Грамотний хвіст• 26 сентября 2025
Як позбутися сповіщень бота в телеграм?
Доброго ранку! Постійно вилазять сповіщення з телеграм від ПозикоБот. Що вже я не робила: вимикала на завжди сповіщення, виходила і блокувала (все це неодноразово) - він все одно вилазить, з вимкнутими сповіщеннями. Самі сповіщення від телеграм вимкнути не можу, потрібні в деяких групах. Також неодноразово надсилала скарги: писала спам, просто прибрати і "мені не подобається". Які варіанти не використовувала, не допомагає. Може хтось підкаже дієвий спосіб?
НеВРотик• 26 сентября 2025
Ооо, подруга на днях жаловалась на этого бота.
Я ей пишу , она не отвечает. Оказалось, выключила оповещения из-за него.
Тоже не может его побороть.
Happiness13-Ukraine• 26 сентября 2025
І мені вилазить час від часу. Вже і блокувала і все одно є. Звідки взялись не зрозуміла
Грамотний хвіст
• 26 сентября 2025
Ответ дляНеВРотик
Тоже не может его побороть.
О то ж бо, вимкнути сповіщення не можу. Всі інші дії не допомагають, блокую - все одно вилазить
Грамотний хвіст
• 26 сентября 2025
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Невже немає ніякої управи?
Happiness13-Ukraine• 26 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Невже немає ніякої управи?
Не знаю. Цікаво, що у мене на андроїді вилазить, а на айфоні немає, хоча і там, і там однакові акаунти телеграм.
Сметчица• 26 сентября 2025
У меня другие боты. Я блочу «удалить и заблокировать» постоянно, уже реже намного стало, еще я вышла с сомнительных групп, которые и слили в базу всех участников
Брюлик в стразах• 26 сентября 2025
Откл. оповещения - это проблема?
У меня все откл. Всё норм.
Брюлик в стразах• 26 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Есть гугл и приложения, которые всё решают.
Конфиденциальность• 26 сентября 2025
У меня и у дочки тоже постоянно этот бот появляется. Блокировала много раз - бесполезно, жаловалась - тоже бесполезно. Не реагирую теперь да и всё.
Грибной_Дождик• 26 сентября 2025
Грамотний хвіст
• 26 сентября 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Откл. оповещения - это проблема?
У меня все откл. Всё норм.
Ви уважно читали? Так, проблема. Мені необхідно вчасно отримувати сповіщення в необхідних мені групах телеграм. Я рада, що вам не проблема.
Грамотний хвіст
• 26 сентября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Те саме. Спробувала варіант як на скріні, надії мало, але чекаю 24 години
Я теж це читала, поки спробувала іншим способом. Теж подивлюся.
Грибной_Дождик• 26 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
А яким?
Грамотний хвіст
• 26 сентября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
А яким?
В самому каналі натиснути на іконку бота, відкриється вікно і там є ’зупинити’. Ще сюди не тицяла
Рожайтретьего• 26 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
я так делала - пропал на несколько дней, потом опять
Грамотний хвіст
• 26 сентября 2025
Ответ дляРожайтретьего
Значить спробую за вашим способом
Грамотний хвіст
• 27 сентября 2025
Ответ дляРожайтретьего
Ви праві, ніфіга.
Спробувала з ’очистить історію’, а потім видалити
А з вашого скріну, де покроково від ’знайдіть в пошуку бот’ взагалі такий не знаходиться.......тому вже з цих кроків це не можливо. А у ви робили через пошук?
Рожайтретьего• 28 сентября 2025
Грамотний хвіст
• 28 сентября 2025
Ответ дляРожайтретьего
Автор, вот ещё нашла. Попробуйте. Правда я еле нашла в меню. Искала по поисковику ,,доступ,,
Знайшла в налаштуваннях. Спробую ще так. Бо всі інші, описані вище не допомогли. Дякую за небайдужість.
Грамотний хвіст
• 28 сентября 2025
Не зовсім розумію, для чого те msa
сподіваюся, що без нього буде ще краще.
Рожайтретьего• 29 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Все равно появляется, капец...
До утра помогло
Грамотний хвіст
• 30 сентября 2025
Ответ дляРожайтретьего
Все равно появляется, капец...
До утра помогло
В мене поки що немає, вже другу добу
Рожайтретьего• 30 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
В мене поки що немає, вже другу добу
я еще раз сделала, потому что вроде отключила, а потом посмотрела, а мса опять включен. А еще изменила написание имя в телеграмме.
И нет уже сутки)))