Масяня Я• 27 сентября 2025

Вы бы вставали в 6 утра в субботу,что бы купить 10 пачек масла в АТБ по

скидке?
курасаны• 27 сентября 2025
Не туда 😆
Бронетапці• 27 сентября 2025
Ответ дляЛеся Українка
Да ладно. Щойно взяла в сільпо білоцерківське 82,5 за 80 грн. Виспалась і масло краще.
А ще є в Україні міста де немає Сільпо, але є атб. Ну і різниця в 30 грн на пачці. Я б залюбки купила того масла на випічку, але пізно узнала про цю акцію.
Лика-прилипка• 27 сентября 2025
Я столько не ем
Снідаю авокадо• 27 сентября 2025
Ответ дляМасяня Я
А много людей было под атб в 6 утра?
Пришла к 8. Да, уже были очереди на кассах.
Ластоноша• 27 сентября 2025
Ні, я на буднях встаю в 6.30 щоразу якраз для того, щоб заробити зп і не бігати в магазин під акцію, а купувати саме тоді, коли мені щось потрібно. Вихідні - святе , я краще посплю
Ms. Скромность• 27 сентября 2025
В 6 не встала бы, а вот в 8 скорее уже да.
Я натуралка• 27 сентября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Давайте фото вашей закупки, а то сайт со вчерашнего дня не работал а у Вас вышло и заказ сделать и 23 банки в одни руки забрать. .
У кого не работал, тот без тунца и остался) а у кого работал, тот сделал два заказа ( по 6 в масле и 6 в собственном соку). 1 отменили
Не унывайте, в следующую акцию вам повезет!
автор Масяня Я • 27 сентября 2025
Ответ дляЯ натуралка
А что готовите с тунцом?
Котомафия• 27 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Только что Урвала 2 пачки макарошек встала я около 2 часов дня. Масла нет уже
А в яку ж вони ціну?
автор Масяня Я • 27 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Масла уже не было в 7,10 утра.
Леся Українка• 27 сентября 2025
Ответ дляБронетапці
Не 30 грн на пачці, а абсолютно різний продукт. То ж спред по суті. Якщо однаково, шо їсти, то маргарин де завгодно є недорого.
І навіщо оце драми додавати, найбільше відписувались про ажіотаж геть не з дальніх сел.
Котомафия• 27 сентября 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Отож. А телефони ж є і в дітей. і в чоловіка) Нова реєстрація і знижка)
Це як Фора у місті ще одна відкривалася, то вони зробили акцію, щоб нові клієнти закачали собі додаток і за перший візит за перший чек давали бонусні гроші, тільки не більше 500. Ми взяли у дітей телефони, пішли купили на тисячу потрібного товару, який би і так купили, а нам додатково капнула тисяча,яку ми благополучно витратили наступного разу
Бронетапці• 27 сентября 2025
Ответ дляЛеся Українка
Ну який маргарин якщо без акції ціна 100 грн? Ви рівняйте звичайні ціни.
Ms. Скромность• 27 сентября 2025
Ответ дляКотомафия
А в яку ж вони ціну?
Около 20грн.
Я натуралка• 27 сентября 2025
Ответ дляМасяня Я
А что готовите с тунцом?
Я его так ем (белок добираю) или салаты делаю
Леся Українка• 27 сентября 2025
Ответ дляБронетапці
Навіщо? Хто при розумі це гівно по 100 гривень купить? Ви особисто купуєте?
автор Масяня Я • 27 сентября 2025
Ответ дляЛеся Українка
Нормальное масло,зачем вы продукты гомном обзываете?