Ласунка• 26 сентября 2025

Съемная квартира. Нужен пылесос

Посоветуйе, пожалуйста, недорогой и компактный пыоесос. Денег на нормальный жалко. Квартира маленькая, но есть 2ковра и кот
Карамбулкул• 26 сентября 2025
любой робот
ДаЗдраПерма• 26 сентября 2025
любой подешевле
вре_Динка• 26 сентября 2025
ви для себе чи для орендодарів? якщо для себе купуєте - беріть не подешевше, а той що подобається і буде зручним саме вам, заберете з собою коли будете переїжджати
вре_Динка• 26 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
любой робот
роботи і без коврів не супер справляються. а з коврами - ну такоє
автор Ласунка • 26 сентября 2025
Ответ длявре_Динка
Дуже сподіваюсь, що звідси їхатиму додосу в Суми. Там у мене є пилосос. Тому шукаю тимчасовий варіант
Джонсонюк• 26 сентября 2025
Про робот сразу забудьте, фигня для ваших запросов.
Бюджетный хорошей фирмы, без наворотов, он справится
So_so• 26 сентября 2025
Я купила такой, супер, но к нему у меня есть второй комплект фильтров, я после уборки один стираю, ставлю чистый и второй (который не моется) обновляю каждые 6 месяцев.
Kittaa• 26 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
Поштою вам хай ваш відправлять
вре_Динка• 26 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
ой, не скоро ви зможете повернутися в Суми( мені здається чим далі тільки гірше буде.
VivaForever• 26 сентября 2025
https://rozetka.com.ua/ua/rztk_vc_800/p256903911/
автор Ласунка • 26 сентября 2025
Ответ длявре_Динка
Я б звідти не їхала б взагалі, якби там навчання було щодня в школах. Але то таке
вре_Динка• 26 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
та я вас розумію. я сама родом із сумської, тому багато родичів там. також потроху виїжджають
So_so• 26 сентября 2025
https://shop.rowenta.ua/pilosos-bezmishkovij-rowen...
Мій не такий• 26 сентября 2025
Ответ дляSo_so
І в мене такий, ще для коврів є турбощітка.
andrey_spec• 26 сентября 2025
Купити робочий б/у. Перевірити не складно, це не авто
Злюка-закусюка• 26 сентября 2025
Ответ дляЛасунка
Бу купите
Злюка-закусюка• 26 сентября 2025
Автор я продаю бу брат виїхав були квартири продав квартири , а техніку я продаю яку змогла забрати и пилосос и сушку багато чого, тому ви в свому місті шукайте
волосатое стекло• 26 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
любой робот
Любий робот, не бюджетний варіант. Можно звичайно купити від Сяомі за 5к, але він тупий просто жесть. Нормальні від 13к йдуть. Але в мене є звичайний і робот, раз на два тижні беру звичайний, тому що прибираю меблі. Роботом цього зробити не можливо. І якщо є килими вдома, ще й з ворсом, то він застрелиться просто. Краще брати звичайний. А робот просто якщо є лишні кошти, щоб підтримувати чистоту вдома. Але для генерального прибирання він не годиться.
Голубка миру• 26 сентября 2025
Ответ дляSo_so
У мамы такой. Дарили ей еще до войны. Отличный. О фильтрах впервые слышу, она просто мусор с контейнера выбрасывает. Не моет его.
ОхиИВздохи• 26 сентября 2025
У маленьку квартиру робот не варто, у мене вдома такий був (теж з Сум, виїхали в липні з котом). Котяча шерсть дуже намотується, волосся. Плюс для роботи йому потрібен вайфай, а якщо світла довго не було - вайфай вирубався, хоч і робот повністю заряджений. Якщо ворс килима більше певної довжини - застрягне. У малій квартирі піднімання стільців, переносок, взуття, котячих дряпок займало більше часу, ніж сам процес. Я перейшла на акумуляторний.
So_so• 26 сентября 2025
Ответ дляГолубка миру
А это совершенно разное качество работы, поверьте, при свежем фильтре воздух из него выходит другой, пусть откроется колбу, достанет из крышки фильтр и хорошо промоет под напором воды, набор сменных фильтров 400 грн стоит (второй в колесе).
Шальная коклетка• 26 сентября 2025
Ответ дляSo_so
За такие деньки можно купить и получше. Вакуумные, без проводов - выбор огромный)
автор Ласунка • 26 сентября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Який?
Голубка миру• 26 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Спасибо. Скажу ей) 😘