Попа как у Кардашьян• 26 сентября 2025
Экспресс тест на ковид
Сразу на палочку сопли набирать? Или еще по миндалинам пошоркать?
Брюнетка в Мармеладе• 26 сентября 2025
Сопли не нужны, нужен образец из сдизистой носа или горла. Куда вам удобнее засунуть палочку)
Королева спама• 26 сентября 2025
Розкажіть, навіщо ви цей тест робите, яка користь від результатів?
Попа как у Кардашьян
• 26 сентября 2025
Ответ дляКоролева спама
Думаете, не покупать?
Аноним Советчик• 26 сентября 2025
В інструкції все написано докладно по кроках. Тільки ніс треба чухати. Мені відразу показав корону
Королева спама• 26 сентября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Думаете, не покупать?
Думаю, що я так і не зрозуміла яка цінність цих тестів і що робити з результатом, тобто як результат впливає на подальші дії, лікування тощо. Тому і питаю тих, хто використовує ті тести, може люди знають щось корисне
Чарівна патика• 27 сентября 2025
Ответ дляКоролева спама
Щоб не робити зайві обстеження. Мене навіть с позитивним тестом посилали ще на прл. Я відмовилася. При ускладненнях казала завжди діагноз спочатку.
Королева спама• 27 сентября 2025
Ответ дляЧарівна патика
Так а які зайві аналізи замінює тест?
Чарівна патика• 27 сентября 2025
Ответ дляКоролева спама
Так а які зайві аналізи замінює тест?
я ж написала посилали ще і на прл.
Королева спама• 27 сентября 2025
Ответ дляЧарівна патика
я ж написала посилали ще і на прл.
Таксі ПРЛ не зрозуміло для чого робити 🤷♀️ що він дає, на що впливає?
Чарівна патика• 27 сентября 2025
Ответ дляКоролева спама
в даному випадку не знаю, якщо є вже діагноз