Мусик Пусик• 25 сентября в 17:17
Хто приймає віт Д по 10 000 МО? Чи є побічні дії?
Вам лікар призначив чи самі?
В мене на нижній межі норми,хоч ціле літо бувала на сонці і пила 2-3 р в тиждень по 5 тис з віт К.
Як швидко і безпечно підняти?
Підозрюю,що через це в мене упадок сил і поганий сон
Як швидко і безпечно підняти?
Мусик Пусик
• 25 сентября в 17:20
Ответ дляКотя_люлю
Феритин тоже подымаете ?
Так. Але гемоглобін в мене в нормі. Тож проблема думаю більше в віт Д
Ответ дляМусик Пусик
А гемоглобін до останнього і в нормі. Треба відслідкувати феритин. І тоді ясно буде чи немає скритої анемії
Щодо Д, то пьють і по 20тис. , типу раз на тиждинь. Але ви тут маєте подивитися як Вам особисто
Слава Українi• 25 сентября в 17:23
Максимум дозу 4000 пила - лікар назначала 1 міс., потім 2 місяці по 2000 і перездача
Силиконочка• 25 сентября в 17:29
Нижняя граница вит Д не имеет никакого отношения к упадку сил и плохому сну. Передозировка витамином Д сразу не видна, только если уже начались проблемы, которые привели к избытку кальция, а это уже серьезно. Но это надо пить реально много и долго. В вашем случае профилактическая доза 2 тыс в день, без рисков.
Мусик Пусик
• 25 сентября в 17:39
Ответ дляСиликоночка
При 2 тис так і буде на нижній межі. Тим більше попереду осінь і зима,сонця майже немає.
Мусик Пусик
• 25 сентября в 17:41
Ответ дляСиликоночка
Симптоми дефіциту Д
зниження фізичної витривалості, загальна слабкість навіть за достатнього обсягу сну; м’язова слабкість, особливо в області шиї, плечового та тазового поясу, стегна, лопаткової області; спазми у м’язах; біль у суглобах; дифузний біль у м’язах; порушення рівноваги; хронічний біль; погана концентрація уваги; головні болі; перепади настрою, занепокоєння чи депресія; (Неповноцінний неспокійний сон); підвищена пітливість; набір ваги; сухість шкіри; випадання волосся; часті застудні захворювання; погане загоєння ран.
Джерело:
©
Джерело:
©
Силиконочка• 25 сентября в 18:07
Ответ дляМусик Пусик
Симптоми дефіциту Д
Джерело:
©
Джерело:
©
Вам из медицины информацию или с женских сайтов? НЕТ прямого влияния дефицита витамина Д ни на что , кроме фосфорно-кальциевого обмена, в остальном он призван ТОЛЬКО профилактировать некоторые состояния, всё. Смотрите рисунок и разбирайтесь. Для Ваших симптомов есть миллион более реальных причин, начиная с щитовидки и заканчивая ментальным расстройством, витамин Д там вообще мимо проходил. Вам просто хочется ’что-нибудь попить’ и всё
И если Вы уже все решили и лучше знаете, то не стоит время людей здесь тратить.
ДеньгиНеСдаю• 25 сентября в 18:09
Ответ дляМусик Пусик
Симптоми дефіциту Д
Джерело:
©
Джерело:
©
Это симптомы чего угодно , в ЖПТ введите недостаток витамина любого , будет тоже самое .
Если есть показания для приёма Д то конечное лучше пройти курс
АяВсёЗнаю• 25 сентября в 18:21
П´ю по 5 тис,іноді коли пропускаю,то п´ю 10-15тис.Все нормально,ніяких проблем не було .Віт д 42,назначила таку дозу лікар.Перший місяці пила 10 тис
Я Вас не боюся• 25 сентября в 18:22
Вы пили 5000 2-3 раза в неделю - это по сути 2000 в день и даже меньше. Теперь другая крайность - хотите пить 10000 каждый день.
Пили бы нормально каждый день по 5000, за пару месяцев поднялся бы существенно.
Кривая спроса• 25 сентября в 18:53
Візьміть вітамін D 4000 і пийте кожного дня, це більш ефективно ніж 2000 і більш безпечно ніж 10000
Потім через 4 тижні здайте повторний аналіз,краще думаю стане і потім просто підтримуйте на пойстійні основі 1000-2000,тим паче зараз холодно на дворі
Ну і краще все таки взяти Д вітамін в комплексі з K2 так краще правильно засвоює, і додайте магній щоб не було дефіциту
Мусик Пусик
• 25 сентября в 19:00
Ответ дляСиликоночка
Мусик Пусик
• 25 сентября в 19:01
Ответ дляАяВсёЗнаю
Дякую. Скільки міс пили по 10 тис і наскільки піднявся віт д?
Мусик Пусик
• 25 сентября в 19:02
Ответ дляЯ Вас не боюся
Дякую. Напевно так і зроблю,потім перездам.
Мусик Пусик
• 25 сентября в 19:03
Ответ дляКривая спроса
Дякую!
АяВсёЗнаю• 25 сентября в 19:14
Ответ дляМусик Пусик
Місяц пила,потім по 5.,ще не пересдавала.Перед цим був 11 пила три місяці по 10 тис,підняла до 70
Тро Нью-Йорку• 25 сентября в 19:48
Ответ дляКривая спроса