Рожева юбка• 28 сентября 2025
Підлий вчинок
Ви б пробачили?
Живу з хлопцем 3 роки,сьогодні домовився про зустріч з друзями сказав вчора що іде о 1 годині дня до 4 буде,може і скоріше
Сьогодні у мене з ранку почались критичні,але в мене через особливість дуже сильні критичні до рвоти і тд таблетки не допомагаю лише уколи
Пішов приніс таблетки пройшло 4 години таблетка звичайно не подіяла і боліло просто жах,паморочилось в голові,тошнило ходити взагалі не могла,тиск 101 на 42,подзвонила що дуже погано почуваюсь хай приїде подасть їжу і уколи,купить дещо іще,ну просто майже втрачала свідомість,сама цього зробити не могла
І що ви думаєте казав що почекати пару хвилин він іде,потім дзвонив що купити,я казала що мабуть буду викликати швидку бо дуже погано,хай нічого не купляє а їде додому швидко.Після цього він просто вимкнув телефон,дзвонила друзям сказали що вже розійшлися 20 хвилин як біля будинку,і сказали що він точно ішов в сторону дому,але пройшо більше години,телефон вимкнений не знати де він.
Трохи підняла тиск, випила пігулки на голодний шлунок,збираюсь іти в аптеку за ліками в уколі,написала йому довге письмо,залишила на ліжку,і мабуть вирішила що кінець стосункам
Ви б пробачили,я просто в ступорі.
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Вам нужно крепко лечить не то, о чем вы пишете в теме.
Как раз крепкие надёжные семьи и отношения строятся на взрослой позиции обоих супругов.
Ваша цель - эмоциональные качели, истерики как способ сосуществования с мужчиной, манипуляции на здоровье, потом на детях, собачках, маме и тд и тп.
Чтобы он жил как на пороховой бочке - ваша цель? Вы не можете носить с собой нужные лекарства? В чем была необходимость истерик и экзерсисов?
Зачем вам это - ответ знаете только вы.
А де хоч слово про істерику?Так я вважаю нормально те що можна попросити допомогу у близьких людей,я подзвонила одноразово що мені потрібний укол,потім він сам зателефонував що іде вже,спитав як я,і що докупити іще,і після цього вимкнув телефон
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Переход на оскорбления означает только одно: здравых аргументов нет, а доказать собственную неправоту так сильно вам бы хотелось
А писати х***ню доказ того що у вас адекватності 0,і в разі потрібної допомоги близьким ви також зливаєтесь?Фу
Тримаю свічку• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Потому что такие истерики и отсутствие здравого смысла для решения элементарной проблемы - это уже не маячок, а огнище для того несчастного парня.
Скучно мне с вами и тема затухает.
Лечитесь, короче
Скучно мне с вами и тема затухает.
Лечитесь, короче
Саджу все зарання• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Нарешті адекватні люди.Дякую
я верю что все правда , на себя так не наговаривают, вам просто очень обидно и вы высказали свою обиду не обращайте внимание не эти все эхидства ,а этого чмыря , теряйте пока нет детей от него , а то погрязнете в болячках а он убежит , найдете настоящего кто вас будет любить и уделите время здоровью
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Автор, а когда вам родственники помогали, если это только второй раз у вас?
Бо вони там не живуть за кордоном,а працюють і приїжають додому!
Допомагали і минулого разу укол ставили,і коли інші були потреби по ліки ходили
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Скучно мне с вами и тема затухает.
Лечитесь, короче
Скучно мне с вами и тема затухает.
Лечитесь, короче
Попросити купити укол бо не маю змоги пійти в аптеку це істерика?Шо ви курите?
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ длякурасаны
Напишу більш стримано, що можу особисто скидати фото наслідків мого стану тупим анонімам,але в особисті,от тоді жовчі від вас стане менше,хоча то ви такими народились а не стали,тому те що від народження то не лікується,навіть сенсу нема тратити на таких час щоб шось пояснити
МЕНІ ДУЖЕ ШКОДА БЛИЗЬКИХ ТИХ ЛЮДЕЙ ЯКІ РЕАЛЬНО НЕ ВІРЯТЬ ЩО ТАКЕ БУВАЄ,та і іще всяку х»»»»» пишуть шоб себе самоствердити.Надіюся у вас нема ні друзів ні рідних бо допомоги їм від вас не дочекатись
Недалекі одні повилазили
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Всім адекватним дякую за відповіді по темі!
