Ждун с Нибиру• 28 сентября в 19:02
Купила форель 1,5 кг по -25% і викинула
В Сільпо взяла шматок форелі під -25%, у вакуумі, 1,5 кг. Вдома відкрила, а вона смердить. Усю викинула....і грошей шкода, бо не так часто її їм ту червону рибу. Я просто так, понити...
Ждун с Нибиру
• 28 сентября в 19:54
Подарували мені знижку 100 грн на наступну покупку. При цьому ця риба обійшлася в 544 грн
Колишня муза• 28 сентября в 20:04
Ответ дляЖдун с Нибиру
очень странно.. вы сказали что рыба испорчена?? я на днях получила доставку со слипшимися в одну массу размороженными пельменями. курьер уже ушел конечно, то написала тут же им, без фото или чего бы то ни было - они предложили возместить сумму пельменей бонусами и 50 грн добавили. Еще и спросили, устроит ли меня такая компенсация. Будьте настойчивее, так и напишите, что рыбу за 544 грн выбрасываете и 100 грн вас не устроит!
Пліснявілий сир• 28 сентября в 21:05
Ответ дляКашка-маняшка
Доброго вечора, авторе! Я писала на гарячу лінію і через місяць, вони мені повернули за не свіжу рибу бонусами і плюс на 50 грн ваучер. Я думаю, що і Вам повернуть без проблем
Мені за добу все повернули
Успокойся_Успокойся• 28 сентября в 22:39
Ответ дляВідповів всім
Мені чек не друкують взагалі, такі налаштування. Електронний в додатку тільки. Куди його нести??
При чем здесь вы ?Автору чек друкуют.
Мэри Попкинс• 28 сентября в 23:15
Ответ дляКолишня муза
Так, я гнилі авокадо, які привіз кур´єр, просто сфотографувала, написала на гарячу лінію, додала фото. Повернули гроші на карту, додали 50 гривень компенсації.
Відповів всім• 29 сентября в 00:14
Ответ дляУспокойся_Успокойся
При чем здесь вы ?Автору чек друкуют.
При тому, що за наявності електронного чека (у автора він теж є) не треба нічого нікуди нести.
Ждун с Нибиру
• 29 сентября в 11:39
Отже, дівчата, дякую всім, хто радив написати їм. Кошти повернули, рибу я нікуди назад не несла