Почемучка• 25 сентября 2025

Дмитрий Шамрай- проктолог

У кого был опыт консультации или лечения у Дмитрия Шамрая? В интернете много неоднозначных отзывов . Стоит ли ему доверять ?
Болтушка Му• 25 сентября 2025
Классная фамилия
Вся така шо куди там• 25 сентября 2025
Беги, дядь Мить!(с) Не вздумайте.
Я шалунья• 25 сентября 2025
Вам нужен какой город?
Баба_Воля• 25 сентября 2025
Такое
КоролеВешна• 25 сентября 2025
Ні в якому разі не йдіть!!!
В нього реклама всюди, я повелась (((.
Нажаль, відгуки в інтернеті почитала вже після консультації, до цього тільки в ФБ в профільних групах, а там йому хвалебні оди пишуть його піарщіки.
Не вірно встановлений діагноз, його лікування ні про що, витратила гроші на ліки та 2 тижня часу.
Немає поваги до пацієнтів, запізнився в приватній клініці на пів години на перший прийом, а я була не перша в черзі. Якби йду в приватну за свої гроші, щоб отримати певний сервіс, а не вичікувати як в державній годинами. Всю консультацію ’втикав в телефон’, напевно рекламував себе, я просто сама з собою поговорила вголос.
Ввізит у приватній клініці, але чомусь оплата була просто переказ на картку лікарюї (навіть не на ФОП), зразу ж в кабінеті, не на рецепції. Мені настільки було неприємно від консультації, не було сил щось казати і сперечатися
КоролеВешна• 25 сентября 2025
Доповню ще і про іншого ’інстаграмного’ лікаря - Пристая Анастасія.
Витратила майже ... 10 000 грн (2 онлайн консультації, 1 очна + аналізи). Друга консультація онлайн, на якій вона просто написала коли прийти очно і за це взяла 1200 грн . Після лікування трошкі стало краще, на питання який подальший план лікування, відповідь ’Не нервувати, активний спосіб життя, не зловживати їжею’. Після такої відповіді відпало бажання знову звертатися. Нажаль, не допомогла, але огляд був комфортний, обережний. Вона дуже стримана, багато не розповідає, треба було витягувати.
Вся така шо куди там• 25 сентября 2025
Ответ дляКоролеВешна
А хто допоміг? Питаю, бо також находилась по відомим і не дуже)
КоролеВешна• 25 сентября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Нажаль, досі в пошуку. Збираюся у 18 лікарню до Тараненко М.М.. Вибрала його по відгуках тут на форумі.
автор Почемучка • 25 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Вам нужен какой город?
Украина
Ms. Dolly• 25 сентября 2025
Він молодий?
Колись ,років з 10 назад,інтерн був в НІР-чудова,чуйна ,цілеспрямована людина
автор Почемучка • 13 октября 2025
Ответ дляКоролеВешна
У нее одна реклама уже в инстаграме Либо врачей рекламирует, таких же инстаграмных, как и она, либо какие-то интернет магазины
КоролеВешна• 13 октября 2025
Ответ дляПочемучка
так, всі останні пости/сторі або реклама своїх посібників або реклама косметики та одягу
Кудлата хмаринка• 17 октября 2025
Прима Іван Васильович - гарний лікар.
Поділ, 15 лікарня