Я вся ваша• 27 сентября в 10:32
Оплата частинами, приват, кому зняло ліміт?
Сьогодні зайшла, у мене нема ліміту, пише (скрін) . До того було 30 000, операцій не робила з картою ніяких
Я вся ваша
• 27 сентября в 10:36
Ответ дляPrervana
У меня в привате давно так. Зато в моно все прекрасно
Мені моно не лає кредит, а приват встановив тисяч 50
Не зацілована• 27 сентября в 11:08
Я Впо з Луганської області і ця послуга для мене не доступна, хоча ще в січні я купувала з оплатою частинами((( курви...
Муркошечка• 27 сентября в 11:44
Мені зняли
Причому я якраз перед цим закрила кредитку))
Вони все дзвонили, нагадували, про нього, в я все не користувалася.
Ну то й закрили
Приват таке часто робить. Просто так , кожного місяця переглядає ліміт чи дати чи ні. Теж було, що раптом хотіла скористатись , а вони взяли і на днях забрали і не хотіли збільшувати по запиту. Було таке, що так зняла ліміт, а уже там були кредити активні, що аж написали, що ’у вас кредитний ліміт менше чим кредитних платежів в місяць’ - приват, він з приколами конкретними, але потім повертає ліміт і теж коли вздумається. Я давно не використовує приват як основну карту - бо на них не можливо надіятись.