Плету интриги• 28 сентября в 15:55
який розмір ноги в дитини в рочок?
цікавить англійський НМ, бачу взуття по непоганій ціні в сейлі -сандалики ітд, нам в квітні рочок. Який розмір брати?
Поліцейський патруль• 28 сентября в 15:57
Быстро растёт нога, первая обувь к году 20 размер был это конец лета -осень, зиму покупала уже 23 размер и носила всю зиму.
Потом н
Покупала через размер, на следующию зиму уже 25 размер, 27 размер и тд
Потом н
Ядвига Юсьлегко• 28 сентября в 15:57
Ви розумієте, що діти не однакові, і розмір ноги варіюється ще ширше, ніж зріст?)
Ядвига Юсьлегко• 28 сентября в 15:58
Ответ дляПоліцейський патруль
Потом н
А я 23 на первые шаги в 10 месяцев покупала
Давно без алко• 28 сентября в 15:58
Та это очень индивидуально, моему сыну 2,4 он носит 27, а девочка нашего возраста 23. Мы 23 носили, когда только начали ходить. Я бы так заранее не покупала
Поліцейський патруль• 28 сентября в 15:59
Всё очень индивидуально, меня всегда очень удивляло когда продавала ессо , покупатель спрашивал во сколько лет носил ребенок, странные вопросы
Плету интриги
• 28 сентября в 16:00
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
я розумію, у мене вже третя, але якось попасти може можна, літо довге, в той прекрасний вік за літо можна перу розмірів змінити
Глас_Народа• 28 сентября в 16:03
Ответ дляПоліцейський патруль
Так і є. Син старший пішов у 1,2 і перше взуття було 22 розміру. Менший пішов у рік і сандалі були 21 розміру.
А у подруги донька пішла у 10 місяців і це був 18 розмір, ніде не могла знайти.
Зараз меншому 11 і він носить 37 розмір. Його друг на рік менший і носить 38-й. Зріст у них майже однаковий, друг, може, на 3-5 см нижчий.
В шоколаде• 28 сентября в 16:05
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А у моей малой 23 размер в 3 года был. В год брала 20 размер
Ядвига Юсьлегко• 28 сентября в 16:12
Ответ дляВ шоколаде
Вот и ответ автору) пролететь можно всегда
Налитое яблочко• 28 сентября в 16:23
автор, у моей старшей в год, когда она пошла стопа была 8,5 см (я не опечаталась), а у младшей - 11,5 см (а пошла она в неполных 9 месяцев со стопой 9 см). Непредсказуемо это. Старшей 14, носит 36 размер и нога уже не растет 2 года. Младшей 10 - уже 38...))
Пацан к успеху шел• 28 сентября в 16:24
Ответ дляДавно без алко
Моїй 3роки і 3 місчціі вона 24 носить. Зимове ось курила25, щоб тепла шкарпетка
Мию чакри щоденно• 28 сентября в 16:29
Нельзя брать наперед. Для готовалого ребенка важно много факторов. Угадать нереально!!
Разница в три размера может быть у разных детей.
Я Вас не боюся• 28 сентября в 17:31
Я бы на вашем месте брала 20-21-22 размеры
если хорошие скидки
и потом если что - продала бы те что не подошли весной
если хорошие скидки
В шоколаде• 28 сентября в 18:39
Ответ дляДавно без алко
У меня дочка в 3 года носила 23, а 27 сейчас носит - ей 6 лет
тяжкаялюдина• 29 сентября в 00:09
Це дуже індивідуально. Моя носила в рік і 3 місяця 19 розмір. Це було її найперше осіннє взуття, зберігла)
Злива інформації• 11 октября в 11:10
Автор, нічого Ви не вгадаєте, взагалі.
Всі діти різні і усі ростуть по різному.
Треба купувати в квітні, якщо треба на квітень.
А може у Вас дитина почне ходити в лютому, то треба купувати на березень якесь взуття, щоб на вулиці хоч пару місяців до тепла побігала.