Рожева юбка• 28 сентября 2025

Підлий вчинок

Ви б пробачили?
Живу з хлопцем 3 роки,сьогодні домовився про зустріч з друзями сказав вчора що іде о 1 годині дня до 4 буде,може і скоріше
Сьогодні у мене з ранку почались критичні,але в мене через особливість дуже сильні критичні до рвоти і тд таблетки не допомагаю лише уколи
Пішов приніс таблетки пройшло 4 години таблетка звичайно не подіяла і боліло просто жах,паморочилось в голові,тошнило ходити взагалі не могла,тиск 101 на 42,подзвонила що дуже погано почуваюсь хай приїде подасть їжу і уколи,купить дещо іще,ну просто майже втрачала свідомість,сама цього зробити не могла
І що ви думаєте казав що почекати пару хвилин він іде,потім дзвонив що купити,я казала що мабуть буду викликати швидку бо дуже погано,хай нічого не купляє а їде додому швидко.Після цього він просто вимкнув телефон,дзвонила друзям сказали що вже розійшлися 20 хвилин як біля будинку,і сказали що він точно ішов в сторону дому,але пройшо більше години,телефон вимкнений не знати де він.
Трохи підняла тиск, випила пігулки на голодний шлунок,збираюсь іти в аптеку за ліками в уколі,написала йому довге письмо,залишила на ліжку,і мабуть вирішила що кінець стосункам
Ви б пробачили,я просто в ступорі.
курасаны• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
А вам мабуть ніколи не зрозуміти як це коли дійсно погано.Тому ця розмова не для вас
Автор, який укол? Третій раз питаю.
Гадаю_По_шнуркам• 28 сентября 2025
парень не прошел испытание,это да. но и у вас тоже не оказалось укола, который должен быть. парень то такое кнш. а почему вы не купили себе средство первой помощи, я хз. я могу не иметь постоянных лекарств, которые есть у всех людей, но свои уколы у меня всегда со мной. даже с работы трупом уехала домой, к родным уколам.
рукиЖимолости• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
В мене таке останні 2 місяці,поки причинни Не відомі,треба дообстеження
І? Чекаєте поки хлопець вас на ручках донесе до гінеколога?
курасаны• 28 сентября 2025
Ответ дляLizavel
И какой укол вам помогает? Он должен быть постоянно в аптечке в таком случае
Та я вже три рази питала, автор ще не придумала.
автор Рожева юбка • 28 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Блювання кров´ю?
Ви хоч розумієте про що ви пишите?
Блювання з домішками крові,якшо вас так влаштує!Може вам всі деталі розписати?
Дрібка щастя• 28 сентября 2025
А що говорять лікарі? І що у Вас зі шлунком?
КапитанльнаЯ• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Так-так.
Ви дуже унікальна особа.
Яка блює кров´ю і при цьому просить подати їжу та зависає в і-неті.

Дійсно, розмовляти з вами не має сенсу.
Тримаю свічку• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Фу,проходіть повз,ваша думка не адекватна,ви або не читаєте,або навіть.. не знаю шо сказати
Моя точка зрения неадекватна?
Это пишет женщина, которой вся Советчица напихала в панамку, а она продолжает с остервенением спорить со всем форумом?
Про блевание кровью и неспособность решить свои ежемесячные физиологические природные особенности организма - я вообще умолчу.

