Кумедна• 28 сентября в 20:16
Вітаміни реально допомогли вам менше хворіти взимку?
Брюнетка в Мармеладе• 28 сентября в 20:21
Ми з першого класу дочки всією родиною пʼємо вітаміни. Ми реально хворіємо набагато менше і легше. Ось ці завжди у нас на столі. З вересня по середину травня. Зараз дочка в 9му класі
Люблю порядок• 28 сентября в 20:27
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Нет смысла в таких мультивитаминах, многие из вашего списка сдруг с другом не работают(антагонисты) и становятся бессмыслеными. Тем более там высокое превышение суточной дозы.
Брюнетка в Мармеладе• 28 сентября в 20:29
Ответ дляЛюблю порядок
Я нікого не переконую ні в чому і не вмовляю. Автор запитала, я скинула свій досвід. У нас в аптеці ібупрофен, в холодильнику ентерожерміна і пачка гріпаута від зняття симптомів. Діти в класі хворіють, моя ходить. Хай може ефект плацебо, чи щось ще , але мені подобається не хворіти. І повʼязуємо ми все це саме з цими вітамінами, бо раніше хворіли як і усі
Завжди недо...• 28 сентября в 20:59
Ответ дляChimbita
Есть отличное соедство Джерело) если его капельно принимать с сентября по ноябрь, добавить вит Д, и в период самой эпидемии вит С500, то можно выскочить не болея всю зиму.
Мама його приймає. Але якщо не помиляюся, там є протипоказання
Завжди недо...• 28 сентября в 21:01
Я вірю в ефективність вітамінів. Хто не вірить, нема сенсу приймать. Це як моя невістка каже, що від вітамінів ніякого ефекту немає. Я запитала, чи регулярно приймають, вона каже ні. Тільки коли не забуваємо. Ну ріллі. Який ефект буде🙁
kononenko.irunia• 28 сентября в 23:03
Ответ дляChimbita
Джерело - це каплі? Вітамін Д одночасно приймати і теж в каплях? Чи немає значення?
Дякую!
Кумедна
• 29 сентября в 12:27
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую
Кумедна
• 29 сентября в 12:28
Ответ дляChimbita
Дякую