Мами, підкажіть будь ласка, який розмір взуття носять ваші хлопчики у 2 роки? Цікавлять кросівки. Якій марці взуття ви надаєте перевагу в такому віці?
Бабульція• 01 сентября в 12:27
Так у всіх дітей різні розміри. У мене двійнята 4 рочки і в них 1 розмір різниці був вже при покупці першого взуття. По розмірах не підкажу, але своїм кросівки завжди беру адідас.
Кавуся• 01 сентября в 12:31
Це абсолютно беззмістовне питання. Я мама трирічної дівчинки яка на 7 см вища за середній ріст для цього віку. Ну і нога відповідно на пару розмірів більша
База_птеродактилей• 01 сентября в 12:54
Adidas, вот реально только их хочет носить, не знаю, что зимой будем делать. Размер 25,5 сейчас. Возраст 2,1