західний_діалект• 27 сентября 2025

Хто відпочивав в Єгипті в грудні?

Хто відпочивав в Єгипті в грудні? Яка там зазвичай погода? Вибираємо готель в бухті, чи не холодно там в грудні? Бо я дуже теплолюбна, боюсь чи не холодно там буде мені …
Кудлата хмаринка• 27 сентября 2025
Я. Но это было лет 25 назад. Ночью холодно было
Леплю из пластилина• 27 сентября 2025
Не так жарко как летом, но нормально
ТАЗератти• 27 сентября 2025
Я купалася, але короткий світловий день і ввечері прям холодно. Для мене то була перша й остання поїздка
Кудлата хмаринка• 27 сентября 2025
Ответ дляТАЗератти
Тоже не понимаю людей, которые туда летают больше, чем один раз
Оно само купилось• 27 сентября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
За підводним світом літаємо.
Дивно,так?
Ухахайкина• 27 сентября 2025
В листопаді вже не комфортно, в грудні тим паче
Kittaa• 27 сентября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Один з найкращих дайвінгів у світі це червоне море
Не кую, не мелю• 27 сентября 2025
В 21 году отдыхали
Не замезли. Но ночью холодно. Днём бывало ветер
Не кую, не мелю• 27 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Тем дайвингом единицы занимаются
Остальные - жопы греют на пляже или бары опустошают
автор західний_діалект • 27 сентября 2025
Ответ дляУхахайкина
Ми були на початку листопада в Хургаді , все добре . Море тепле , і вдень було + 28 . А ось грудень читаю що не дуже тепло.
Kittaa• 27 сентября 2025
Я була на початку грудня, вдень жарко але вітер, можна засмагати і купатись, якщо норм переносите прохолодну воду, рано темніє і ввечері можна вдягати осінню куртку.
Взагалі я приїхала засмагла і відпочивша
Ms. Анонимная• 27 сентября 2025
Ми відпочивали в кінці грудня 2021 року, початок 22 року. Ех, ще чоловіку сказала, давай відпочинемо перед війною ((
Відпочивали у Марсала Алам. Прямо спеки не було, але було комфортно. Море прекрасне, дайвінг супер. Все сподобалось
Kittaa• 27 сентября 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Тем дайвингом единицы занимаются
Снорклять так точно відсотків 80
Ну що ви, мамо!• 27 сентября 2025
Були в 20-х числаз 2 роки тому. Чудова погода,всі дні купалися. Вибирайте безвітряну бухту
Ответ дляНу що ви, мамо!
А яка +- температура, хоч 25 тепла вдень є?
Не кую, не мелю• 27 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Снорклять так точно відсотків 80
Это среди детей. Наши дамочки, или не буду называть национальность, маску на лицо не натянут 😆селфи тогда не очень
Наши отдыхали папа, мама, двое детей
На пляж выходят, отец семейства орет дети в воду. Девочка в плачь, очень боялась некоторых рыб
Мальчик, через несколько дней, наступил на морского ежа. Они уже боялись моря. Я спрашивала, какой раз они тут, говорят - 9 раз! И третий в этом отеле. А сейчас ещё и эта конченая национальность там кругом плюс опасность акул переодически
Ну его
любименькая• 27 сентября 2025
Для мене холодно. Купалася тільки в 13 год. Зранку нереально. Але ми були з 24 грудня
Сиреневая цапля• 27 сентября 2025
Рано темнеет и к вечеру очень холодает. Днем были в футболке, а в 18 часов уже в курточке/флиске.
Точу ляси• 27 сентября 2025
Була в січні цього року, з 23 по 30, температура вдень +23, на сонці всі +30, навіть підгоріли трохи, вода 22-23. Мені дуже комфортно, купались, але я спеку не переношу.
Ленивица-красавица• 27 сентября 2025
У грудні в Єгипті відпочивають дурні і моржі.
Альфред Шнитке• 27 сентября 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
или тот кто хочет сэкономить
Ну що ви, мамо!• 27 сентября 2025
Ответ длязахідний_діалект
28-30 Бухта Наама бей в Шармі. Були 18 днів, всі дні тепло. Ввечері вдягали худі і джинси
Ленивица-красавица• 27 сентября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
или тот кто хочет сэкономить
Яка економія, це просто викинуті гроші.
Альфред Шнитке• 27 сентября 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Яка економія, це просто викинуті гроші.
вы были там в декабре?
Ответ дляНу що ви, мамо!
Дякую
ДеньгиНеСдаю• 27 сентября 2025
Вам буде холодно купатися. До війни лише в грудні і їздили, нам було ок, ми загартовані і не любимо спеку.
Ленивица-красавица• 27 сентября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
вы были там в декабре?
Я не дурна і не морж.
Ленивица-красавица• 27 сентября 2025
Ответ длязахідний_діалект
Дякую
Не слухайте нікого про бухти і всяку чухню. Холодно і так, а ще якщо не повезе з походою, то ніяка бухта не допоможе.
Що за дивний вибір періоду. От зараз їдьте - буде чудово.
Зубачистка• 27 сентября 2025
У грудні холодно, бували там до війни 4 рази, вересень- жовтень це ідеальний час. Море там неймовірне, чоловік снорклив, а я підіймалась на гору Мойсея, це незабутні враження
Lizavel• 27 сентября 2025
Ответ дляТочу ляси
В самый холодный месяц вам было очень комфортно))))