Бентливуман• 30 сентября в 14:45

Розвели квартиранти.

Майже, рік у мене орендували квартиру два друга. Ось один виїхав за кордон і я почала активно шукати до нього на підселення. Важко знайти окрему людину. Частіше шукає сім´я, або друзі, або подруги, а от окремо людину, до зовсім чужої людини в квартиру виявилося ще тим квестом. По термінах пошук зайняв три дні. Мій квартирант сказав, що навіть якщо не вдасться знайти, то батьки будуть оплачувати другу кімнату, бо зїзджати він не хоче, йому все подобається. І тут телефонує хлопець, того ж віку, що мій орендар. Домовилися на перегляд, але уточнив, чи можливо вставити замок в двері його кімнати, бо має дорогу техніку. Я погодилася. Йому все сподобалося, але попросив комп´ютерного стола. Я також погодилася. Він так наполегливо хотів його обрати сам, що я не стала заперечувати. Сказав, що стіл буде в межах 3000 грн і чек він мені скине. Ок. В день заселення він купив стола і скинув фото як все облаштував. Можливо, через це на наступний день мені підтягнулися різні варіанти комп´ютерних столів. Але поки історія далі.
Я приїхала в день заселення з тортиком для хлопців. Ми поспілкувалися. Він скинув мені кошти за мінусом 2400 грн вартість стола. Але я ніякого чека не просила і навіть не думала про те. На наступний день мені в браузері підтягуються комп´ютерні столи і саме цей стіл за ціною 1750 грн. Я телефоную щоб скинув чек. Але він його що? Правильно. Загубив! Потім я сказала, що не потрібно з першого дня займатися такими справами, це дуже неприємно в низько. Але виявляється, що все чесно, бо це збірка і доставка. WTF??? По перше ми не домовлялися про такі послуги, а по друге, подивіться на цей стіл, яка нафіг збірка? До речі, мій перший квартирант був в курсі всієї цієї схеми і від цього мені ще сумніше.
Я була не проти дорожчого, я не перевіряла ті чеки. Я повірила людині.
Якось неприємно так.
Щоб робили на моєму місці?
Борисфенка• 30 сентября в 21:35
Ответ дляБентливуман
Чому порожня?
Бо наступний квартирант шафу захоче чи пуфік.
Борисфенка• 30 сентября в 21:38
Ответ дляБентливуман
Бо це був сарказм. Типу, що здорові лоби але як дівчатка повелися в такій ситуації.
До речі, реакція ’здорових лбів’:
’Знайшов кімнату для зйому, купив стола, зібрав, привіз, 600 гривень зекономив хазяйці, вона приїхала увечері з тортом і сказала виселятися. Що не так, ніхто не зрозумів, хвора якась’.
Love_Love_Love_• 30 сентября в 21:40
Ответ дляВот Она Я
Просветитесь 😂😂😂😂😂😂😂
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3768317
Тут щотижня теми про мене створюють і фігню всяку пишуть, не люблять люди коли хтось краще від них
автор Бентливуман • 30 сентября в 21:40
Ответ дляБорисфенка
Та ні, там все є. Це тільки столика не вистачало.
Вот Она Я• 30 сентября в 21:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Ок 😂
автор Бентливуман • 30 сентября в 21:42
Ответ дляБорисфенка
До речі, реакція ’здорових лбів’:
І на цьому прекрасному моменті наша співпраця припиниться. Щоб і хлопці там дуже не страждали через мою ’ хворобу’.
автор Бентливуман • 30 сентября в 21:44
Оце мені тут накидали в панамку... Тема в топі. От же ніколи не підтримаєте, а ще підлиєте масла, щоб краще горіло. Дівчата... такі дівчата))
Борисфенка• 30 сентября в 21:50
Ответ дляБентливуман
Так зрозуміло, квартиранти офігіли - зробили все, як домовлялися, ви їм привезли торта і сказали виселятися.
Нормальна людська логіка ламається від ваших дій. Краще з´їхати від такої непередбачуваної хазяйки.
автор Бентливуман • 30 сентября в 21:56
Ответ дляБорисфенка
Повністю згодна з вами. Байдуже, яка там причина. Нехай би по швидше.
СамавиховуюКота• 30 сентября в 22:00
Боже ,вы максимально странная тетка
У вас надо....?
Я бы от вас съехала
Каркуша Клара• 30 сентября в 23:29
Ответ дляБентливуман
а у вас квартира возле рошена?
Каркуша Клара• 30 сентября в 23:31
Ответ дляБентливуман
сейчас топа не будет.вы с подружками пойдете другие петросянские темки строчить
Каркуша Клара• 30 сентября в 23:32
то шо автор ваша квартирка возле рошенов фабрик складов агробизнеса сына пети,вообщем возле империй порошенков?туда ведь ни ког да не прилетит.петя хитрый
Каркуша Клара• 30 сентября в 23:33
петя хитрый.венгерский рошен перевез не в литву где у него фабрика а к нам терла у него с пуйлом и мертветчуком
Каркуша Клара• 30 сентября в 23:34
ваша квартира золотая сейчас автор если возле империй семьи порошенков а по чем сдаете то сие теплое местечко?
Каркуша Клара• 30 сентября в 23:36
ну вот и темка сдувается и автор уже соседнюю тему склепала
Говорю-балакаю• 30 сентября в 23:40
Ответ дляБентливуман
Я їм принесла на вечерю. Не планувала чаювати разом.
Очень странно, я сдаю тоже квартиру, в чем обман? Купил стол с доставкой, думаю у него машины нет. И это наше панибратство с тортами, зачем?
Каркуша Клара• 30 сентября в 23:50
Ответ дляГоворю-балакаю
бо тро ло ло
Говорю-балакаю• 30 сентября в 23:51
Ответ дляКаркуша Клара
бо тро ло ло
А спасибо, поняла. А то прям развели, а она с тортом
Ноу коммент• 01 октября в 00:24
Ответ дляСиренькая
Його елементарно в трамваї везти. Якщо його це не влаштовує - може замовити таксі, за власний кошт, звісно. Або самостійно оплатити доставку.
Враховуючи, що автор була згідна придбати, то вона б сама займалася і доставкою і зборкою
Де ви такі беретеся ????
Рожева юбка• 02 октября в 21:21
Ответ длякороткопамятна
а до чого тут петя взагалі? чи вам у кожній темі потрібно політику розводити? наче тема побутова
Та їй за коменти платить