КоКоКоКоКоКо...• 25 сентября в 22:12

Обережно. Лікарі не завжди лікують

Трагедія на Дрогобиччині (Львівщина): 15-річна дівчина вкоротила собі віку після онлайн-консультації

Мати школярки звернулася до приватної онлайн-кліники в Telegram. Після тестів дитині призначили консультацію з психіатринею та виписали антидепресанти.

Родина виконувала рекомендації, але покращення не було. Наприкінці грудня дівчина прийняла заспокійливі ліки й задушилася поліетиленовим пакетом.

Психіатриня з Харкова підтвердила призначене лікування та запевнила, що діяла за протоколами, після чого перестала виходити на зв’язок.

Суд надав слідчим доступ до медичної документації клініки для проведення експертиз і встановлення деталей трагедії.
Кривая спроса• 25 сентября в 22:13
Для чого ваша тема?
Ви не знаєте деталей і всіх обставин
Гимли• 25 сентября в 22:13
Думаете врач говорила ей: давай, прикончи себя! ?
Кривая спроса• 25 сентября в 22:13
Враження, що ви хочете створити срачну тему на горі людей
Завтра не пью• 25 сентября в 22:15
наверное потому что -Психіатриня з Харкова - была бы со львова - не было бы проблем!
Я тут с краю постою• 25 сентября в 22:15
Ответ дляГимли
Мог быть недоверительный тон, девочка могла ощущать давление.
Завтра не пью• 25 сентября в 22:16
Ответ дляЯ тут с краю постою
выпела таблетки натянула пакет и записки что все твари не оставила?
Гимли• 25 сентября в 22:17
Ответ дляЗавтра не пью
Мова має значення !
Допоможіть знайти• 25 сентября в 22:17
В грудні? І ви зараз це в кінці вересня вирішили обговорити?
І вас ніяким чином не бентежить те, що вік собі вкоротила людина, яка потребувала консультації психіатра?
Я лікар і людина з досвідом родича зі спробою суїциду можу сказати, що якщо вони ахаирішили вкоротити собі віку, то привід може бути взагалі з розряду дурниць - не тими грошима дали решту, не прибрали сміття біля воріт, сусід поставив машину не в тому місці. Що завгодно, що для здорової людини немає ніякого значення
Допоможіть знайти• 25 сентября в 22:17
Ответ дляКривая спроса
💯
Завтра не пью• 25 сентября в 22:17
Ответ дляГимли
Мова має значення !
значит нужно было искать врача в селе дрогобыча
автор КоКоКоКоКоКо... • 25 сентября в 22:18
Ответ дляГимли
Зараз величезна кількість псевдопсихологінь. Вони скрізь
Але не компетентні
Миззери• 25 сентября в 22:18
Ответ дляЯ тут с краю постою
Девочка могла и не принимать лечение
Гимли• 25 сентября в 22:18
Ответ дляЗавтра не пью
А там все давно в Польше на заводах… пришлось обращаться к харьковским
Завтра не пью• 25 сентября в 22:18
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Але не компетентні
и все в Харькове?
Миззери• 25 сентября в 22:19
То есть виновата психолог которая дала 1-консультаций но не родители которые ее растили и не социум который ее окружал много лет ?
Гимли• 25 сентября в 22:19
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Але не компетентні
Конечно, каждая вторая клуша считает себя или психологом или репетитором, а на деле двух слов связать не могут
Допоможіть знайти• 25 сентября в 22:20
Ответ дляЯ тут с краю постою
Тиск місяць після отримання консультації? Я була присутня на консультаціях психіатрів. Вони звісно дивні люди, але тиску не відчула. Я скоріше почала сумніватись чи не потрібен одній з них самій психіатр для консультації. Професія накладає відбиток
Кривая спроса• 25 сентября в 22:20
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Але не компетентні
В вашій темі мова йде про психіатра.
Психіатр це лікар .
Психіатр і психотерапевт різні люди і різні професії
Борець за гаманець• 25 сентября в 22:21
Ответ дляЯ тут с краю постою
Від лікаря ?
Не від родичів, друзів, сусідів …
Допоможіть знайти• 25 сентября в 22:22
Ответ дляЗавтра не пью
Записка то таке. Наша написала, що то її рішення і вона нікого не звинувачує. Добре що її чоловік вчасно прокинувся і побачив що вона робить.
Дайте вподобайок• 25 сентября в 22:22
Какая редкость, суицид у человека, которому нужна была помощь психиатра. А давайте травить врача
Допоможіть знайти• 25 сентября в 22:23
Ответ дляМиззери
Девочка могла и не принимать лечение
Іноді на початку лікування буває погіршення і доволі жорстке, але рідні мали б це побачити, відчути
Анонім Перший• 25 сентября в 22:32
Ответ дляДопоможіть знайти
Так, при заході на подібні препарати людей часто неабияк «штормить».
Лизочек• 25 сентября в 22:36
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Але не компетентні
Так это был психолог или психиатр?
Доль Чекомбана• 25 сентября в 22:42
Угу , винна лікар а не пробити з головою
Нічого вдягти• 25 сентября в 22:48
Ответ дляЯ тут с краю постою
в первые недели приема антидепрессантов повышается суицидальный риск. Это есть даже в аннотации.
Ганцю в кєдах• 25 сентября в 22:48
То есть то, что 15 летний ребенок доведен до необходимости посещения психиатра и приема АД Вас, автор, не смущает?
Ганцю в кєдах• 25 сентября в 22:49
Ответ дляАнонім Перший
Для этого всегда назначают прикрытие на первые дни.