Сметчица• 26 сентября 2025
Чем отмыть такое окно на сьеме?
это его не раскрутить? и чем отмыть качественно?
Глубоководная селедка• 26 сентября 2025
Це звичайний бруд. Ніяких спец засобів не треба. Можете взяти любий для вікон.
А для чого вказувати, що це оренда?
Цветов Мне срочно• 26 сентября 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
А для чого вказувати, що це оренда?
Щоб не набігли милі жіночки і не почали розказувати автору, яка вона хазяйка
Пушап Мі мі• 26 сентября 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
А для чого вказувати, що це оренда?
чтоб не стыдили, что автор засранка
знаем мы тут местных экспертов, советов ноль, зато обисрать за милое дело
Сметчица
• 26 сентября 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Саме так 😅
Сметчица
• 26 сентября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
чтоб не стыдили, что автор засранка
Именно
Сметчица
• 26 сентября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Его и красить пора ..
да мы на полтора месяца
Цветов Мне срочно• 26 сентября 2025
Все таки розкрутити вікно треба , але не думаю , що вам якісь спецзасоби потрібні, щоб скло помити. І покрасити, як вище писали, теж дуже не завадить
Крошечка-хаврошечка• 26 сентября 2025
Эти рамы должны выниматься. У бабушки были такие двойные окна. Я мыла моющим для посуды, потом спреем для стёкол натирала. Как вмпомню каникулы у бабушки, аж вздрагиваю.
Крошечка-хаврошечка• 26 сентября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Его и красить пора ..
Они на съеме, может хозяева против будут.
Налитое яблочко• 26 сентября 2025
Ответ дляСметчица
да мы на полтора месяца
Не оправдывайтесь мне здесь писали шо могла б и обои переклеить на сьеме, придурошных полно
вентиляторная• 26 сентября 2025
Ніяк. Всередині засрали мухи, туди не дістатися, вже якось змиріться і занавісьте фіранками.
Блондинка в Законе• 26 сентября 2025
Ответ дляСметчица
да мы на полтора месяца
То не парьтесь. Помити зверху і все
Сметчица
• 26 сентября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Це точно) як би ж не война не пришлося б скитатися 😭
вентиляторная• 26 сентября 2025
І не вздумайте його розкручувати (хоча мені здається там глухе вікно, яке і не відкривається і не розкручується), бо воно або в руках розсипеться, або назад не закрутиться, таке хліпеньке.
Зоряний Шлях• 26 сентября 2025
Ответ длявентиляторная
Это точно
вентиляторная• 26 сентября 2025
По ходу 75 % порадниць не бачили в очі старих дерев´яних вікон і думають, що їх питали про хімічні засоби для миття :)
Сметчица
• 26 сентября 2025
Ответ длявентиляторная
ну так, зверху помию і все
Налитое яблочко• 26 сентября 2025
Ответ длявентиляторная
То элита
Счастье_же_вот_оно• 26 сентября 2025
Ответ дляСметчица
ну так, зверху помию і все
Автор, не здумайте мити засобом для миття посуди, бо його потрібно повністю змивати водою до скрипа. Ви замучитесь змивати. А піна буде й буде...
Якщо залишиться трохи засобу на склі, то все до нього буде липнути.
Рекомендують із клінінгу добавити в воду оцет. Можна також нашатир.
Можна спеціальні засоби для миття скла, але можна і без них обійтися.
Бандитка Сью• 26 сентября 2025
Ответ длявентиляторная
Ну,чего не бачили.Правда,большинство из них стянуто болтами и их легко раскрутить.Тут не понятно,можно в середину добраться или нет.О,спец синемордые уже нарисовался
Счастье_же_вот_оно• 26 сентября 2025
Ответ длявентиляторная
Це молодь :)
Скоріш за все то *’молодь’*.
Сметчица
• 26 сентября 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
дякую
жижифреймут• 26 сентября 2025
А хто підскаже, чим ви миєте вікна з вулиці на сьомому поверсі будинку? Яку швабру купити?
Сметчица
• 26 сентября 2025
Ответ дляжижифреймут
ой, не ризикуйте, ну його
Счастье_же_вот_оно• 26 сентября 2025
Ответ дляжижифреймут
У мне 22-й поверх. Мию шваброю для вікон з телескопічною ручкою.
В кімнаті вікна відкриваються в середину.
А ось на лоджії два крайніх вікна ’глухі’. Приходиться ставати на табуретку і тягнутися.
Мию всі вікна два рази на рік - весною та восени. Буває, що ще серед літа, але рідко.