ЯблокоРаздора• 29 сентября в 18:19
Клининг?
Вынужденно сейчас работаю в сфере клининга. Была сегодня у женщины, у которой частный дом. Помыть окна 7 штук, протереть везде пыль, попылесосить, помыть полы. Платит за 5 часов. Я все это сделала. Она говорит, что попробовала плитку на кухне и чувствует, что грязная. Я говорю, что кухню генерально не мыла, для этого нужно ещё минимум 2 часа. Очень удивилась она. Разве человек не понимает, сколько времени нужно на такую уборку?
Айпишница• 29 сентября в 19:26
Ответ дляВесняний Марафон
Мені щиро шкода наших жінок в таких умовах. Спробувала б вона самостійно це зробити, за такий час. Я одну духовку можу пів дня мити. Нагріла, намастила, покисло , потерла. Це купа часу.
Я вдома також вместе роблю довго і з відпочинком, перервами. Мені здається вони все розуміють, але ж оплата погодинна.Вона в перший раз ще зайшла після прибирання,і почала підлогу царапати, підлога чорний камінь, залишилася плямка(
Ms. Похвала• 29 сентября в 19:34
Ответ дляТракторні війська
Де це так дешево?
А що з 290грн маєте ви?
Це дуже мало. Якщо зайти на сайт клінінгової компанії, то за таку роботу попросили би 4500, і це без вікон.
7 вікон вимити. Це здуріти можна.
Ms. Похвала• 29 сентября в 19:39
Ответ дляАйпишница
Блін, ну підлогу саму вимити, щоб ідеально, з випарювачем і щітками-це години 2, так точно. І це в мене чисто і кухня невелика, підлога кожного дня миється, але якщо заходитися мити шви, то так і затягнеться. Приколупатися можна до всього так
Айпишница• 29 сентября в 19:40
Ответ дляMs. Похвала
Згодна
Тракторні війська• 29 сентября в 20:29
Ответ дляMs. Похвала
7 вікон вимити. Це здуріти можна.
Повністю підтримую. Я в шоці від ціни.
У мене однушку 37кв м, 8 вікон (+4 дзеркала шафа-купе) перед квартирантами (ми там жили, квартира була в максимально нормальному стані) генерально мили 6 годин (у ванній плитку, на кухні фасади, ПМ, холодильник, духовку), заплатила 6500грн, 2 клінера було. Тобто на 1 людину за 1 годину 540грн виходить
Я такая наивная• 29 сентября в 20:31
Ну я в Києві підпрацьовую прибиранням. У мене всього лише два клієнти бо можу працювати тільки на вихідних, а не всім нажаль так підходить. Так ось один барбершоп коштує 500 грн, я там працюю 3 години, тобто 150 виходить.. але мені зручно що в сусідньому будинку, хоча теж треба ретельно багато волосся там, тобто свої складнощі. Квартиру другий обʼєкт я мию за 1200, там працюю 5 годин тобто виходить 240 за годину. Але вікна би я не стала мити за 180/ годину. У нас на вікна завжди окрема ціна 150-250 грн в залежності від виду вікна та загальної кількості їх. Сім штук це здуріти можна.
ЯблокоРаздора
• 29 сентября в 20:44
Ответ дляЯ такая наивная
Ноги зараз гудуть, бо то по драбині ще треба, будинок високий
ЯблокоРаздора
• 29 сентября в 20:45
Ответ дляЯ такая наивная
На роботу нелегко влаштуватись. Приватно не дуже хочуть брати