Масяня Я• 27 сентября в 14:57
Вы бы вставали в 6 утра в субботу,что бы купить 10 пачек масла в АТБ по
скидке?
Бронетапці• 27 сентября в 14:59
Ответ дляТанго утрьох
Що це дасть, економія в 20 грн?
50 на пачке
Снідаю авокадо• 27 сентября в 15:00
Да. Я благодарна даже пушистому поганцу, который разбудил меня сегодня в 6. Купила 6 пачек масла (10 в одни руки не дают согласно правил), и 6 тунца.
Любви вам!• 27 сентября в 15:00
В залежності від фінансової ситуації в моїй родині, якби було скрутно то встала б .
Танго утрьох• 27 сентября в 15:00
Ответ дляБронетапці
50 на пачке
Ні фіга собі, ради цього можна всю ніч не спати
Бронетапці• 27 сентября в 15:00
Ответ дляТанго утрьох
Так отож)
Танго утрьох• 27 сентября в 15:03
Ответ дляБронетапці
Так отож)
В такому випадку, я би краще роботу шукала з більш високою зп, щоб не вставати о 5 ранку. В принципі, я так і зробила 2 роки назад.
Два-три тижні і фсьо• 27 сентября в 15:04
В общем сегодня на Советчицу можно не заходить больше, тема дня предельно ясна.
irina-73e6• 27 сентября в 15:05
Так, але на жаль сьогодні не встигла купити, в нас так рано автобус не ходить( як приїхала, вже не було акційних товарів(
Танго утрьох• 27 сентября в 15:05
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Наступне тема про міньєт о 5 ранку
Два-три тижні і фсьо• 27 сентября в 15:06
Ответ дляТанго утрьох
Наступне тема про міньєт о 5 ранку
Танунах. Я лучше за маслом пойду.
Танго утрьох• 27 сентября в 15:06
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Танунах. Я лучше за маслом пойду.
Кожному своє😂😂😂
Кривая спроса• 27 сентября в 15:07
Не їм таке масло. Якби було таке, як мені треба, по 50, сказала б чоловіку, щоб заїхав перед роботою. Він відповідальний за закупки.
Пилосмок працює• 27 сентября в 15:08
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Надо заходить в Ева салфетки на вторую -50 и на доместос -50
Выходит очень дёшево салфетки рушники диво по 45грн, доместос чёрный выходит по 60грн