Дона Ко Ко• 29 сентября 2025
Камера в автомобіль
Авто стоїть на вулиці. Хочу поставити в нього камеру, щоб бачити хто до машини підходить. Чи є така камера. Порадьте.
Мост_Устал• 29 сентября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Нашо вам знать хто до машини підходить?
Коли люди паркуються там, де не можна, то дуже нервують, щоб їх тарантаси не постраждали.
Полтавська галушка• 29 сентября 2025
Вам в хороший магазин авторегистраторов. У меня регик записывает перед зад и салон. Включается на движение и толчок авто.
Дона Ко Ко
• 29 сентября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Який у Вас?