Байрактара• Изменено 02 сентября в 22:58

Вам помог психолог?

Вам помог психолог? У меня очень запущенное состояние, окр, невроз, потеря близкого человека, постоянно плачу. Уже начались болячки и боли по телу от нервов. Понимаю, что тянуть дальше некуда, но и надежды особо нет, что мне помогут
Вмію заміряти найкраще• 02 сентября в 22:59
Помог
Дівчина Гілмор• 02 сентября в 22:59
Мабуть час до психіатра звернутися. Бо психолог тільки про ’пагаваріть’
Оле Лукойе• 02 сентября в 23:00
Це до психотерапевта і психіатра, якщо потрібна медикаментозна підтримка
Чтооооооооооо?• 02 сентября в 23:00
Помог.
Жена аллигатора• 02 сентября в 23:00
Если вопрос денег не стоит, то надо пробовать. Если денег нет, то придётся так и жить дальше. Имея деньги глупо не пробовать.
ПП-шница• 02 сентября в 23:01
Помогает всегда
Я тертий жук• 02 сентября в 23:02
Допоміг.
Але це реально дорого.
Тому якщо зовсім все погано, то варто звертатися.
Якщо є шанс самій вивезти, то мені було б тупо шкода мінімум 8000 грн. на це
А поговорить?• 02 сентября в 23:02
Была у двух психотпрапевтов не очент зашли,или просто мало ходила,плюс надо выполнять задания ...Пью антидепрессанты
И хочу опять к психотерапевту,но нет пока грошей
Прикуси Язика• 02 сентября в 23:15
Я-психолог. Вам к психотерапевту.
АдеКВАтная• 02 сентября в 23:16
Вам помогут.
Я так понимаю, у психиатра вы уже были? Вы указали диагнозы. Препараты принимаете?
Вам к психотерапевту, а не психологу.
АдеКВАтная• 02 сентября в 23:18
Ответ дляЯ тертий жук
Допоміг.
Але це реально дорого.
8000 за яку кількість сеансів?
Говорю-балакаю• 02 сентября в 23:19
Разложите на пальцах разницу между психологом,психотерапевтом и психиатром
Я матуся, мені можно• 02 сентября в 23:21
Не дарма у вас надії немає на допомогу від психолога.
До 3 різних я зверталась (різні запити і в різні періоди життя) і, на жаль, жоден не допоміг.
В цілому так мені і говорили - психолог не вирішує проблем і не дає порад.
Зі свого досвіду так і не зрозуміла для чого до них звертатись. Витрачений час і кошти і, що гірше, - марні надії на допомогу.
Ушла и Пришла• 02 сентября в 23:26
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Наверое, помогает, если человеку нужно выговориться. И выпустить пар, и все расставить по своим местам, разлодить по полочкам Конечно же, это не решает настоящие проблемы ) но помогает на них проще смотреть
Дама_с_коготками• 02 сентября в 23:39
Деньги есть на хорошего специалиста?
Сметчица• 02 сентября в 23:56
Ответ дляЯ матуся, мені можно
які у вас були запити і скільки ви ходили до одного психолога?
gaga77329• 03 сентября в 00:14
Допоміг, ПА більше не турбують
РокерША• 03 сентября в 00:14
Я відвідую психолога травмотерапевта, метод emdr, без ліків.
Ефект є і помітний - спогад про травмуючі подію став наче емоційно завершеним і вже пережитим, він мене не тригерить і я більше не боюся повторення.
Тобто це не класичні сесії ’поговорити’, мені насправді на сесіях дуже бракує саме розмов, але в цьому методі опрацювання травматичного спогаду строго по алгоритму, зайвого не поговориш.
Ну і проблема, бо складних травмуючих подій в житті було кілька, всього не опрацюєш - довго і дорого.
РокерША• 03 сентября в 00:28
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Просто не знайшли ’свого’.
Я теж до психологів ставилася упереджено, був негативний досвід в юності.
А тут нарешті спочатку дійшла ’до межі’, а потім умовно ’дозріла’ і наважилася звернутися. Але до цього моменту в мене склалися сприятливі умови і така собі ’підготовка’ - працюю на рецепції одного закладу і по роботі була можливість тісно поспілкуватися з кількома психологами і певний час відвідувати групові заняття.
Після цього мене накрило і таки дозріла до індивідуальних сесій. До психологів на роботі звернутися не могла - етичний кодекс не дозволяє займатися індивідуально, то звернулася до конкурентів.
Навмання, взагалі не обирала конкретного психолога, але дуже пощастило, з першого разу відчула, що це ’мій’ психолог.
І так, прямих порад не дає, але я щоразу вражена від її наводящих питань і коментарів - сама б я себе про таке не питала і не задумувалась, хоч питання наче очевидні. І часом шокована від своїх відповідей-рефлексій, іноді навіть всього не запам´ятаю і не відтворює - 100% підсвідомість включається.
Говорю-балакаю• 03 сентября в 00:28
Дуже дорого
РокерША• 03 сентября в 00:34
Ответ дляГоворю-балакаю
З психологом можна просто поговорити, але, приміром, птср чи травму не опрацюєте. Тобто психолога можна при легкій тривожності, низькій самооцінці, проблемах в стосунках чи вихованні.
Психотерапевт вже для корекції, але можна взагалі без ліків. При птср, фобіях, депресіях. Одним з напрямків психотерапії є травмотерапія - в тому числі після аварій, згвалтувань, насильства.
Психіатр - лікар, має медичну освіту і лікує препаратами.
Я матуся, мені можно• 03 сентября в 00:34
Ответ дляСметчица
1. Питання самоідентифікації, гендерна, екзистенційна та професійна криза.
2. Проживання втрати.
3. Депресія.
Найдовше ходила 6 місяців. Результат 0 (або й ’мінусовий’) в усіх випадках.
Це різні психологи були у різний час. Постійно чула сторонні коментарі, що ’просто ЦЕ Я не знайшла свого психолога, а не психологи не такі’.
Упередженого ставлення не маю, всіх психологів не оцінюю по своєму невдалому досвіду. Але й бажання та аргументів звертатись до них не маю.
Пекельнi Борошна• 03 сентября в 00:36
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Я тоже три раза обращалась в течении жизни