Сподіваюсь що адекватних людей дійсно більше ніж цих гнилих створінь,які не розуміють про шо іде мова.Але бумеранг обов’язково всіх настигає.Тому правило по життю,немає нічого не можливого, воно просто поки не трапилось з вами,але це так чисто питання часу!
Всім добрим добра!
КликОЛЬКА• 28 сентября 2025
То вы сознание теряете и в скорую звоните, то идете в аптеку за таблетками и пишете простыню парню
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Це не за одну годину сталось,включіть логіку
курасаны• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Недалекі одні повилазили
курасаны• 28 сентября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
А на советчице какая простыня!
КликОЛЬКА• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
То, что вы устроили концерт на весь день, никто не сомневался
КликОЛЬКА• 28 сентября 2025
В 16 часов автор ’умирала’, а в 19 часов уже на советчице тему строчит. И силы ж находятся гавкать тут на всех
Кумася• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Думала такий варіант,але так як він був майже біля будинку по словах друзів,то навряд чи
Скоріше зустрів когось по дорозі і пішов далі відпочивати,тому і вимкнув тел
та дай бог. бо ви вже своими месяками всех достали.
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Удалено администрацией...
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляКумася
А якого хрена ви тоді тут строчите,ідіть повз
Кумася• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
то це ж ви всих ними задрочуєте. чи у вас в одної місячні ? живуть же жінки якось і стосунки мають. а вас одну кружляти треба.
Кумася• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
а якого хрена- це вам ваш коханий скаже, коли задрочите своїми тєчками.
Кумася• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
а поки в вас цього мужика не було, то хто в аптеку бігав ?
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляКумася
Причина не в місячних,а в іншій проблемі яку поки не знайшли,,тому б»»» і болі не такі як у всіх уявляєте?Так буває,у всіх є свої захворювання! Да мають піклуватися,якшо вас не кружляють то замініть круг спілкування,бр поки шо від вас замість порад якась х»»»»».Кого зад»»»ю всіх таких не адекватнім які більшість тут х»»»» понаписували.МОЖЕ три людини знайшлись на всю тему,які не лили своє гімно то шо в них в середині,а сказали спокійну норм свою думку! Чи я строчу вам в особисті?Пішли лісом.Я не змушувала вас взагалі шось писати
Не для вас ця тема створена,самі обираєте що читати і на шо відповісти
Кумася• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Удалено администрацией...
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляКумася
В мене слава Богу є хороші друзі,та рідні які ніколи не відмовлять в допомозі,але я про це майже ніколи не прошу.Сама собі купую майже всі ліки.Але такі болі почались не так давно тому уколу не було вже закупленого,бо не встигла закупити саме на цей раз.
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляКумася
Удалено администрацией...
Дай вам Бог всього чого побажаєте мені🥰
Бо такий маразм писати можуть лише недалекі як ви наприклад
Рожева юбка
• 28 сентября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
В когось проблеми з читанням🤦🏼♀️
Кумася• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
ну то ви вже знаєте свою проблему. потурбуйтесь завчасно про уколи. ви ж не дівчинка і знаєте, що ’Муж любит жену здоровую, а брат сестру богатую’.
Кумася• 29 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Дай вам Бог всього чого побажаєте мені🥰
нехай я недалека, але мене чоловік на руках носить вже 35 років. чого і вам щиро бажаю. але ж ви не дослухаєтесь.
Света С Приветом• 29 сентября 2025
Вы говорили, что вам нужна еда, потому что без нее вы не можете выпить таблетки, но и таблетки вы пить не собираетесь, а вам нужен укол. Так зачем тогда еда? Или все таки кушать хотелось?
Вы говорили, что это только второй раз у вас такие боли. Тогда при первых болях вы мужественно, прорыгавшись кровью после таблеток, пошли к доктору, чтобы выписал вам укол, но купить его по пути домой вы не могли, и послали за ним родственников?
Или это уже был не первый раз и вы заврались?
Или вы любитель драмы?
Ответ дляЧупокабра
Oй, золмішрен і антимікробні для мене то вже від мух(((( до речі, передозування обезболювального викликає ще більший приступ, це мені в університетській клініці ’очі’ відкрили(((
Золмигрен спрей не помогает ? Мне таблетки тоже ноль а спрей действует
Да таблетками и насмерть можно передознутся у меня уже отчаяние было от невыносимой боли
В глаз и челюсть отдает писец