Хочу барабульки• 29 сентября 2025
Психолог за 1600 грн, підвищена тривога, переживання- буде результат
І що психолог розповідає..
Якщо наприклад раз в тиждень стабільно займатись
Василина Семеніч• 29 сентября 2025
Ответ дляХочу барабульки
А психолог сказала що таблетки не виписує( вона просто говорить
Их выписал не психолог
Отказалась по своим причинам от услуг психолога, через пару недель случилась паническая атака. Семейная выписала
Кошка Мурка• 29 сентября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Розмови тривогу не прибирають. Це так не працює. Потрібен механізм боротьби з думками і препарати, яких психолог не призначає. Це як ріелтор,який нафіг не треба.
КПТ прекрасно работает с тревогой. Но это не только разговоры, это куча самостоятельной работы и ведение дневника, который потом разбирается с терапевтом. Медикаментозная терапия само собой, но сейчас речь про психотерапию
Хочу барабульки
• 29 сентября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Я просто думала що психолог допоможе вийти із цієї проблеми
Покаже як вийти
Шляхи вирішення проблем в житті
Цепочку дій
Щось таке
Покаже як вийти
Шляхи вирішення проблем в житті
Цепочку дій
Щось таке
Мелочунь• 29 сентября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Ну скільки реально разів в тиждень треба бесідувати?
Донька подруги 3 роки працює з гештальт-терапевтом, але покращення почалось коли психіатр 2 призначив, якийсь зранку приймає і якийсь на ніч, типу снодійного. Але гештальт-терапевт як і раніше отримує від них матеріальну допомогу. Вони обидві до неї ходять, пропрацьовують дитинство
празники не помню• 29 сентября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Середня ціна 1 години психолога 1000 грн , їх зараз дуже, ну дуже багато.
Натрапити на професіонала - це удача.
я зверталась онлайн 500грн-година. Не Київ психолог, але професійно і мені допомогла. Досвідчена, приємна.
Хочу барабульки
• 29 сентября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Их выписал не психолог
О в мене як раз ця панічна атака час від часу
раз в тиждень
То я надіюсь психолог допоможе
раз в тиждень
То я надіюсь психолог допоможе
Регионщица• 29 сентября 2025
Я взаля за 2400 пару раз и ну его нахрен..
Только больше переживаний и компаний где не хотелось бы, да еще и куча занятий и все такое
Вып глицина, вина и на работу
Хочу барабульки
• 29 сентября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Кпт як раз записалась до цього психолога …
Мелочунь• 29 сентября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Это не так. Если уже есть тревожное расстройство, то спорт поможет разве что спазм в теле убрать, но не саму тревогу и ее последствия.
Не погоджусь. Мʼязове розслаблення, отримання нейромедіаторів від фізичного навантаження прибирають тривожні думки. А якщо не допомагає, то там вже біохімічні порушення і треба пити ліки, психотерапевт не допоможе
Хочу барабульки
• 29 сентября 2025
Ответ дляпразники не помню
А де ви знайшли? В якій лікарні?
Мелочунь• 29 сентября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Не просто, а за гроші )))
Белая котичка• 29 сентября 2025
Основные приемчики реально в интернете написаны.
Дыхание, практика ´тут и сейчас´, специальная катастрофизация по расписанию, уменьшить количество интернета и добавить спорт, режим дня, бла-бла. Так годик походить а потом вам скажут ´ну у вас такая психическая конституция, живите с этим´
Если деньги непоследние - сходите, пообщаетесь.
Кошка Мурка• 29 сентября 2025
Ответ дляХочу барабульки
В тревоге это лучшая терапия, пишу из собственного опыта, у меня было тревожное расстройство. Но я принимала АД, транквилизаторы и уже после прошла терапию, сейчас в случае, когда тревога подступает, я уже не веду дневник, а мысленно раскладываю ситуацию по схеме и тем самым ее купирую сразу же. Таблетки почти 3 года не принимаю
Хочу барабульки
• 29 сентября 2025
Ответ дляБелая котичка
Оце хочу щоб вона розказала
Навчила )
празники не помню• 29 сентября 2025
Ответ дляХочу барабульки
А де ви знайшли? В якій лікарні?
не в лікарні. Сарафанне радіо). Зверталась колега-якось в розмові казала, що реально допомогла їй психолог. Я і собі просто так взяла номер. а от і мені пригодився.
Мелочунь• 29 сентября 2025
Ответ дляПростоваля
У мене є дві знайомі психологині (однокласниці), яким самим не завадив би психолог. А від сплати великих сум за годину сумнівного спілкування мені особисто стало б тільки гірше. Нічого не допомагає краще, ніж фізична активність — наприклад, прогулянки на свіжому повітрі. А ще ці гроші можна витратити на себе, купивши те, чого раніше не дозволяли.
Психолог допомагає лише тоді, коли в нього віриш. Це ефект плацебо.
Тож краще повірте в себе 🩷
В мене 3 знайомих психологині і всі вони потребують допомоги, всі з конкретними тарганами в голові, одна реально теж щось там з кимось пропрацьовує
ЯблокоРаздора• 29 сентября 2025
Я б порадила звернутись до emdr спеціаліста хорошого. Як пропрацюєте гострі стани, далі навіть самі собі можете допомагати, є протоколи в ютубі. Але з панічками самі не беріться
Хочу барабульки
• 29 сентября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Оце ж про цю схему розказав психолог вам?
Лялькодзьоб• 29 сентября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Согласна с вами полностью.
Учусь сейчас как раз.
Василина Семеніч• 29 сентября 2025
Ответ дляпразники не помню
Можете поделиться контактами?
Кошка Мурка• 29 сентября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Да, она учила заполнять дневник, мы расписывали схемы раскладки каждой ситуации и после разбирали то, что я записывала в течение недели.
Мелочунь• 29 сентября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Є підвищена тривожність і є психіатричні діагнози, одним з симптомів яких є тривожність. Тому спочатку до психіатра виключити патологію і потім в спорт/прогулянки тощо
Хочу барабульки
• 29 сентября 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Ось саме панічна атака в мене… я через неї звернулась до психолога
Бо дихання не допомогло з джіпіті.. те що він радив ще більше мене накручувало
Белая котичка• 29 сентября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Оце хочу щоб вона розказала
Навчила )
Ну тогда ж только если психолог КПТ практикует, никаких психоанализов или простигосподи гипнотерапевтов. Удачи вам, пусть у вас все будет эффективно. Осознание вашей тревоги и попытка с ней бороться - уже отличное начало.
Радикальная• 29 сентября 2025
Ответ дляМелочунь
От реально, за 6500-7000 грн на місяць можна ходити на персональні тренування 2 рази на тиждень. І то більше толку буде. Крепатура всі тривоги розжене
А как по мне вот это больше деньги на ветер, чем психотерапевт)
Василина Семеніч• 29 сентября 2025
Ответ дляМелочунь
Супервизия это нормальное явление во всем мире
празники не помню• 29 сентября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Можете поделиться контактами?
номер є, а інстаграм вона не веде принципово-каже -я не працюю на розкрутку чи рекламу. 050-7878798
Василина Семеніч• 29 сентября 2025
Ответ дляпразники не помню
Спасибо