Чтооооооооооо?• 30 сентября 2025
Цікавить ваша думка на рахунок наступного…
Святкування ДН у закладі. Серед присутніх гостей сімʼя: мама, хлопчик 6 років і його вітчим.
В ході розмови з кимось із присутніх дорослих, дитина каже: «Я дуже люблю, умовно, Васю (вітчима). Він все для мене робить: годує, одягає, взуває…». І тд в такому дусі, декілька разів за вечір. Люди у захваті. «Оце виховання!», «Яка ж дитина!»…. Я, в шоці.
Які почуття це викликає у вас? Зі мною щось не так)?
PS: сімʼя нормальна, фінансово досить забезпечена.
Невгамовна сила• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Ви не жартуєте? Як Ви собі уявляєте, дитина шести років хвалиться який у мене батько - годує мене?
Зовсім порадниця зкотилася.
Скотилася до чого? Я років з трьох себе пам´ятаю і усвідомлюю хто для мене що, робив і хто не робив нічого. Ставлення пам´ятаю і розумію що відбувалось. Якщо у вас в 6 років був розвиток на рівні немовляти, то не всі діти однакові.
Чарівна патика• 30 сентября 2025
Колись прийшла до мене хрещениця. І зайшла на кухню, там моя мама була і каже тьотя, дай мені курочку)))
Сиділа і їла. Мама моя це відчула, як дитину не кормлять. Насправді, моя хрещениця перегодована і мала зайву вагу.
Довелось мамі пояснювати, що дитина не заголожена. Ну любить поїсти
Мудрецыха мира• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я мама двох. Не можу навіть уявити собі чогось подібного. І, зовсім не впевнена, що мені б хотілося такої «вдячності» і такого виховання. Не розумію, як це може викликати схвалення у дорослих людей і не викликати підозр.
Підозр у чому? Ну наверняка мама старается наладить отношения между ребенком и отчимом и нахваливает, вроде криминала нет
Чтооооооооооо?
• 30 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Это как моя младшая дочь)) и возраст такой же.
Были на ДР и аниматоры делали детям мороженое в стаканчики, она взяла 2 пустых стаканчика и кричит (там шумно, музыка), мне два, мне и маме!
Торт им дали (взрослые в отдельном зале), она забегает с половиной своего куска ко мне - мамочка, это тебе, я не знала, дают ли и Вам торт.
Сели смотреть шоу, она притащила мне мягкое кресло мешок, садись с нами (шоу было только для детей, взрослые сидели в другом зале).
И другие родители ей стали что-то говорить типа ты молодец, так любишь маму и она как Вы пишете - моя мама самая любимая, самая красивая)
Мені здається, це дещо інше… По дитині видно, чи є для неї ця поведінка природньою чи це вимушена акція.
Невгамовна сила• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Над хлопчиком стояли з ремінцем? Його змушували це говорити? Ви про що взагалі?
Чарівна патика• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Це була прям завчена фраза? Спеціально для свята
Чтооооооооооо?
• 30 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
А є привід?
Мені здавався цілком адекватним, нормальним батьком і чоловіком. Але, це ж моє субʼєктивне враження. Як воно там насправді…
Синди Кроуфорд• 30 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Чого раптом кожного дня строчать? Дитина сама не бачить як до нього ставляться?
Є анекдот. хлопець перед шлюбом фарбує статевий орган зеленкою, а на логічне запитання дівчини ставить зустрічне питання, де вона бачила іншого кольору
Нормальній дитині зазвичай і на думку не спадає видавати такі коментарі про які пише автор
Невгамовна сила• 30 сентября 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
А нормальність хто оприділяє ви, ви експерт з дитячої нормальності? Якщо рідний тато нічого для хлопчика не робив, то на контрасті все може бути.
побольшомусекретику• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Аналогічне враження.
Для мене дитина, 6-ти років, яка відчуває таку вдячність за їжу - це якийсь сюр…(((
Да ничего он не чувствует, єто не его слова.
