Или это просто обман
Мой мч уверен что там хорошие скидки, а на алиэкспресс фукает. Говорит что при добавлении в корзину снижается цена, но я не верю
Там звичайний китайський сайт, не знаю чи дешевше там, ніж на Алі, я якось не порівнювала ціни. Але мені подобається, що в Харків доставляють, на відміну, від Алі (так, з Алі теж можна замовити, але треба вигадувати якусь іншу адресу, індекс свій писати- заморочливо). Що означає - падає ціна, коли додаєш в корзину? Вони пишуть, що типу тільки сьогодні,тільки для вас ось така ціна, а по факту, вона в принципі така, як мені здається
Ответ дляМайена
Как раз на Али экспресс те же товары дешевле
Ответ дляМайена
Я сравнивала