підходить і норм. Я не осуджую, як є.
Тобто, думаєте, в неї вийде?
Нет конечно
к.Буланова• 25 сентября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Когда перестанут говорить, значит действительно хорошо говорите:))
Я в1 сдала через 9 мес пребывания в Германии но разговорный был на грани не сдачи. Натянули за уши. В2 сдала ещё через 9 мес. Потом пошла на бесплатные и все повторила ,потому что реально знаний было 0. Ну и уже до с1. С1 вообще не зашёл, у меня был сплошной стресс. Потому что положа руку на сердце, даже твердого В2 нет.
Я много говорю, у меня много практики. Несколько собеседований на немецком прошла ещё до экзамена В1. Да, это было мега сложно, но я готовилась, понимала и отвечала.
Сейчас у меня ещё несколько шпрах-партнеров среди нейтив спикеров, несколько проектов на немецком. Плюс я помогаю многим в бюрократических вопросах (сопровождение).
До А2 я говорила только на английском. Потом поняла, что так дело не пойдет.
Я далеко не идеальная, я знаю. Но я стремлюсь
Прагматик флегма
• 25 сентября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Я думаю, що ні. Я ю на їх місці просто припинила дію 24 &, запропонувала альтернативу працюючим , а всі інші повернуться додому, тому що без виплат ніхто не залишиться, хто е працює. Вони вже почали трошки прозрівати через економічну кризу.
Можливо. Але європейці дуже людяні, пропонують допомогу для тих, хто буде знову повертатися
Не обижаюсь• 25 сентября 2025
Ответ дляМасяня Я
Я взагалі демкризи не бачу. По 3-4 дітей!! Яка криза? Де ви її бачили???? Європейці якраз народжують дуже багато дітей і мені здається, що це вплив католицької церкви і єврейської общини, на відміну від наших, які тільки як збішена собака чи лисиця клянуть усіх підряд онлайн і в живу і країна вимерла. Паша мерс як не по телевізору, так журналістам на камеру або у церкві в живу постійно кляне когось і не тільки він. Як такий рід буде розмножуватися??? У католиків от ці їх скрепи, все дуже по другому, хоча я не католичка, але деякі речі мене навіть здивували. Там, де я жила в Україні люди жалілися на місцевого попа, писали кляузи, бо він у дзвони дзвонить і мішає їм спати раз в тиждень , то тут де я зараз кожні 15 хвилин дзвони луплять і кожну годину довго і нікому не мішає, хай хтось жалобу напише тільки, йому голову відірвуть... Ну таке.. є багато речей, які є імперативним правилом, примусом і можливо це не є поганий примус у плані якогось психічного здоров´я. Це як один приклад, але ж є багато інших речей....
Примус то є добре ? Хай Бог милує, що у вас в голові. Українці не народжують, бо в країні війна і майже половина країни поневіряється по світу
ГейСюда• 25 сентября 2025
Так, полегшили умови для українців і ще деяких країн. Знизили поріг
Країну писати не буду, бо і так понаїхали, особливо в останній час
Герцогиня• 25 сентября 2025
Ответ дляГейСюда
Узнаю наших
Прагматик флегма
• 25 сентября 2025
Ответ дляГерцогиня
Узнаю наших
Дійсно смішно. Таке враження, що зараз половина Порадниць почне пакувати чемодани
А я женатая• 25 сентября 2025
Ответ дляГейСюда
Так эта страна известна всем, это страна СОВЕТЧИЦА
ГейСюда• 25 сентября 2025
Ответ дляА я женатая
Хай буде так
Бесконечность-не предел• 25 сентября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Польша. Карта побыта. Получила 2 года назад, ждала 9 месяцев. На след год снова подаваться, вроде теперь уженды обязаны выдавать децизию намного быстрее.
Я тільки на візит очікувала 3 міс. для подачі документів.
Дуже дуже вумна• 25 сентября 2025
У Польщі це робота і 10 років фігачиш до громадянства. Але немає умов типу - висока кваліфікація,високий рівень доходу. Є умова рівень польської поки що В1, через 10 років може і В2 буде потрібно.
Тріль підпільний• 25 сентября 2025
Ответ дляBombastic
Польща. Офіційна робота і подаєшся на документи. Вважаю хоч і довго але все реально.
Поки ту карту зроблять, то вже й на нову прийдуться подаватись .
Читала , що на початку вересня терміни , щоб скласти вньосек, були на березень.
Поки ще туди- сюди, ще доносити документи .
Більше 2 років займе, у Вроцлаві, певно 3.
А я женатая• 25 сентября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Самое лёгкое и реальное это в польше
Дуже дуже вумна• 25 сентября 2025
Ответ дляМасяня Я
Мать чесна, от такого мені ще не розказували
нормально така сума.
Так там ще зп повинна бути 40 тис фунтів на рік. Це зп кваліфікованого працівника і не всіх професій,вчитель сільки не отримає,наприклад.
Єдина Країна• 25 сентября 2025
Чула, що в Польші буде карта CUKR на три роки без умов по доходу та без обов´язкової роботи, але треба бути в Польші десь на 4 березня 2024 року, якщо я не помиляюсь.
Ответ дляТріль підпільний
Але ви перебуваєте легально з моменту подачі.
Нервогенератор• 25 сентября 2025
Ответ дляк.Буланова
Я два года в Германии, в субботу В2 экзамен был.
Я тоже с синдромом отличника. В1 сдала почти на 100% и я до последнего сомневалась, что сдам. Потому что я себе никогда бы не дала хорошие оценки.
Так же сейчас и с этим экзаменом. Я считаю, что у меня слабый В2, сильный В1. А люди вокруг говорят, что я отлично говорю и ’если ты не сдашь, то никто не сдаст’.
Все относительно.
ну теперь мыть полы пойдете
А я женатая• 25 сентября 2025
Ответ дляBombastic
Если у вас есть работодатель и работа
к.Буланова• 25 сентября 2025
Ответ дляНервогенератор
ну теперь мыть полы пойдете
Проецируйте свои желания на себя
у меня уже другой путь
Нервогенератор• 25 сентября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
та толку все равно никуда не возьмут
Тріль підпільний• 25 сентября 2025
Ответ дляBombastic
Якщо таки не продовжать укр, то можна легально перебувати .
Але не виїздити з Польщі , бо , як не буде вільних днів безвізу, то виїзд буде заборонено.
Нервогенератор• 25 сентября 2025
Ответ дляк.Буланова
Проецируйте свои желания на себя
у меня уже другой путь
пфлеге?)
3@йk@• 25 сентября 2025
Ответ дляМасяня Я
Ті, у кого є діти це зробити вкрай важко. Фінансова сторона не дозволяє цього зробити. Там дуже високі вимоги і потім жити треба ж за щось, тобто ви не маєте права хворіти, робити 24/7 щоб орендувати житло, купувати їжу, одягатись, навіть якщо хворієте, то стоячи, біжучи і на ходу, легкими перебіжками, одним днем, інакше ви просто випадати із круговороту. Я це так бачу із сторони. Ну або ви - дружина Шабуніна🙈, то вже нужденним скинуться.
Что это за страна такая, где не имеете право заболеть?
Ответ дляДомашня Зюзя
куда пошли на бесплатные для повтора?
Счастье_же_вот_оно• 25 сентября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Для моей позиции после последнего поднятия 55тыс. Я офигела когда увидела.
Предыдущий порог был 38.