Безпринципова• 25 сентября 2025

Неужели так много детей с аутизмом/ сдвг и тд ?

Навеяно темой про игру с детьми имеющими аутизм.
У вас нормотипичный ребенок или с особенностями?
Результат:
вже голосів: 141
56 (39.72%) Нормотипичный
27 (19.15%) Особенный ( легкая степень )
25 (17.73%) Тыц
15 (10.64%) Нет детей
9 (6.38%) Нормотипичный и особенный
8 (5.67%) Особенный ( тяжелая степень )
1 (0.71%) Был особенный, уже норма
Миловидна леді• 25 сентября 2025
У знайомих багато діток таких (
После 18• 25 сентября 2025
Среди моих знакомых ни у кого
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляМиловидна леді
У знайомих багато діток таких (
Вы в Украине ?
Миловидна леді• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Вы в Украине ?
Да
Жерица ночи• 25 сентября 2025
у подруги1 - невербальний аутист 27 років
у знайомої2 - невербальний аутист 15 років
у сестри - вербальний аутист
Єдина Країна• 25 сентября 2025
Ответ дляЖерица ночи
у сестри - вербальний аутист
По ним видно что что то не так ?
Крию матом страшно• 25 сентября 2025
В моем детстве было трое деток таких, а вот сейчас среди однолеток моих детей ни одного нет
Жерица ночи• 25 сентября 2025
Ответ дляЄдина Країна
По ним видно что что то не так ?
Ви зараз серйозно?...
серйозно питаєте чи видно по 27-річному НЕвербальному юнаку що з ним ’щось не так’?
Диверсификация• 25 сентября 2025
У 4-х моїх знайомих такі дітки з аутизмом
Мамаша в бигудях• 25 сентября 2025
Я взрослых много вижу таких что скорее всего раньше просто не проверяли
Кондуктор автобуса• 25 сентября 2025
Старші норміки, молодша - невстановлений аутизм (адос підтверджений але я не йшла на комісію для офіц діагнозу)
Дітей з ООП зараз дуже і дуже багато. Важко знайти клас без дитини на інклюзивному навчанні, а іноді в одному по 5 дітей одночасно 🫩
Краще не буде. Ситуація буде тільки ускладнюватись.
Брюнетка в Мармеладе• 25 сентября 2025
У мене син з рас
Так, дітей щороку більше і більше таких народжується. Кажуть повʼязано чи ні це, але до 2 років всі вакцини чітко були по списку зроблені. Не ризикуйте, робіть років до 6 ближче, раніше не треба !!! …. Тепер гризу себе
Чавонадо• 25 сентября 2025
У мене і у двох знайомих проблеми з дітьми
У мого -затримка мовлення,ставили рас під підозрою,але Слава Богу витягнули,грішу на тяжкі пологи і гіпоксію
У однієї - діагноз аутизм вже є
У іншої - рдуг
Всі хлопці
Тундиринда• 25 сентября 2025
Уже не раз говорили. Аутизма больше не стало. Просто научились его повсеместно диагностировать.
НуКаНаКа• 25 сентября 2025
Насправді багато, по роботі стикаюся з сім´ями з дітьми, то здивована, що в багатьох дітей РДУГ, аутизм, затримка мовлення.
Невгамовна шахиня• 25 сентября 2025
Мировая статистика каждый 33 ий
Кручу хвости• 25 сентября 2025
Не нормотипичный, но не аутист, СДВГ.
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Почему думаете, что будет усложняться ?
Невгамовна шахиня• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Почему думаете, что будет усложняться ?
Потому что это генетика и она будет передаваться дальше
Сунуся в чужі справи• 25 сентября 2025
В мене син з РДУГ та аутичний спектр. Знала багато батьків таких діток
Тектологиня 80lv• 25 сентября 2025
Ответ дляЄдина Країна
По ним видно что что то не так ?
Удалено администрацией...
автор Безпринципова • 25 сентября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Но это ведь корректируется и ребенок во взрослом возрасте уже нормотипичный?
Сунуся в чужі справи• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Почему думаете, что будет усложняться ?
Бо війна негативно впливає навіть на нормотипових дітей.
НуКаНаКа• 25 сентября 2025
Ответ дляЄдина Країна
По ним видно что что то не так ?
Уявляєте дорослого аутиста, який не розмовляє? Раніше таким встановлювали дитячу шизофренію, от і аутизму ’не було’, хоча яке відношення має аутизм до шизофренії взагалі не розумію.
Нещодавно бачила такого 16річного - не розмовляє, видає звуки, проявляє сенсорну чутливість (затуляє вуха руками), аутоагресію (натягує шкіру і щіпає себе), не відчуває, що хоче в туалет. При цьому користувався одночасно 2ма смартфонами (ігри+відео) і що здивувало - цілком усвідомлено ’відповів’ на прощання, тобто помахав рукою.
Сунуся в чужі справи• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
Автор ви не в темі і вам просто поговорить? нащо вам це? Це великий біль і постійна робота по корекціі на все життя і для дитини і для батьків. А по суті-якщо дитина народилась не нормотипова, то нормотиповою вона не стане.
Жерица ночи• 25 сентября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
у мене у знайомої був син з аутизмом.
Той в 8 років самотушки вивчив (!!!!) італійську мову. А вони на той час жили в Україні
Я щоправда не знаю наскількии глибокі його пізнання були, але для побутового спілкування - цілком пристойно.
При тому що він не контактував з людьми, не мав навичок самообслуговування тощо
Гладиолус• 25 сентября 2025
У співробітниці онук з аутизмом. В ніч на суботу була в укритті, то побачила там дівчинку з аутизмом
Пожмаковна• 25 сентября 2025
Син, 5 років. Аутизм, невербальний.
До 2х років розвивався, випереджаючи однолітків. Потім акдс, кпк. Як результат - регрес навичок, постановка діагнозу, інвалідність.
Два-три тижні і фсьо• 25 сентября 2025
Ответ дляТундиринда
А что они скажут?
Аутизм вызывает (и перечень) но мы не знали?
Рили?
Жерица ночи• 25 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
у Вас дитина з аутизмом?