Бентливуман• 30 сентября в 14:45

Розвели квартиранти.

Майже, рік у мене орендували квартиру два друга. Ось один виїхав за кордон і я почала активно шукати до нього на підселення. Важко знайти окрему людину. Частіше шукає сім´я, або друзі, або подруги, а от окремо людину, до зовсім чужої людини в квартиру виявилося ще тим квестом. По термінах пошук зайняв три дні. Мій квартирант сказав, що навіть якщо не вдасться знайти, то батьки будуть оплачувати другу кімнату, бо зїзджати він не хоче, йому все подобається. І тут телефонує хлопець, того ж віку, що мій орендар. Домовилися на перегляд, але уточнив, чи можливо вставити замок в двері його кімнати, бо має дорогу техніку. Я погодилася. Йому все сподобалося, але попросив комп´ютерного стола. Я також погодилася. Він так наполегливо хотів його обрати сам, що я не стала заперечувати. Сказав, що стіл буде в межах 3000 грн і чек він мені скине. Ок. В день заселення він купив стола і скинув фото як все облаштував. Можливо, через це на наступний день мені підтягнулися різні варіанти комп´ютерних столів. Але поки історія далі.
Я приїхала в день заселення з тортиком для хлопців. Ми поспілкувалися. Він скинув мені кошти за мінусом 2400 грн вартість стола. Але я ніякого чека не просила і навіть не думала про те. На наступний день мені в браузері підтягуються комп´ютерні столи і саме цей стіл за ціною 1750 грн. Я телефоную щоб скинув чек. Але він його що? Правильно. Загубив! Потім я сказала, що не потрібно з першого дня займатися такими справами, це дуже неприємно в низько. Але виявляється, що все чесно, бо це збірка і доставка. WTF??? По перше ми не домовлялися про такі послуги, а по друге, подивіться на цей стіл, яка нафіг збірка? До речі, мій перший квартирант був в курсі всієї цієї схеми і від цього мені ще сумніше.
Я була не проти дорожчого, я не перевіряла ті чеки. Я повірила людині.
Якось неприємно так.
Щоб робили на моєму місці?
Каркуша Клара• 30 сентября в 15:17
Ответ дляМіряю від одиниці
Мань, зате в тебе станок і вдень і вночі працює)
ну угор
аю все как вы не понимаете.
Міряю від одиниці• 30 сентября в 15:17
Ответ дляКаркуша Клара
где ваши старые методички?давайте голод нищета нетсвета всеумрем
Не цікава ти стала. Одні й ті ж слова і фрази в кожній темі.
Анютины ласки• 30 сентября в 15:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б не знімала кімнату, тому не знаю як можна.
Я б не здавала покімнатно і тд, але я суджу по собі, по своїм квартирам і ремонтам, я б ніколи і ні за що не погодилась врізати замок в міжкімнатні двері. Я б висилила квартиранта і здала б одним людям.
Якщо у автора квартира під здачу, то це правильне ріщення. Я б теж дозволила врізати замок, але сама б його обрала, сама замовила майстра і контролювала цей процес. І поставила б точно такий же замок в інші двері
Каркуша Клара• 30 сентября в 15:18
афтор а ваш бывший квартирант в лондон уехаел где эти патриоты или куда
Вот Она Я• 30 сентября в 15:18
Ответ дляаромат Жука
Зачем вы покупали стол? Пусть сам бы себе покупал
Я прожила всю жизнь на сьеме, ничего не покупали арендодатели
Покупают, если оговаривается в момент просмотра квартиры. Например мы смотрели квартиру, нигде не было ни штор ни карнизов, потому что хозяева аллергики, но жить там невозможно, так как солнце светит, ночью фонарь и так далее. Мы сказали, что сняли бы квартиру, если бы шторы были, хозяеыа согласились их организовать. Предлагали нам самим все сделать, а они оплатят, но мне эти истории как у автора не нравятся, поэтому сошлись, что они сами все делают в своей квартире, а тогда мы заезжаем. Остальное, что не было оговорено на просмотре, это уже наши дела и потребности. У автора тоже стол был оговорен на момент осмотра квартиры. Так что 🤷‍♀️
Khmelnichanka• 30 сентября в 15:18
Ответ дляLove_Love_Love_
А врізати замок в міжкімнатні двері, вам як? Типу зовсім не шкода дверей, цікаво що там за двері.
Ну, якщо живуть різні чужі люди, то це наче й логічно. Власниця могла не погодитись на то, звісно, алемй знайти другого квартиранта було б складніше.
Дякую_аж_підскакую• 30 сентября в 15:18
Сами себе проблемы создаете. Изначально квартирант Вам сказал что сам готов доплачивать.
