Рожева юбка• 28 сентября в 18:15
Підлий вчинок
Ви б пробачили?
Живу з хлопцем 3 роки,сьогодні домовився про зустріч з друзями сказав вчора що іде о 1 годині дня до 4 буде,може і скоріше
Сьогодні у мене з ранку почались критичні,але в мене через особливість дуже сильні критичні до рвоти і тд таблетки не допомагаю лише уколи
Пішов приніс таблетки пройшло 4 години таблетка звичайно не подіяла і боліло просто жах,паморочилось в голові,тошнило ходити взагалі не могла,тиск 101 на 42,подзвонила що дуже погано почуваюсь хай приїде подасть їжу і уколи,купить дещо іще,ну просто майже втрачала свідомість,сама цього зробити не могла
І що ви думаєте казав що почекати пару хвилин він іде,потім дзвонив що купити,я казала що мабуть буду викликати швидку бо дуже погано,хай нічого не купляє а їде додому швидко.Після цього він просто вимкнув телефон,дзвонила друзям сказали що вже розійшлися 20 хвилин як біля будинку,і сказали що він точно ішов в сторону дому,але пройшо більше години,телефон вимкнений не знати де він.
Трохи підняла тиск, випила пігулки на голодний шлунок,збираюсь іти в аптеку за ліками в уколі,написала йому довге письмо,залишила на ліжку,і мабуть вирішила що кінець стосункам
Ви б пробачили,я просто в ступорі.
Я слышала что бывает очень сильная менструальная боль
У Меня такой никогда не было , вообще редко дискомфорт от месячных но мигрени бывают писец , да до рвоты и ужасного состояния
Помню надо было на поезд а я просто встать не могу банально с кровати , раз совпала мигрень приступ когда я сама была тоже жесть
Была не всегда таблетки помогают или спрей от мигрени
курасаны• 28 сентября в 18:41
Ответ дляРожева юбка
Бажаю вам ніколи не бути в моєму стані,коли доходило і до втрати свідомості,і до блювання кров’ю,перепрошую
Тому і боялась пити ліки,через такий стан на голодний шлунок,а уколів в дома не було.
Тобто краще хлопцю мозг виносити, ніж звернутись до лікаря.
І коли мені було так хреново, то у мене і думки не було б створювати тему. Навіть не те що думки, а сил.
Все питаю зарання• 28 сентября в 18:41
Бросайте его. Зачем вам такой парень? Это только начало пис деца
Гладиолус• 28 сентября в 18:41
Ответ дляРожева юбка
Ну якщо у вас в такі моменти не було нікого поруч хоть вам допоміг принести ліки,то мені шкода,у мене завжи була підтримка зі сторони рідних,але так сталось що всі за кордоном
А не просила нічого більше крім купити укол,це подвиг?
Завчасно готуйте аптечку знаючи свої проблеми.Кому цей гемор з вами потрібен?В мене список на всі потреба хронічні,все є завжди.А вам всі винні.
Ответ дляРожева юбка
Если они вам помогают (кстати что за уколы ) правда носите с собой даже все время
Мне просто не всегда и помогают от боли препараты в этом и проблема самая большая , а так спрей от мигрени у меня всегда с собой
Все питаю зарання• 28 сентября в 18:42
Ответ дляЩедрик ведрик
Может вы его достали просто? Каждый месяц переживать такую драму не каждый мужчина выдержит.
Вы не в себе? У человека горе вообще то!
курасаны• 28 сентября в 18:42
Ответ дляРожева юбка
Я це розумію,тому і попросила його про укол…,але стало дуже погано і думала викликати швидку
А який укол?
Нашли в капусте• 28 сентября в 18:42
Ви блюєте кров´ю? При цьому просите принести їжу? Щось у Вас фантазія розігралася
Рожева юбка
• 28 сентября в 18:43
Ответ длякурасаны
Я зверталась до лікаря!Читайте уважно!
Проходила всі обстеження, зараз планове узд повторне після критичних більш сучасне,потім на КТ,щоб виключили всі патології і знайти причину
Але поки причини нема,крім анатомії будови матки.
Чупокабра• 28 сентября в 18:43
Ответ дляТримаю свічку
Страшно подумать, как вы переживаете ОРЗ или растяжение.
Беги, парень! Манипуляторши и несостоявшиеся актрисы - это худший сценарий семейной жизни!
курасаны• 28 сентября в 18:43
Ответ дляВсе питаю зарання
А ему она на хре зачем?
Рожева юбка
• 28 сентября в 18:44
Ответ дляНашли в капусте
Блюю кров’ю якшо випити таблетку на голодний шлунок,аууу читайте уважно!
