Я вся ваша• 27 сентября в 10:32

Оплата частинами, приват, кому зняло ліміт?

Сьогодні зайшла, у мене нема ліміту, пише (скрін) . До того було 30 000, операцій не робила з картою ніяких
В курсі діла• 27 сентября в 10:34
он вам сейчас нужен?
автор Я вся ваша • 27 сентября в 10:34
Так, тому і зайшла перевіряти
Prervana• 27 сентября в 10:35
У меня в привате давно так. Зато в моно все прекрасно
автор Я вся ваша • 27 сентября в 10:36
Ответ дляPrervana
Мені моно не лає кредит, а приват встановив тисяч 50
Prervana• 27 сентября в 10:40
Ответ дляЯ вся ваша
Кредиты мне они все дают, на 350+. А оплата частями - вот так)
parele• 27 сентября в 10:41
Как был 150, так и остался.
На моно 180.
Движение по обеим картам активное.
Не їм після шостої• 27 сентября в 10:50
В каком городе Вы живёте?
Не зацілована• 27 сентября в 11:08
Я Впо з Луганської області і ця послуга для мене не доступна, хоча ще в січні я купувала з оплатою частинами((( курви...
Гидроусилитель руля• 27 сентября в 11:19
У мене все без змін. Є ліміт
Муркошечка• 27 сентября в 11:44
Мені зняли
Причому я якраз перед цим закрила кредитку))

Вони все дзвонили, нагадували, про нього, в я все не користувалася.
Ну то й закрили
Наверняка• 27 сентября в 11:56
У мене як було 25 тис так і є. Ліміт не використовується наразі
Lacrimo• 27 сентября в 12:37
Приват таке часто робить. Просто так , кожного місяця переглядає ліміт чи дати чи ні. Теж було, що раптом хотіла скористатись , а вони взяли і на днях забрали і не хотіли збільшувати по запиту. Було таке, що так зняла ліміт, а уже там були кредити активні, що аж написали, що ’у вас кредитний ліміт менше чим кредитних платежів в місяць’ - приват, він з приколами конкретними, але потім повертає ліміт і теж коли вздумається. Я давно не використовує приват як основну карту - бо на них не можливо надіятись.