Леди Г• Изменено 27 сентября 2025
Що придумати на відмовку?
Не хочу давати фото дитини. Людина що два-три тижні просила фото. Свіжі. Давала сама дитина. Тепер стало відомо для чого фото ті були. Писати тут не буду. Людина та рідна. Можна придумати,що камера зламалась в неї. Але тоді будуть просити в мене. Дівчата, що можна видумати і відмовити як? До пори до часу ,як то кажуть,прикинутись. Підкажіть. Може,ідея в когось буде правдоподібна
Р.с. сказати прямо не можу. 2 місяці людина має не здогадуватися ні про що
Милота• 27 сентября 2025
Ответ дляНаша взяла
Автор, тут теж ніхто має не знати?))
Аякже, бо вирвуть зуб по фото)
Наша взяла• 27 сентября 2025
Ответ дляМилота
Аякже, бо вирвуть зуб по фото)
Фото ніхто і не просить)
Зубожиння• 27 сентября 2025
И что ваш родич с фото тем сделает?) Он блогеры 24/7 выставляют, и живут получше вашего🤣
Кошка Мурка• 27 сентября 2025
Просто дайте человеку понять (как и нам), что вы ку-ку и от вас отстанут.
Милота• 27 сентября 2025
Ответ дляНаша взяла
Фото ніхто і не просить)
Та вже ж поняття є, що фото то всьо
бибизяна• 27 сентября 2025
Ответ дляМилота
Аякже, бо вирвуть зуб по фото)
Та фиг с тем зубом. А если всё бабло с карты снимут, а?!
Зубожиння• 27 сентября 2025
Ответ дляМолчунья
Бабуся потащила фото внучки до ворожки?)
Ага, только глазят и портят придурков одних, чем убогее, тем чаще посещают ’ магические атаки’
Милота• 27 сентября 2025
Ответ длябибизяна
Це навіть не оговорюється, так і буде)
Леди Г
• 27 сентября 2025
Ответ дляЗубожиння
Блогери тут ні до чого
МамОмужа• 27 сентября 2025
Ответ дляРостки жимолости
Автор, все одно під анонімом. Напишіть конкретніше, для яких цілей треба те фото.
Для чого так часто робити?
Може дівчата й дадуть пораду.
А так — піди туди, не знаю куди; знайди те, не знаю що.
Для чого так часто робити?
Може дівчата й дадуть пораду.
Ну очевидно для странных или плохих.
У меня есть родичка что оскорбляет, пишет гадости, на др ничего не дарит, наговаривает, обесценивает и просит фото якобы скучает.
Наша взяла• 27 сентября 2025
Я придумала
Кажіть, що йдете в штунди, а телефони, телевізор і всяку спокусу викидаєте)) нехай вам телеграми пишуть якщо хочуть
Альфред Шнитке• 27 сентября 2025
Ответ дляЛеди Г
Гірше.
вот что хуже, выставит фото на порно сайте?
Милота• 27 сентября 2025
Ответ дляНаша взяла
Я придумала
А схема робоча, хай пише листи)
Милота• 27 сентября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
О це нова гілка вже, цікаво
Наша взяла• 27 сентября 2025
Ответ дляМилота
А схема робоча, хай пише листи)
Ну так) шо ми зря тут сидимо чи шо
Молчунья• 27 сентября 2025
Ну, а что можно придумать?
- подростковый бунт, резко перестала себе нравиться и не фоткается
- поломались всё телефоны в доме хором
- наказана на 2 месяца без тел ( хотя хз как))
- поломались всё телефоны в доме хором
Милота• 27 сентября 2025
Ответ дляНаша взяла
Ну так) шо ми зря тут сидимо чи шо
Канєшно є з нас толк
ЯяяКакаджамбо• 27 сентября 2025
Ответ дляЛеди Г
Я написала вже. Треба відмазка на те чому ми не можемо робити свіжих фото
Дитина категорично не хоче фотографуватись. Якщо дитина підліток, то це дуже часто трапляється.
Зубожиння• 27 сентября 2025
Ответ дляНаша взяла
Я придумала
У штунд есть телик, и свои многодетные семьи они не прячут, куча фоток в нете. Знакома с бабтистом попом-все 9 детей отлично одеты, хороший дом и у них есть соцсети
Леди Г
• 27 сентября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Різко хотіла а тут вже не хоче?
Милота• 27 сентября 2025
Ответ дляЛеди Г
Різко хотіла а тут вже не хоче?
Акне і все таке, прищі це не шутка
Наша взяла• 27 сентября 2025
Ответ дляЗубожиння
Ну вони різні є. Є такі, що і ялинку не ставлять бо то сатана. Свідки єгови фо екзампл
ЯяяКакаджамбо• 27 сентября 2025
Ответ дляЛеди Г
Різко хотіла а тут вже не хоче?
Так, у них настрій часто змінюється, гормональні перебудови в організмі.
Зубожиння• 27 сентября 2025
Ответ дляНаша взяла
Еговы не ставят елку, не празднуют паску, др. Но у них есть соцсети, просто низя вульгарное выкладывать, и телик бдить можно