Трахтибидох• 26 сентября 2025
Вас би відштовхнув такий жарт чоловіка? Думаю про це цілий день
Останні два тижні подобається чоловік, з яким ми регулярно бачимось у маршрутці. Переглядаємось, посміхаємось, сьогодні стояли майже поруч, як тут на одній зупинці заходить чоловік.
Той , хто мені подобається, підходить до нього і при мені каже ʼШановний, добрий день. Можна з вами познайомитися?ʼ
У мене витріщаються очі, у половини маршрутки теж.
Потім вони обоє ржуть, як я зрозуміла, вони колеги чи знайомі.
Цей жарт мене трохи насторожив…
Результат:
вже голосів:
80 (87.91%)
Ні, весело
11 (12.09%)
Так, він дивакуватий
Трахтибидох
• 26 сентября 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ви йому не подобаєтесь або він ідіот. А може 2 в 1
Так я дівчина, не чоловік
Молчалка• 26 сентября 2025
Верните офисного тролля, у того хоть минимальная фантазия присутствует
Точная копия плова• 26 сентября 2025
Какая драмма, сколько страсти, сколько эмоций. Вся маршрутка наверное тоже до сих пор об этом думает
Цветов Мне срочно• 26 сентября 2025
Ответ дляМиллениалка
Он вам наконец-то место в маршрутке уступил или нет?
Це вона на ньому лежала?
Галябалована• 26 сентября 2025
Це уявляєте, що оті всі всі люди в маршрутці про нього подумали? Жах
І що тепер ті люди скажуть?
Блондинка в Законе• 26 сентября 2025
После маршрутки можно не читать, неликвид какой-то, что бы он там не говорил
Козачка• 26 сентября 2025
Молодцы мужички ))
Один второму рассказал как вы его глазами поедаете 2 недели, и решили постебаться.
аромат Жука• 26 сентября 2025
Скажу так
Мужчина -дурачок обыкновенный
В обычной жизни он вполне товарный, не плохой,но вот под такие шутки не каждая женщина подойдёт
Мужчина -дурачок обыкновенный
Баррикадница• 26 сентября 2025
Ответ дляТрахтибидох
Так я дівчина, не чоловік
Автор, вы с Западной?
Вельми шановна• 26 сентября 2025
Я думаю, вы вообще к этой шутке не имели никакого отношения. Это в них свои приколы
Вельми шановна• 26 сентября 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Почему? Я на маршрутке езжу. Машина есть
Моська-слон• 26 сентября 2025
Трахтибидох
• 26 сентября 2025
Ответ дляКозачка
Молодцы мужички ))
З чого ви вирішили що проїдаю?
ВерСаСе• 26 сентября 2025
Ответ дляТрахтибидох
З чого ви вирішили що проїдаю?
А смысл вам на него смотреть, это от недостаток мужского внимания ?
Електрохарчування• 27 сентября 2025
два сувака с нормальным чувством юмора встретились в маршрутке.. по привычке приколтнулись.
а тут такая вы, которая две недели ездит этим же маршрутом с фатой в кармане.
и ’ при мен,,,,,і каже....’ ,,,автор, сорри, а вы вообще кто?? чтобы при вас два знакомых не могли пошутить.
что вы там себе напридумывали))))