Чупокабра• 28 сентября в 18:44
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я бы звонила маме, подруге, наконец в скорую - меня надо спасать. А этот хрен с горы меня вообще больше не волнует. Еще на письмо какоето силы тратить, насекомые ж читать не умеют.
що ж ви так про автора-приживалку?
Чупокабра• 28 сентября в 18:45
Ответ дляРожева юбка
у вас менструація через горло?
Дрібка щастя• 28 сентября в 18:45
Ответ дляРожева юбка
В мене таке останні 2 місяці,поки причинни Не відомі,треба дообстеження
Ви ж написали, що через особливість важкі місячні. Могли б написати, цього разу стало зле, або другий раз поспіль. Бо виглядає, ніби ви роками щомісяця в такому важкому стані
Нашли в капусте• 28 сентября в 18:45
Ответ дляРожева юбка
Такого бути просто не може, якщо у Вас не відкрита виразка
КапитанльнаЯ• 28 сентября в 18:45
Ответ дляРожева юбка
Ви серйозно вважаєте що це звичайний менструальний біль,я би при такому не телефонувала.Бо і сама б могла пійти на укол!
Я ж не просила його все лишати, він міг приїхати,привезти укол і все.А далі хай робить що забажає.Ну це ж банальна допомога від близької людини!
Ви серьезно вважаєте, що тільки у вас бувають тяжки менструальні болі?
Доречі, в свій час я і навчилась робити собі в/м уколи анальгіна із за цієї проблеми.
Вам треба щоб навколо вас хороводи водили?
Виконуючи різні забаганки (особливо вразила ваша фраза про ’ подасть їжу’).
Це дитяча позиція. Ви ще не доросли до дорослих відношень.
Так що - повертайтесь до мами.
Тримаю свічку• 28 сентября в 18:45
Ответ дляРожева юбка
Нет это не подвиг.
’Подвиг’ сказать человеку:
- Иди к друзьям, без проблем!
А потом выносить ему мозг чайной ложечкой и изводить звонками и обидками ибо взрослая тётя не может дать раду свой менструации.
’Подвиг’ сказать человеку:
- Иди к друзьям, без проблем!
курасаны• 28 сентября в 18:46
Ответ дляРожева юбка
Я зверталась до лікаря!Читайте уважно!
Який укол?
Рожева юбка
• 28 сентября в 18:47
Ответ дляНашли в капусте
Повірте може.Маю хронічні проблеми з шлунком
КапитанльнаЯ• 28 сентября в 18:47
Ответ дляРожева юбка
Блювання кров´ю?
Ви хоч розумієте про що ви пишите?
Гладиолус• 28 сентября в 18:47
Ответ дляРожева юбка
Автор,вам краще жити самій,з вами дуже багато проблем.
курасаны• 28 сентября в 18:48
Ответ дляДрібка щастя
Тссс, не видавайте
Кондуктор маршрутки• 28 сентября в 18:48
Автор, мой вам совет если плохо, лучше скорую и проблемы нет. А дальше уже решать что делать с парнем.
Вот позавчера мне было плохо. Вызвала скорую сама себе, сама им открыла, ребенка в другую комнату отправила, оо больрицы отказалась, укол получила, проводила красивых ребят в мед форме и все прошло. От драмы еще хуже. Это бы у вас заняло меньше времени, чем ждать парня.
Нашли в капусте• 28 сентября в 18:48
Ответ дляРожева юбка
Якби Ви блювали кров´ю, то Вас би вже не було. Хай хлопець тікає, Ви якась дуже хвороблива
Рожева юбка
• 28 сентября в 18:49
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так що - повертайтесь до мами.
А вам мабуть ніколи не зрозуміти як це коли дійсно погано.Тому ця розмова не для вас
Ответ дляРожева юбка
И какой укол вам помогает? Он должен быть постоянно в аптечке в таком случае
Чупокабра• 28 сентября в 18:49
Ответ дляМиззери
Ви зараз в Польщі, спробуйте migromin, він продається без рецепту. Це сину порадили в аптеці навзамін моєго рецептурного. На диво, мені допомагає, хоча вже не діяв навіть ibum 600. Головне відразу випити, не допускати до рвоти.
Чупокабра• 28 сентября в 18:50
Ответ дляВсе питаю зарання
ага)))0 така менструація, що аж через горло виходить
Рожева юбка
• 28 сентября в 18:51
Ответ дляТримаю свічку
Нет это не подвиг.
’Подвиг’ сказать человеку:
- Иди к друзьям, без проблем!
’Подвиг’ сказать человеку:
- Иди к друзьям, без проблем!
Фу,проходіть повз,ваша думка не адекватна,ви або не читаєте,або навіть.. не знаю шо сказати