Первый и второй раз с конкретными и небольшими проблемами
По времени это было по 5-6 сеансов
Очень помогло
Проблемы свои решила

А недавно у меня совсем навалилось
Уже дошло до панических атак
Я вообще не могла нормально функционировать
Постоянно думала о своих тех проблемах
Плакала
Не могла никак понять это всё
Там вскрылись для меня достаточно тяжелые моменты связанные с мамой
Занималась с психотерапевтом чуть больше года
Смогла разобраться в себе
Качество жизни намного улучшилось! Плюс параллельно решились многие проблемы и вопросы, которые я даже и не связывала со своей проблемой
И тянулись они похоже давно

Я считала мне эта вся терапия обошлась в 1,5 тысячи долларов
Может можно было и быстрее это сделать, но финансово мне было нормально плюс у меня этот год когда я была уже в терапии случилось очень много плохого и тяжелого
Так что мне терапевт помогла плюс ко всему в моменте
Просто это вытянуть и пережить
Я матуся, мені можно• 03 сентября в 00:39
Ответ дляРокерША
Просто не знайшли ’свого’.
Відповіла на попередній коментар.
Про ’не знайшла свого’ чула мільйон разів) Але більше не маю ні бажання, ні аргументів щоб його шукати. 3 рази по рекомендаціях - це не 1.
Мені справді більш дієво виявилось спрямовувати свої сили на себе, а не на пошук та віру в психологів.
Упередженого ставлення не маю при цьому. Цілком допускаю, що теоретично десь існують класні, професійні психологи, які комусь якось допомагають) Мій досвід - тільки мій, не переношу його не всіх, але коли запитують, то ділюсь який він.
Я тертий жук• 03 сентября в 07:43
Ответ дляАдеКВАтная
8000 за яку кількість сеансів?
4, такі ціни зараз.
Це мінімум на місяць