Леди Г• Изменено 27 сентября в 13:25

Що придумати на відмовку?

Не хочу давати фото дитини. Людина що два-три тижні просила фото. Свіжі. Давала сама дитина. Тепер стало відомо для чого фото ті були. Писати тут не буду. Людина та рідна. Можна придумати,що камера зламалась в неї. Але тоді будуть просити в мене. Дівчата, що можна видумати і відмовити як? До пори до часу ,як то кажуть,прикинутись. Підкажіть. Може,ідея в когось буде правдоподібна
Р.с. сказати прямо не можу. 2 місяці людина має не здогадуватися ні про що
Вишневий цвіт• 27 сентября в 14:36
Ответ дляЛеди Г
І що тут? Я наговорюю.те що роблять з фото в 1000 р.гірше
То чому ви знаючи це не шлете їх лісом , а намагаетесь якось відпетлять ?
Мудробаба• 27 сентября в 14:36
Ответ дляЛеди Г
Я написала вже. Треба відмазка на те чому ми не можемо робити свіжих фото
Обіцяйте, потім потім, ага, та сьогодні голова грязна, а я забула, ага завтра, потім трубку не берете, кидаєте смс - передзвоню пізніше, так і протягнете
Мудробаба• 27 сентября в 14:39
Ответ дляЛеди Г
Різко хотіла а тут вже не хоче?
Для підлітка то типово - прищик виліз і не хоче
Вишневий цвіт• 27 сентября в 14:42
Ответ дляМудробаба
Можна ще добавити , що посварилися і дитина не те що фоткатись не хоче а й розмовляти .
Фиктивная• 27 сентября в 14:45
Ответ дляЛеди Г
Спиной не хотят брать и боком тоже. И даже групповых. Только где 1 чел. Вы же понимаете для чего. Там просто сами себя спалили.
Смысл в том, чтоб вы не спалились, если ваше фото почистят тем же фотошопом, который прекрасно снимает фильтры. Поэтому на изначальном фото должен быть подходящий силуэт и ракурс. Но не само реальное фото ребенка.
Засомневаю• 27 сентября в 15:05
А старі фото також не можна?
Патика-мотика• 27 сентября в 17:59
Ответ дляЛеди Г
Різко хотіла а тут вже не хоче?
скажіть, начебто вискочив якийсь прищ чи пляма на обличчі, дитина дуже засмучена і не хоче фотографуватися
Регионщица• 27 сентября в 23:55
Наробіть фото наперед.
В різному одязі, з різних ракурсів, в різних локаціях ( головне, щоб природу не було видно)
Продумайте гарно.
І можна 2 місяці відправляти.