Она была актрисою и даже за кулисами играла роль, а зрителем был я....
автор Рожева юбка • 28 сентября 2025
Ответ длярукиЖимолости
Як ви читаєте????Прочитайье усі відповіді і зрозумієте що я вже проходила обстеження,повторне планове після критичних
Тримаю свічку• 28 сентября 2025
Ответ длякурасаны
Автор, який укол? Третій раз питаю.
Поддержу.
Автор, укол то какой? Народ интересуется.
курасаны• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Невже й справді існують жінки, які, втрачаючи свідомість, встигають відгавкатися від 7 собак. А нас тут на форумі набагато більше. Правді, ми не такі злі, як собаки, але все таки...
Тримаю свічку• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Укол! Какой укол? Нам всем нужно это знать, мы тоже женщины!
Зашла на 5минут• 28 сентября 2025
Ви його дістали своїми фантазіями та маніпуляціями, от і все.
Не цілуюсь з бодуна• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Мама за кордоном подруги на жаль також…..я не очікувала такого чесно
Очень жаль, сто вы оказались в зависимости от такого безответственного человека. Главное, не стройте иллюзий,что он изменится. Нет.
.
курасаны• 28 сентября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Та яка вона нам сестра, якщо не говорить, який укол!
курасаны• 28 сентября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
.
Она сама самая безответственная в этой выдуманной ситуации
Лепешечка• 28 сентября 2025
Ответ дляСумка з негодою
Я дочитала ровно до момента ’хай приїде подасть їжу’ і зрозуміла, що автор не знає нічого про болісну менструацію😄😄😄 яке їсти коли все викручує від болю. Як можна щось з´їсти коли в тебе спазми як перейми)))
Тоже хотела написать, что автор попалилась на деталях.
До появления в моей жизни кетанова, я первые сутки блевала так, что при слове еда могла совершить убийство
Лепешечка• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Надо было написать, что вы круглая сирота, все подруги остались в другом городе, а коллег нет, потому что вы пока ищете себя
курасаны• 28 сентября 2025
Ответ дляЛепешечка
То вы мало блевали, если могли убить.
Я блевала так , что меня с туалета на руках выносили. Разве шо гранату уронить...
курасаны• 28 сентября 2025
Ответ дляЛепешечка
Поздно. В следующий раз.
Лепешечка• 28 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Ну якщо у вас в такі моменти не було нікого поруч хоть вам допоміг принести ліки,то мені шкода,у мене завжи була підтримка зі сторони рідних,але так сталось що всі за кордоном
А не просила нічого більше крім купити укол,це подвиг?
До прошлой менструации вы были в эти дни окружены толпой заботливых родственников, а потом они все резко уехали, бросив вас посреди ситуации, когда вы не смогли на карте найти, где аптека до начала следующих месячных
Гладиолус• 28 сентября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
.
До маим з татом повернутися,нехай доглядають до пенсіі чи до смерті.
Не цілуюсь з бодуна• 28 сентября 2025
Ответ длякурасаны
Вы издеваетесь специально? Она бедный страдающий одинокий котик, которому некому помочь. Никому такого не пожелаю, особенно своим дочерям.
А вам фу.
Не цілуюсь з бодуна• 28 сентября 2025
Ответ дляГладиолус
Каки же бабы жестокие мизогинички. Всю жизнь удивляюсь - откуда это в вас?!!!
Миззери• 28 сентября 2025
Ответ дляЧупокабра
Ви зараз в Польщі, спробуйте migromin, він продається без рецепту. Це сину порадили в аптеці навзамін моєго рецептурного. На диво, мені допомагає, хоча вже не діяв навіть ibum 600. Головне відразу випити, не допускати до рвоти.
Спасибо большое попробую
Мне в 90 процентах золмигрен помогает и удобно что спрей в нос , всасывается быстро
Но иногда бывает писец, я помню выпила 11 таблеток сильного обещала за несколько часов и антимигрен большой дозировки
автор Рожева юбка • 28 сентября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Моя точка зрения неадекватна?

Удалено администрацией...
автор Рожева юбка • 28 сентября 2025
Ответ длякурасаны
Автор, який укол? Третій раз питаю.
Диклодев
автор Рожева юбка • 28 сентября 2025
Ответ длякурасаны
Ні мені краще бо зробила укол,тут гірші за собак я би так сказала
Від того стану і до створення теми пройшло 3 години,якщо вам це про щось скаже
Teonaa• 28 сентября 2025
Ні, пробачати поки не зробить щось нема чого. Але це не головне. А головне - треба вилікувати цю тему. Місячні мають легеееенький дискомфорт приносити, і не більше. Нічких таблеток і уколів, а тим більше швидких допомог
автор Рожева юбка • 28 сентября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
.
Дякую,що відповідь по темі.І справді треба завершити стосунки