Непереможна• 25 сентября в 14:12

А вам траплялись люди?

Які не можуть вирішити жодної своєї проблеми? Мова іде не про молодих, а +-40.
От поки все рівно, вони існують, коли починають проблеми все життя закінчується в основному на кого вони це звішують.
Давно без алко• 25 сентября в 14:13
конечно
дуракам везет знаете? ))
Ворую вкусняшки• 25 сентября в 14:13
Вони можуть) просто інакше - за допомогою вас
автор Непереможна • 25 сентября в 14:14
Ответ дляВорую вкусняшки
Дуже влучно і класно сказано
Не стесняюсь• 25 сентября в 14:15
Ага, мой муж
автор Непереможна • 25 сентября в 14:16
Ответ дляНе стесняюсь
Ага, мой муж
І на кого він вішає все? На вас?
ЗдесяЯ• 25 сентября в 14:17
что за проблемы? примеры будут?
ЗдесяЯ• 25 сентября в 14:18
Ответ дляНепереможна
Дуже влучно і класно сказано
Тема про ухилянтов под юбками которых содержат жены/мамки?
Я бы не содержала и дня.
Не стесняюсь• 25 сентября в 14:18
Ответ дляНепереможна
І на кого він вішає все? На вас?
Ну то звичайно)
Генератор рішень нашої сім´ї - це я
автор Непереможна • 25 сентября в 14:19
Ответ дляНе стесняюсь
Ну то звичайно)
Генератор рішень нашої сім´ї - це я
Ні, просто бувають і інші фігуранти яким це навішують, тому уточнила.
ЗдесяЯ• 25 сентября в 14:19
Ответ дляНе стесняюсь
Ну то звичайно)
Генератор рішень нашої сім´ї - це я
Мужики умеют все, и готовить и убирать. Проверено. Даже самые ленивые и рукожопые если нужно найдут денег себе на еду и смогут приготовить когда проголодаются.
Не стесняюсь• 25 сентября в 14:20
Ответ дляЗдесяЯ
А причем тут готовить и убирать
Это как раз мой муж делает. Чаще чем я
Плету интриги• 25 сентября в 14:21
Зараз звішую все на чоловіка, але до нього була дуже самостійною і незалежною, розслабилася
ЗдесяЯ• 25 сентября в 14:21
Ответ дляНе стесняюсь
А причем тут готовить и убирать
Это как раз мой муж делает. Чаще чем я
Потому что и быт часто лентяи вешают на других.
Seehund• 25 сентября в 14:22
Есть у меня знакомая под 50, которая за 3 года в Германии не знает где сделать копии, ну ничего, находятся люди водящие ее за руку.)
Не стесняюсь• 25 сентября в 14:23
Ответ дляЗдесяЯ
Это не наш случай
У меня муж в плане быта педантичен, меня иногда это даже бесит)
А вот решить какой-то вопрос с документами, допустим, он не осилит. Или сделает ошибку
автор Непереможна • 25 сентября в 14:25
Ответ дляПлету интриги
Тема не про це, а про нездатність щось взагалі робити.
Я зараз теж почала навішувати, щоб менше часу було вирішувати чужі проблеми.
автор Непереможна • 25 сентября в 14:25
Ответ дляЗдесяЯ
Побут і проблеми це різні речі.
lyuba81• 25 сентября в 14:26
Звичайно, мій чоловік. Гарно вийшов, курва, заміж.
ЗдесяЯ• 25 сентября в 14:28
Ответ дляНе стесняюсь
Это не наш случай
Руки с попы это называется)
ЗдесяЯ• 25 сентября в 14:28
Ответ дляНепереможна
Делегувати це норма.
Не стесняюсь• 25 сентября в 14:30
Ответ дляЗдесяЯ
Руки с попы это называется)
Руки у него как раз из нужного места)) а смекалки не хватает
ЗдесяЯ• 25 сентября в 14:32
Ответ дляНе стесняюсь
Привык что родители хвост заносили на поворотах, потом жена.
Мамин тріль• 25 сентября в 14:34
Всегда есть Спасатели, суть жизни которых спасать и помогать другим. Вот такие якобы беспомощные их хорошо вычисляют и получается некий симбиоз, обоим сторонам хорошо
Не стесняюсь• 25 сентября в 14:34
Ответ дляЗдесяЯ
В том и дело, что родители там такие же были. Его воспитывала мама и бабушка. Бабушка, конечно, огонь была, но рано ушла, а мама ни рыба, ни мясо.
Зять, нех..й взять но люблю его, заразу
автор Непереможна • 25 сентября в 14:34
Ответ дляНе стесняюсь
Тут не про смекалку, а про те що не всі можуть працювати з документами чи мають аналітичний склад ума.
Він може у вас класно зробити кран наприклад, чи покласти плитку, але зовсім не шарити в документах.
Ви навпаки не можете покласти плитку, чи зробити кран, але класний юрист чи просто маєте аналітичний склад розуму і добре і чомусь розбираєтесь.
Тема більше про те, що люди не здібні вирішити жодної проблеми,я как виникає в житті. Наплужив, попав на баки обігрався звісив на когось, і так і усьому. Просто в усьому.
Не стесняюсь• 25 сентября в 14:36
Ответ дляНепереможна
Как я и сказала.
Руки из нужного места, быт на нем, но проблемы решаю я. Лень или отсутствие нужной извилины, я не знал. И есть такие, серьезные косяки, которые повлияли на всю семью и мне пришлось все разгуливать.
Плету интриги• 25 сентября в 14:39
Ответ дляНепереможна
Ну наприклад? От приготувати чи прибирати, то це фігня, але коли щось касається бізнесу чи з документами якимись, то в мене мозги відключаються, і здається, що без нього не вигребла б
автор Непереможна • 25 сентября в 14:41
Ответ дляПлету интриги
Наприклад: наробив помилок, попав на дуже велику суму коштів і усьо, лапи склав і звісив все на іншу голову. І так з усіма ситуаціями які потрібно вирішувати.
Плету интриги• 25 сентября в 14:44
Ответ дляНепереможна
Ой була в нас така ситуація, я боюся на себе брати відповідальність за серйозні справи і повісила це на нього, а він так вирішив, що попали на немалі гроші, якби сама, то думаю не було б такого, але я всього боюся ((
автор Непереможна • 25 сентября в 14:48
Ответ дляПлету интриги
На мою думку коли це сім´я типу чоловік дружина, то цілком норм вирішувати проблеми один одного. Але в мене трішки інша ситуація, яка мене бісить до смерті просто.
Коли дорослий чувак 40 плюс вирішує свої проблеми шляхом скидання їх на братову голову.