Масяня Я• 27 сентября в 14:57

Вы бы вставали в 6 утра в субботу,что бы купить 10 пачек масла в АТБ по

скидке?
курасаны• 27 сентября в 16:04
Не туда 😆
Бронетапці• 27 сентября в 16:04
Ответ дляЛеся Українка
Да ладно. Щойно взяла в сільпо білоцерківське 82,5 за 80 грн. Виспалась і масло краще.
А ще є в Україні міста де немає Сільпо, але є атб. Ну і різниця в 30 грн на пачці. Я б залюбки купила того масла на випічку, але пізно узнала про цю акцію.
Лика-прилипка• 27 сентября в 16:15
Я столько не ем
Снідаю авокадо• 27 сентября в 16:18
Ответ дляМасяня Я
А много людей было под атб в 6 утра?
Пришла к 8. Да, уже были очереди на кассах.
Ластоноша• 27 сентября в 16:24
Ні, я на буднях встаю в 6.30 щоразу якраз для того, щоб заробити зп і не бігати в магазин під акцію, а купувати саме тоді, коли мені щось потрібно. Вихідні - святе , я краще посплю
Ms. Скромность• 27 сентября в 16:25
В 6 не встала бы, а вот в 8 скорее уже да.
Я натуралка• 27 сентября в 17:37
Ответ дляЦікавий писочок
Давайте фото вашей закупки, а то сайт со вчерашнего дня не работал а у Вас вышло и заказ сделать и 23 банки в одни руки забрать. .
У кого не работал, тот без тунца и остался) а у кого работал, тот сделал два заказа ( по 6 в масле и 6 в собственном соку). 1 отменили
Не унывайте, в следующую акцию вам повезет!
автор Масяня Я • 27 сентября в 17:40
Ответ дляЯ натуралка
А что готовите с тунцом?
Котомафия• 27 сентября в 17:44
Ответ дляЯ такая наивная
Только что Урвала 2 пачки макарошек встала я около 2 часов дня. Масла нет уже
А в яку ж вони ціну?
автор Масяня Я • 27 сентября в 17:45
Ответ дляЯ такая наивная
Масла уже не было в 7,10 утра.
Леся Українка• 27 сентября в 17:46
Ответ дляБронетапці
Не 30 грн на пачці, а абсолютно різний продукт. То ж спред по суті. Якщо однаково, шо їсти, то маргарин де завгодно є недорого.
І навіщо оце драми додавати, найбільше відписувались про ажіотаж геть не з дальніх сел.
Котомафия• 27 сентября в 17:47
Ответ дляХтомолодець? Я!
Отож. А телефони ж є і в дітей. і в чоловіка) Нова реєстрація і знижка)
Це як Фора у місті ще одна відкривалася, то вони зробили акцію, щоб нові клієнти закачали собі додаток і за перший візит за перший чек давали бонусні гроші, тільки не більше 500. Ми взяли у дітей телефони, пішли купили на тисячу потрібного товару, який би і так купили, а нам додатково капнула тисяча,яку ми благополучно витратили наступного разу
Бронетапці• 27 сентября в 17:55
Ответ дляЛеся Українка
Ну який маргарин якщо без акції ціна 100 грн? Ви рівняйте звичайні ціни.
Ms. Скромность• 27 сентября в 18:07
Ответ дляКотомафия
А в яку ж вони ціну?
Около 20грн.
Я натуралка• 27 сентября в 18:14
Ответ дляМасяня Я
А что готовите с тунцом?
Я его так ем (белок добираю) или салаты делаю
Леся Українка• 27 сентября в 18:18
Ответ дляБронетапці
Навіщо? Хто при розумі це гівно по 100 гривень купить? Ви особисто купуєте?
автор Масяня Я • 27 сентября в 18:27
Ответ дляЛеся Українка
Нормальное масло,зачем вы продукты гомном обзываете?