Каркуша Клара• 30 сентября в 15:19
Ответ дляМіряю від одиниці
и я о том же.совсем обленились шоколадо мертветчуковские троли
Мотористка• 30 сентября в 15:19
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Меня больше удивило что вы с тортом приперлись
Автор мужчинами не разбрасывается🤣
Вот Она Я• 30 сентября в 15:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ок, ви зробили ремонт, поставили двері, ви б погодились врізати в низ замок?
Я б ніколи в житті на це не пішла.
А якщо двері старі то відповідно і квартира без ремонту, відповідно і ціна не висока, то нах там новий стіл за 3к?
Тоді житло не здають окремим людям. Хіба ні?
Каркуша Клара• 30 сентября в 15:20
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
она тро ло ло
Каркуша Клара• 30 сентября в 15:21
и приперлась она не с тортом а с петросянскими темками
Вот Она Я• 30 сентября в 15:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Каркуша Клара• 30 сентября в 15:21
зачем клепать смешную историю если петя просит просто написать-уезжайте за границу все .
Каркуша Клара• 30 сентября в 15:22
совсем обленились шоколадо мертветчуковские боты ноль фантазии
Ну ниче се• 30 сентября в 15:23
Автор, вы не в себе.. успокойтесь уже. Согласились на стол , закройте тему, с доставкой и сборкой такая сумма и будет. Я бы на стол не согласилась, тебе надо, покупай САМ. А а вашем случае надо было принимать участие в покупке ,а не щёлкать.
Творог для розжига• 30 сентября в 15:23
Ответ дляБентливуман
Те, що ми не домовлялися про доставку і збірку.
Ви на стіл за три штуки домовлялися
Love_Love_Love_• 30 сентября в 15:24
Ответ дляВот Она Я
Удалено администрацией...
Звезда в шоке• 30 сентября в 15:24
Парень потратил день чтоб поехать выбрать, купить, доставить этот стол, Вам в комнату поставить... Вы что там уже совсем?? Это он ещё и мало назвал..надо было за такую услугу 5 тыс вообще просить.
Вот Она Я• 30 сентября в 15:24
Ответ дляНу ниче се
Если бы мне так сказали, то я бы ответила - живи сама, а я найду комнату со столом. Зачем мне он потом нужен при переезде.
Звезда в шоке• 30 сентября в 15:25
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Меня тоже удивило.
Ну ниче се• 30 сентября в 15:25
Ответ дляВот Она Я
Да! Поэтому надо было принимать участие в покупке! Искать дешевле ! А не щёлкать))! Ещё раз повторюсь
Звезда в шоке• 30 сентября в 15:26
Ответ дляНайщасливіша
Спросите в каком магазине покупал, узнайте там цену.
Если у Вас была договоренность, что стол за Ваш счёт, не думаю, что он мониторил цены. Ему все равно.
В интернет магазине дешевле, а в реальном магазине дороже все всегда.
Love_Love_Love_• 30 сентября в 15:26
Ответ дляВот Она Я
Ну, бо ви ж єдина потенційна квартираннтка на світі
Такі смішні люди.
Ну ниче се• 30 сентября в 15:26
Ответ дляЗвезда в шоке
Удалено администрацией...
Вот Она Я• 30 сентября в 15:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Такі смішні люди.
Та й ваша квартира не одна на світі 😂🤦‍♀️
Бідося• 30 сентября в 15:30
Ответ дляКаркуша Клара
я не поняла у шоколадо мертветчуковской ботни перестали методички штамповать?
Только вы не перестаёте вашу однообразную хрень строчить невпопад в каждую тему!
Рожева юбка• 30 сентября в 15:31
Мене вибісила їх поведінка.
Тепер кран поміняють і візьмуть накрутять теж ціну.Ви не будете ніколи спокійні з цими хлопцями.
Я би вигнала нового.а старого попередила б.
Мій вибирав чудовий стіл за 1500 в юску.
Ушла и Пришла• 30 сентября в 15:34
Ответ длятянитолкайка
🤦 господи, я оказывается самая адекватная хозяйка: онлайн заселилась семья, онлайн все вопросы, онлайн выселились, все деньги на карту 🤦 торты, столы, замки в комнату, соседи 🙈🙈🙈
у меня квартиранты жили напротив меня - не заходила к ним даже)
Рожева юбка• 30 сентября в 15:35
Ответ дляКаркуша Клара
зачем ИИ просить что б помог написать темку если можно сразу указать-уезжают 19ти летние за границу я угораю с этой шоколадо мертветчуковской ботни
Яка у вас норма коментів?