ВсеЧетко• 28 сентября в 19:50
А підствітка квітки звичайною лампою то ок?
Поясніть щодо досвічування квітів будь ласка. В мене на столику біля ліжка стоїть лампа-нічник з жовтим та білим світлом.
Там же я періодично забираю ставлю квітки з балкону - то заміокулькас, то фікус, тощо.
Чи ось та підсвітка взимку нічником протягом кількох вечірніх годин якось заміняє рослинам світло?
Котомафия• 28 сентября в 20:03
Я всё досвечиваю обычными ’холодными’ LED лампами (6400 К). Но не менее 12 часов в сутки, в дневное время.
Позитивна• 28 сентября в 20:05
Бензопирен• 28 сентября в 20:26
Ответ дляПозитивна
І в мене звичайні лед лампи теплого світла служать досвіткою для рослин.
Все добре, гарно ростуть
Але ж у вас не кротони. Хз чи розфарбувалися б кротони під такою лампою - скоріше ні
Позитивна• 28 сентября в 20:29
Ответ дляБензопирен
Фікус беліз гарно рофарбовується, йому світло потрібно не менше ніж кротону)
Але є і кротон, теж все добре
Всех в сад• 28 сентября в 20:58
У мене фіалки підсвічуюються тим, що знайшла у магазині.
Нормально ростуть і квітнуть.