Фікусина• 01 сентября в 12:23

Взуття на 2 роки

Мами, підкажіть будь ласка, який розмір взуття носять ваші хлопчики у 2 роки? Цікавлять кросівки. Якій марці взуття ви надаєте перевагу в такому віці?
Домашня Зюзя• 01 сентября в 12:25
Ессо
Бабульція• 01 сентября в 12:27
Так у всіх дітей різні розміри. У мене двійнята 4 рочки і в них 1 розмір різниці був вже при покупці першого взуття. По розмірах не підкажу, але своїм кросівки завжди беру адідас.
Кавуся• 01 сентября в 12:31
Це абсолютно беззмістовне питання. Я мама трирічної дівчинки яка на 7 см вища за середній ріст для цього віку. Ну і нога відповідно на пару розмірів більша
База_птеродактилей• 01 сентября в 12:54
Adidas, вот реально только их хочет носить, не знаю, что зимой будем делать. Размер 25,5 сейчас. Возраст 2,1
автор Фікусина • 01 сентября в 15:35
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дякую
автор Фікусина • 01 сентября в 15:37
Ответ дляБаза_птеродактилей
теж дивлюся на зиму, бачу у них є і зимові моделі, може вам сподобаються: https://answear.ua/m/adidas/dity/khlopchyk/vzuttya...