Ананомчикус• 30 сентября 2025
Так может он действительно любит того Васю. Может он с ним намного больше времени проводит чем родной отец.
А слова не показатель.
Синди Кроуфорд• 30 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Тоб-то ваші теж вас та вашого чоловіка нахвалюють перед іншими дорослими? Театр абсурду. У вас взагалі є діти?
Чтооооооооооо?
• 30 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Було видно, що дитина не хоче більше їсти. Але, він доїв все із тарілки зі словами : «Не можна перебирати їжею. Їсти треба все. Не можна їжу залишати»(((((
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мой папа на людях самый лучший муж и отец был ))) но это только на людях.
так что автор следите лучше за своей семьей, уверена ваши знакомые сами разберутся ….
мистерЛяпсус• 30 сентября 2025
У меня брат женился на женщине с дочкой от первого брака. Пришли они в гости, были дети, мой, крестного и племянники мужа (у всех полные семьи). И та девочка тоже всем говорила (про моего брата) «в вот мой папа то и то делает», «а вот у моего папы тоже есть машина», хотя в семье она его папой не называла. Просто ей очень хотелось быть как все, с папой и мамой.
Ананомчикус• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Это ему и бабушка могла сказать, в садике/ школе, услышал где-то, мало ли. Просто вы одну версию только для себя разглядываете.
Даже если и так как вы все видите что это меняет? Вы пойдете делать Васе замечание? Маме ребенка? Нет...
Чтооооооооооо?
• 30 сентября 2025
Я знаю, що рідний батько, якийсь час тому, дзвонив декільком їхнім з дружиною, спільним знайомим і цікавився, чи не ображають дитину в сімʼї?
Чомусь в нього виникли такі думки?
Я тепер думаю, можливо, мені треба з ним поговорити… Чи це, дійсно, зі мною щось не так. Не хочеться опинитися винною і виглядати ідіоткою(
Чомусь в нього виникли такі думки?
мистерЛяпсус• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чомусь в нього виникли такі думки?
А почему бы папе не проводить время с сыном, чтоб сын мог сам рассказывать про Васю? Почему нужна эта показушность для друзей, «как я переживаю за своего сына»?
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чомусь в нього виникли такі думки?
У вас руки чешутся разрушить чужую семью , еще раз — у вас своей нет ? Это больше на зависть похоже …
Ананомчикус• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чомусь в нього виникли такі думки?
Автор, вы не многовато на себя берете? По-моему, это не ваше дело.. Вы кроме своих каких-то догадок и фантазий ничего не имеете в аргументах.
Чтооооооооооо?
• 30 сентября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Йому не дозволяють бачитись щ дитиною. Наскільки мені відомо, він подав позов до суду.
Ананомчикус• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чего вы туда лезете вообще?
Чтооооооооооо?
• 30 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
Та не збираюся я нічого «рушить»(
Дитину, дійсно, шкода.
Щасливі діти не виглядають так. І не поводять себе так.
Дитину, дійсно, шкода.
мистерЛяпсус• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну думаю, что неспроста ему не разрешают видеть сына. Что он жене сделал, интересно….. нормальному отцу разрешили бы видеться с сыном. Отсюда и любовь к Васе у ребенка, папы то нет в его жизни. А ребенку хочется чтоб как у всех, и мама и папа, и он.
Безпринципова• 30 сентября 2025
Мій шестирічний син навіть не в курсі, що за це треба цінувати батьків. Я впевнена, що та дитина повторює слова дорослих - бо такі висновки вимагають певного рівня абстрактного мислення, самі діти в 6 років до цього не додумаються зазвичай. Ну і почуття вдячності - це теж не для цього віку
Чтооооооооооо?
• 30 сентября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Бо новий «папа» проти зустрічей і спілкування.
Ананомчикус• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
А вы в этой всей истории кто?
мистерЛяпсус• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Значит есть на то причины
Чтооооооооооо?
• 30 сентября 2025
Ответ дляАнаномчикус
А вы в этой всей истории кто?
Стороння особа по факту.