Лівий Локіть• 27 сентября в 16:00

Как договориться с учителем, если ребенок пропускает школу из-за спортивных

секций? Как вы решали такой вопрос?
Мейк-ап форева• 27 сентября в 16:00
Норм вообще, всех отпускают на кружки
Svitlo_• 27 сентября в 16:02
Періодично - без проблем. На постійній основі - це не компетенція вчителя
Красавица писяная• 27 сентября в 16:02
Просто пишите записку на имя директора,что ребенок буде отсутствовать. Ответственность за жизнь и здоровье берете на себя.
Мальдивирую• 27 сентября в 16:11
В нас пишуть заяву
Н@Диете• 27 сентября в 16:12
Сину в спортшколі дали звільнення від останніх уроків. Пропускає 2 дні по 2 уроки
Бриджит_Фрикандо• 27 сентября в 16:22
Та це від вчителя залежить. У племінника вчителька дуже була невдоволена що він постійно пропускає школу через турніри по футболу, наша класна керівниця до цього нормально відноситься
ничевока• 27 сентября в 16:28
Класний керівник сина на зборах сказав, що вирішуйте проблеми із репетиторами, секціями не за рахунок уроків.Т.б відпускати з 7 та 8 уроков вчителя не будуть.Виняток змагання в інших країнах та містах.
У сина щодня бокс в ДЮСША в 17.00 початок.Вирішив ходити тільки три рази на тиждень, коли уроків меньше.Сам зрозумів, що жертвувати алгеброю, фізикою,( вони на останніх уроках), буде погано.І як це пропусти курс з цих предметів у старших класах.
Малая Налегке• 27 сентября в 16:31
Ответ дляничевока
Чого не за рахунок школи? І ДЮСШ це теж школа якщо дитина займається спортом професійно, то нормально, що вона пропускає звичайну школу. Професійні спортсмени зазвичай в школу майже не ходять в останніх класах.
woman Warrior• 27 сентября в 16:32
Действительно,,,зачем спортсмену то образование.
Малая Налегке• 27 сентября в 16:33
Ответ дляwoman Warrior
Спортсмен - це той, хто планує професійну діяльність пов´язувати зі спортом. Спортсменів в ВНЗ візьмуть і з мінімальним нмт, це не проблема.
woman Warrior• 27 сентября в 16:38
Разве я говорю о проблемах.
Раз родителям спортсменов ок.
В принципе ,так всегда было, и на особое умственное развитие спортсменов никто и не рассчитвает
Лукава_Кiшка• 27 сентября в 16:39
Ответ дляМалая Налегке
візьмут тільки за кордоном, а там не потрібно нмт
в нас - не потрібні неуки
Малая Налегке• 27 сентября в 16:41
Ответ дляЛукава_Кiшка
в нас - не потрібні неуки
Беруть, аж бігом. У одних друзів син борець, то в 11му класі вже знав, де буде вчитись. У іншої подруги син греблею займається, ще в 9му класі його ’зарезервував’ один з університетів. Обидва в школу в 10-11 класах майже не ходили. Постійні збори та змагання.
Лукава_Кiшка• 27 сентября в 16:42
Ответ дляМалая Налегке
яка брехня
внз не як не впливає на розподіл системи едебо
Svitlo_• 27 сентября в 16:44
Ответ дляМалая Налегке
То вона переходить на сімейну форму навчання і ніяких проблем.
Svitlo_• 27 сентября в 16:45
Ответ дляЛукава_Кiшка
яка брехня
На контракт можливо
Шмоточницаца• 27 сентября в 16:48
Ответ дляwoman Warrior
Одно другому не мешает. Просто график учебы не всегда подходит. Мой муж спортсмен уже третье образование высшее получает, правда, заочно.
Малая Налегке• 27 сентября в 16:49
Ответ дляЛукава_Кiшка
яка брехня
Не буду вас переконувати сенсу не бачу.
Шмоточницаца• 27 сентября в 16:51
Ответ дляКрасавица писяная
У нас так нельзя. Сыну даже не разрешили пропускать физкультуру, при том, что это последний урок и сразу после него тренировки по волейболу в ДЮСШ.
Лукава_Кiшка• 27 сентября в 16:52
Ответ дляSvitlo_
На контракт можливо
не можливо
працюю в вибірковій комісії в внз
woman Warrior• 27 сентября в 16:59
Ответ дляШмоточницаца
Мешает.
Но не буду вас раз убеждать.
Неваляшкина• 27 сентября в 17:28
Договорилась с классным руководителем , по главным предметом у него репетиторы , спорт для него важнее , ребенок уже в резерве сборной , а просто протирать штаны на предметах которые ему неинтересны и не нужны для поступления не вижу смысла .
ПуГоФФка• 27 сентября в 17:28
Якщо час тренувань припадає на час уроків, то в спортивній школі дають довідку в школі з повним розкладом тренувань. Це є поважною причиною для пропусків уроків.
Якщо в спортивній школі якісь заходи (майстер-класи, змагання), то знову ж таки зі спортивної школи надають довідку.
І, якщо початкова школа, а треба пропустити декілька уроків, то вчитель надав зразок заяви, яку пише один з батьків, щось типу ’пропускає по сімейним обставинам’.
Svitlo_• 27 сентября в 17:28
Ответ дляЛукава_Кiшка
не можливо
працюю в вибірковій комісії в внз
Назвіть Вуз де не візьмуть з мінімальними балами на контракт?
Svitlo_• 27 сентября в 17:29
Ответ дляНеваляшкина
Чому не переведетесь на сімейну форму чи екстернат?
Svitlo_• 27 сентября в 17:31
Ответ дляПуГоФФка
А якщо контрольна в школі - то дають довідку зі школи, щоб звільнили з тренувань?
ПуГоФФка• 27 сентября в 17:31
Ответ дляШмоточницаца
З ДЮСШа довідку в школу. Це якщо дитина не встигає на тренування. І школа нічого не може з цим зробити - зобов´язана відпустити дитину на тренування
ПуГоФФка• 27 сентября в 17:32
Ответ дляSvitlo_
Не можу нічого з цього приводу написати Але у нас пріоритетом йде спорт.
Неваляшкина• 27 сентября в 17:32
Ответ дляSvitlo_
Общение ему нравится в школу ходить , да и алгебра геометрия , английский каждый день это плюс к репетиторам . Онлайн уже были ничего хорошего в нем не вижу , школа все равно это важно и контроль хоть какой-то в плане уроков , то что я разрешаю пропускать предметы определенные но не согласна полностью ее убрать, готова помогать ребенку репетирами догонять программу когда сборы , соревнования и так далее но болт забить не разрешаю . Спорт это такое травма , перестал выигрывать и ты уже все списанный , учится все равно нужно в любом случае
Лукава_Кiшка• 27 сентября в 17:38
Ответ дляSvitlo_
візьмуть
тілько, якщо туди була подана заявка через едебо
до спорту це немає ніякого відношення