Не вмію заміряти• 26 сентября в 01:13
Муки совісті.
Як почати думати лише про себе, стати егоїстичною, всіх рятую, це спустошує мій гаманець так добряче, постійно думка, що комусь потрібніше, важкі часи?!😔
Не вмію заміряти
• 26 сентября в 01:19
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Автор, вы очень выгодная подруга. Давайте дружить
Ви хочете мене взагалі розорити?!
Почекуха• 26 сентября в 01:20
Если вы сами не справляетесь с вашим синдромом матери Терезы, сходите к психологу, проработайте эту проблему.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 26 сентября в 01:21
Ответ дляНе вмію заміряти
Ви хочете мене взагалі розорити?!
Так вы же сами насыпаете денег ) Грех от такого отказываться )
Не вмію заміряти
• 26 сентября в 01:21
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну я ж лише тим, хто потребує, не всім підряд.
Булькаю• 26 сентября в 01:23
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ой, приветики, я хочу с вами дружить. Мне очень нужно на Мальдивы, прям конче необхідно, но нет денежек. Я думаю, что новая подруга нам может помочь☺️😇
90x60x90• 26 сентября в 01:23
Ответ дляНе вмію заміряти
я переключилась на животных. приютам сейчас очень тяжко
Не вмію заміряти
• 26 сентября в 01:26
Ответ для90x60x90
І це в мене було, зараз допомагаю лише людям.
Не вмію заміряти
• 26 сентября в 01:30
Ответ дляdf364tye3
хорошо что она , есть ,,,
’Оставайтесь голодными. Оставайтесь безрассудными’,,,
гробу карманов нет , а бог не фраер он все видит ,,,
счастья вам , здоровья ,,,
Боюсь, що якщо так буду жити все життя, мене саму чекає голодна, жебрацька старість.😟
Mikulishna• 26 сентября в 01:33
Ответ дляНе вмію заміряти
так нам теж треба
Не вмію заміряти
• 26 сентября в 01:33
Ответ дляMikulishna
так нам теж треба
Ставайте в чергу
Вилами по воде• 26 сентября в 01:37
Ответ дляНе вмію заміряти
віддавайте якусь фіксовану частину доходу, наприклад
я щомісяця доначу 200 грн (якщо є можливість, то трохи більше, у мене не стабільні заробітки) знайомій волонтерці з притулком котиків. звісно, це не те, щоб велика сума, але регулярно та в міру моїх можливостей
Не вмію заміряти
• 26 сентября в 01:51
Ответ дляPrervana
От того, что вы будете всем помогать - больше любить вас не станут. Осознайте это и перестаньте покупать любовь и одобрение
Так це можуть були взагалі чужі люди, яка ж тут любов?!
Не вмію заміряти
• 26 сентября в 01:53
Ответ дляВилами по воде
Так, треба спочатку відкласти НЗ, потім на життя, а вже решту, 1500 наприклад, на благодійність.
Не вмію заміряти
• 26 сентября в 01:56
Ответ дляPrervana
Самая обыкновенная. От чужих ее получить кстати гораздо проще, чем от своих. Своих так просто не подкупишь.
Так я з ними не спілкуюсь.
Не вмію заміряти
• 26 сентября в 01:59
Ответ дляPrervana
Да пофиг. Вы же расчитываете, что человек будет благодарен. Этого достаточно для подпитки этого любовного голода. Почитайте что-то на эту тему или с чатиком гпт поговорите
Так, це ж буває і анонімна допомога, на картку кинула, або заплатила в маркеті за бабусю і пішла.
Партизанка• 26 сентября в 03:17
Ответ дляPrervana
Це складно
Партизанка• 26 сентября в 03:21
Ответ дляPrervana
Это всё компенсационные механизмы психики. Я вам серьезно говорю - почитайте на эту тему. Будет полезно.
Я зараз якраз того і не сплю, бо обдумую як допомогти і чи треба закривати братові фінансові борги. Вирішила, що лише після того як він подарує мені свої частки нерухомості, він не проти,
а тепер треба все організувати. Наче і нічого, але зараз він лікує онкологю, а вдруг йому треба фінансування(він в ЗСУ поки вони лікують). В общем задача з багатьма невідомими.
Всіх підсаджую• 26 сентября в 03:42
Ответ дляНе вмію заміряти
Потому что люди хвалят и комплиментами заваливают?
Всіх підсаджую• 26 сентября в 03:43
Ответ дляНе вмію заміряти
А мы причем? нам все равно на ваше будущее.
Почему не ноете тем, кому помогаете?
Всіх підсаджую• 26 сентября в 03:44
Ответ дляPrervana
Тут другое. Автор даже сюда пришла похвастаться какая она великодушная. Настоящее же добро молчаливое.
Всіх підсаджую• 26 сентября в 03:46
Ответ дляПартизанка
Ну это треш, брат болен, а вы помогаете лишь взамен на недвижимость. Хай Бог милує от таких родичей.
графиняВишенка• 26 сентября в 04:11
Если вы это делаете в ущерб себе, то скорее всего вы в своей голове это делаете не для других даже, а может для какого то своего авторитетного родственника, который вбил вам такую схему. Потому что для начала вам нужно позаботиться о себе, чтобы из достатка делиться, а не беднеть ради других
Криниця щастя• 26 сентября в 04:27
Ответ дляНе вмію заміряти
Ви хочете мене взагалі розорити?!
Не имей 100 рублей, а имей 100 друзей