Безпринципова• 25 сентября 2025

Неужели так много детей с аутизмом/ сдвг и тд ?

Навеяно темой про игру с детьми имеющими аутизм.
У вас нормотипичный ребенок или с особенностями?
Результат:
вже голосів: 141
56 (39.72%) Нормотипичный
27 (19.15%) Особенный ( легкая степень )
25 (17.73%) Тыц
15 (10.64%) Нет детей
9 (6.38%) Нормотипичный и особенный
8 (5.67%) Особенный ( тяжелая степень )
1 (0.71%) Был особенный, уже норма
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Автор ви не в темі і вам просто поговорить? нащо вам це? Це великий біль і постійна робота по корекціі на все життя і для дитини і для батьків. А по суті-якщо дитина народилась не нормотипова, то нормотиповою вона не стане.
У меня муж интроверт, очень похоже на спектр, говорят, что у ребенка может быть более выражено (
А почему не становятся нормотипичными? Ведь пишут, что после коррекции легкого спектра, не отличить от нормотипичных
ДваДваВісім• 25 сентября 2025
Ответ дляПожмаковна
Син, 5 років. Аутизм, невербальний.
До 2х років розвивався, випереджаючи однолітків. Потім акдс, кпк. Як результат - регрес навичок, постановка діагнозу, інвалідність.
вибачте, але це треш
а яку адкс робили? якої країни?
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляЖерица ночи
у Вас дитина з аутизмом?
Нет пока детей, но у мужа похоже есть легкий спектр
Пожмаковна• 25 сентября 2025
Ответ дляДваДваВісім
вибачте, але це треш
а яку адкс робили? якої країни?
Так. Сльози на очах, коли дивишся відео і фото. Ніби підмінили дитину.
Не пам´ятаю саме торгові марки, але ми купували в аптеці при поліклініці бельгійського виробництва, бо не хотіли ’державну’ індійську колоти.
Кондуктор автобуса• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Почему думаете, что будет усложняться ?
Так вона вже роками ускладнюється! Погугліть статистику аутизму ще років 15 тому.
Сундучок с каникулами• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Не отличить и быть-трошки різне.
Купа ’нормальних’ дорослих з явними особливостями. Але то ’характер ’, ’звичка’, ’нутро’...
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Вот я об этом читаю, но среди знакомых нет никого с такими детьми и не вижу на улицах
ДваДваВісім• 25 сентября 2025
Ответ дляПожмаковна
я зараз думаю робити вакцинацію чи ні, то боюсь треш
поліклініка просто давить, що потрібно робити, бо в садок не візьмуть
Кондуктор автобуса• 25 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
У мене син з рас
Так, дітей щороку більше і більше таких народжується. Кажуть повʼязано чи ні це, але до 2 років всі вакцини чітко були по списку зроблені. Не ризикуйте, робіть років до 6 ближче, раніше не треба !!! …. Тепер гризу себе
Просто поцікавтесь в спільнотах тематичних - там половина дітей з рас не матиме ЖОДНОГО щеплення.
Вакцина може ставати тригером, але точно не є причиною аутизму.
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Не отличить и быть-трошки різне.
Я почитала про аутичный спектр и всё один в один как у мужа и пишут, что у детей такого родителя может быть более выражено
Свекруховна• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
А как вы отличите?
Вот мой ходит
С виду красивый улыбчивый юноша
Только в школе и близкие знают
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Но все же если ее не делать, то может не быть спускового механизма к этим изменениям
Єдина Країна• 25 сентября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Ви зараз серйозно?...
серйозно питаєте чи видно по 27-річному НЕвербальному юнаку що з ним ’щось не так’?
Я не знаю что такое невербальный
НуКаНаКа• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Но это ведь корректируется и ребенок во взрослом возрасте уже нормотипичный?
Нейровідмінність вже нікуди не дівається і залишається до кінця життя, часто дуже впливає на якість життя.
Рдуг у дорослих меньше помітний і яскраво виражений, але все ж він є.
З аутизмом складніше, все залежить від ступеня і проявів
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляСвекруховна
А как вы отличите?
Вот мой ходит
С виду красивый улыбчивый юноша
Только в школе и близкие знают
У сестры дочка, ходим на детские площадки, в игровые зоны, не вижу таких детей
Єдина Країна• 25 сентября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Уявляєте дорослого аутиста, який не розмовляє? Раніше таким встановлювали дитячу шизофренію, от і аутизму ’не було’, хоча яке відношення має аутизм до шизофренії взагалі не розумію.
Нещодавно бачила такого 16річного - не розмовляє, видає звуки, проявляє сенсорну чутливість (затуляє вуха руками), аутоагресію (натягує шкіру і щіпає себе), не відчуває, що хоче в туалет. При цьому користувався одночасно 2ма смартфонами (ігри+відео) і що здивувало - цілком усвідомлено ’відповів’ на прощання, тобто помахав рукою.
А ну теперь понятно
Сунуся в чужі справи• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Бо мізки по іншому зроблені і розвиваються по-іншому. Лобна доля розвивається на 2-3 роки пізніше за типових дітей, а вона відповідальна за соціальну сферу. А що таке корекція, ви в курсі? Це важкі препарати, від побочки яких у вас волосся дибки стане (інфаркти, самогубства). Автор, повірте, вам це не треба . Народжуйте хлопчика, хлопчики (перші) завжди в маму. Тільки при умові, що ви нормотипова.
Жерица ночи• 25 сентября 2025
Ответ дляЄдина Країна
Я не знаю что такое невербальный
не говорить
Ширли-Мырли• 25 сентября 2025
С особенностями развития , не сильно тяжелая , но и не норма .
Соответственно большинство знакомых детей с особенностями , потому что в этой среде крутимся.
Впринципе почти ко всем подход можно найти , бывают и наши отжимают и нормики жару дают.
Свекруховна• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
По поводу вакцины (определенной фирмы кстати) была статья одного ученного
Потом вскрылось, что она была проплачена конкурентами и ученного тогда везде попросили.

Но до сих пор эти слухи ходят…

Если оно должно начаться у ребёнка, так оно начнется
Привязывать это к фазам луны, инфекциям, вакцинам можно
Но не поможет
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я нормотипичная, спектра точно нет, но родить мальчика это же только эко, по другому никак не выберешь пол
Невгамовна шахиня• 25 сентября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Аутсов мужского пола в 3,5 раза больше, чем женского.
ДваДваВісім• 25 сентября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
що значить хлопчики (перші) завжди в маму?
Свекруховна• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Ну так вы просто и не поймете
Будете считать, что перед вами обычный ребёнок
Видно только самые крайние проявления
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляСвекруховна
Ну так вы просто и не поймете
Видно только самые крайние проявления
Если так, то это же мелочи
ДваДваВісім• 25 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
интересно почему так
Нехай щастить• 25 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Потому что это генетика и она будет передаваться дальше
Це не спадковий випадок, не несіть маячню.
Свекруховна• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Если так, то это же мелочи
Это совсем не мелочи
Это каторга для мамы как минимум
Сунуся в чужі справи• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Наче є якась схема. Я коли на зберіганні лежала в лікарні, ми з дівчатами прораховували стать дитини , у всіх зійшлося. Там якось складаються дати народження батьків і в певний час зачаття ти можеш тільки хлопчика, а в інший тільки дівчинку зачати. Може і дурня, але у всіх друзів та знайомих потім перевірила, все зійшлося.
Сунуся в чужі справи• 25 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Є таке((